Dyskusja: Aktualizacja techniczna – AMS, pierwsza faza

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 17 lutego 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Powiem Ci szczerze, że kibicuję żeby twój pomysł został zrealizowany! Co do eventu ... jak to kiedy przecież zostało jeszcze 17h i 54 min. Korzystaj póki możesz ^^.
     
  2. No a nie mówiłem? :)
    hehe a nasze BA śpi jak niedźwiedź w zimę :D
     
  3. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Miejmy nadzieję, że poprawią kolejne błędy ... jednak niezbadane są ścieżki którymi chadzają programiści.
     
  4. BlackSabbath[PCA]

    BlackSabbath[PCA] Naśladowca mistrzów

    cos przyspieszyli i pergamin wsiąkł ,mianowicie strzelec,do tego szaman nie repie
     
  5. Oddadzą po restarcie :)
     
  6. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Planowo restart miał się skończyć około 18.45 jednak w tej chwili skrócili go do ~18.35.
     
  7. BlackSabbath[PCA]

    BlackSabbath[PCA] Naśladowca mistrzów

    no i nic,tyle ze lagów nie ma,chyba ze o czyms nie wiem
     
  8. $_DG_$™87

    $_DG_$™87 Zaawansowany

    reperka żagli zmniejszona została z 150 pereł do 50 pereł

    Natomiast nadal nie widzę zmiany w kasztelach, w rufie nadal widnieje 12, zamiast 80, tak jak powinno być w FAQ

    Po za tym mam pytanie do kogos kto zna odpowiedź. Czy otrzymując więcej przedmiotów ze skrzynek mając talenty w Darze Mórz to błąd czy nie??
     
  9. URWE.CI.USZY

    URWE.CI.USZY Okazjonalny autor

    witam ponownie zauwazylem ze kazde udezenie gracza czy bota zwalnia statek na chwile statek przyspiesza i zwalnia wydajemi sie ze to blad no chyba ze tak ma byc
     
  10. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    No to mamy jakąś kolejną pozytywną rzecz. Teraz jak ktoś zapomni ściągnąć żagle to ich reperka już tak "nie zaboli".

    Co do opisu trzeba poczekać na wyjaśnienie w jaki sposób mamy to interpretować bo np. według obrazka w FAQ miecz kilowy zwiększa prędkość o 70 pkt a na 6 poziomie daje +9 do prędkości, natomiast stewa rufowa zwiększa o 80, a w kasztelu na 6 poziomie piszę, że dodaje do prędkości 12 pkt. Na razie z tą nową prędkością jest masa zawirowań. Bardzo proszę o cierpliwość, rozumiem, że każdy jest zdezorientowany i zły bo ta nowa prędkość to całkowicie co innego w stosunku do tego do czego każdy z nas był przyzwyczajony przez bardzo długi okres czasu. Myślę, że restarty jeszcze nas nie ominą. Zobaczymy jak to będzie wyglądało na końcu tej wyboistej drogi ;).

    Też to zauważyłem i również uważam, że jest to błąd. Został już zgłoszony. Jedyne co nam pozostaje to czekać. Mam nadzieję, że to naprawią bo nie ukrywam ... jest to drażniące.
     
  11. $_DG_$™87

    $_DG_$™87 Zaawansowany

    Sądzę że ta cała aktualizacja AMS to całkiem dobra rzecz, tylko że z drobnymi błędami. Teraz wszystkie wartości np. do prędkości statku bedzie mozna łatwo obliczyć, bez procentowych komplikacji... Przestudiowałem cały wątek w FAQ i jestem jak najbardziej za :D
     
  12. Voldemorth

    Voldemorth Czeladnik forum

    AMS może i nie jest zły, ale jedna rzecz jest ewidentnie skopana. Spadek prędkości przy 66% to jakieś kuriozum. Może być ta prędkość, ale wystarczą dwa podziały - 100% - 33% i 33% - 0%. Będzie w miarę normalnie nawet pomimo tych "nowości".
     
  13. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Dla mnie aktualizacja również jak najbardziej na "+". W tej chwili może gra troszkę zwolniła, ale myślę, że jest to okres przejściowy. Jeżeli wszystkie wątpliwości co do prędkości się wyjaśnią i aktualizacja zostanie zakończona, myślę, że to naprawdę będzie ciekawa rzecz. Wszędzie trzeba szukać zarówno plusów jak i minusów i tak samo jest teraz. Tak jak pisałem wcześniej trzeba uzbroić się w troszkę cierpliwości i czekać na koniec. Jak udam im się wszystko wprowadzić to będzie można ocenić czy to co zrobili udało się czy jest to totalna klapa.

    No fajny pomysł, myślę, że byłoby ciekawie. Może tam u góry pomyślą podobnie i miło się zaskoczymy.
     
  14. URWE.CI.USZY

    URWE.CI.USZY Okazjonalny autor

    co sie zmienilo po restarcie ?
     
  15. GiηGer™

    GiηGer™ Młodszy ekspert

    na raku musialem na kamieniach uciekac bo bym sie nie wylogowal. to sie zmienilo ;D
    a tak wgl. to jak strzelisz do bota albo on do Ciebie to Ci statek zwalnia ;d
     
  16. URWE.CI.USZY

    URWE.CI.USZY Okazjonalny autor

    to wczesniej sie zmienilem pytam o dzisiejszy restart i mam kolejny blad posiadam komandora 3 czyjak tam sie nazywa ten od zalogi mialem mozliwoc zalozenia 780 piratow a teraz tylko 540 co jest
     
  17. GiηGer™

    GiηGer™ Młodszy ekspert

    zgadnij :p
     
  18. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Na pergaminie prędkość statku całkowicie wariuję. U mnie wygląda to tak, że płynie powoli, a po kliknięciu w kordy "ślizga się" troszkę do przodu. Problem zgłoszony.

    Błąd z ilością piratów jest znany i został zgłoszony. Pozostaje czekać ...
     
  19. GiηGer™

    GiηGer™ Młodszy ekspert

    hahah a dzisiaj z kotla; zaznaczylem joker x1 i dostalem joker x2 ;d hahah
     
  20. *PERE-UBU*

    *PERE-UBU* Aktywny autor

    podwajacz PE na pergaminach dalej nie działa :(
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.