Dyskusja: Aktualizacja techniczna – AMS, pierwsza faza

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 17 lutego 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Jurajska

    Jurajska Okazjonalny autor

    zmienili cene repki zagli

    Żagiel (poziom 5)
    Stan: Zniszczony
    Obecna ilość: 2
    Preis: 50 Perły
     
  2. GiηGer™

    GiηGer™ Młodszy ekspert

    podwajacz bylskotek wczoraj tez nie dzialal...
    musza dac duza rekompensate bo jak nie to sie pogniewamy





    :p
     
  3. MacTavish

    MacTavish Młodszy ekspert

    Fajna zmiana :) Tylko żagli trzeba ze 100 kupić żeby nie naprawiać co chwile
     
  4. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Jak zaznaczyłeś joker x1 skoro w kociołku najmniejszy joker to x2 ;>?
     
  5. GiηGer™

    GiηGer™ Młodszy ekspert

    wybacz :p rzeczywiscie :D a wiec zaznaczylem x2 a dostalem x3 :p
     
  6. BlackSabbath[PCA]

    BlackSabbath[PCA] Naśladowca mistrzów

    szaman poz.3 tańszy i gra bedzie git ,mniej botów ,wolniejsze ,nagrody mniejsze to minus a hp na max poziomie mają,ale i tak salwa w górę i mozna jakoś działac
     
  7. Jurajska

    Jurajska Okazjonalny autor

    to jeszcze raz to samo ale z dodatkiem :D

    moje testy
    mapa 1/3 z gornego prawego w lewy dolny;

    po staremu
    1min 16sek

    po nowemu
    1min 47sek
    1min 24sek z naprawionymi zaglami kl5

    i z krysztalowym
    1min 16 sek
    to ja sie teraz pytam gdzie to obiecane +10% skoro plynac na skos oszczedzam zaledwie 8 sek ?
     
  8. ()Dagoth_Ur()

    ()Dagoth_Ur() Okazjonalny autor

    O co chodzi wczoraj po zmianie talentów Przyjaciel wiatru oraz kupno żagli 5 lvl miałem nawet fajną prędkość. Dzisiaj wchodzę na grę, a tu pływam dziwnie powoli. W sensie wolniej niż wczoraj, więc raczej coś jest nie tak. A tak po za tym to kryształy z NPC już na zawsze zniknęły w dziwny sposób?
     
  9. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    jest to 10% z tej 1min i 24sekundy to jest 84 sekudny to 10% to jest 8,4 i zaokraglamy i jest 8
     
  10. Jurajska

    Jurajska Okazjonalny autor

    Jakie krysztaly chlopie !?
    My tu sie staramy dogonic RedKorsary :mad:

    Niby tak ale wiesz jak to sie odczuwa taki speed ?
    normalnie nie idzie zauwazyc terenu a co dopiero jakiegos bota czy gracza :eek:
     
    Ostatnie edytowanie: 18 lutego 2014
  11. ..Diego..[™±™]

    ..Diego..[™±™] Aktywny autor

    podwajacz dziala tylko zle pokazuje na mapie morza i w dzienniku ale pkt dopisuje poprawnie sprawdz sobie w kajucie -> moj profil
     
  12. PaniJanina

    PaniJanina Forumowy żółtodziób

    Powiem tak mogliby wprowadzic mozliwosc np wprowadzenia na poklad 100zagli albo zuzyte oddac do naprawy a cały ich zakupiony nadmiar automatycznie przenosic na statek zeby nie bylo z tym takiego pieprzenia , a potem nagromadzone zagle za 50perel nie problem byloby naprawic. Kaszane zrobili ogolnie wam powiem niech lepiej z tego jakoś wybrną

    + nie wyobrazam sobie teraz tego eventu co ma być ;) za duzo bugow i laaagow
     
  13. Sylwek[UP]

    Sylwek[UP] Forumowy żółtodziób

    ale parodia BP :D
     
  14. MacTavish

    MacTavish Młodszy ekspert

    Dlaczego tańszy ? Wiele osób kupiło na rok, dwa :)
     
  15. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

    czyli nic sie nie oplaca robic. pozostanie jedynie czekac na zbawienie. rekompensata powinna być taka, jak event z lizakami. pozdrawiam informatyków BP, którzy pracują na 1/10 etatu :p
     
  16. BlackSabbath[PCA]

    BlackSabbath[PCA] Naśladowca mistrzów

    a dlaczego nie ? :ppokłady tez spadły o połowę ,skórki w dziale płatności :p
     
  17. *marcin1*

    *marcin1* Stały bywalec

    a mnie ciekawi rekompensata za kontrakty i punkty trochę się tego nazbierało przez prawie 4 lata
     
  18. MacTavish

    MacTavish Młodszy ekspert

    Z pokładami to była zupełnie inna sprawa :) Szamana można trafić w skrzynkach i co kilka miesięcy kupić samego bez pakietu z armatami i kulkami, jest wtedy dużo tańszy..
     
  19. Achilles®»»»»»»

    Achilles®»»»»»» Książę forum

    Hej co się stało w momencie kiedy szczelam do bota mój statek wolniej płynie
    przesuwa się czasami zamiast płynąc i czasem płynie jak scentrowane koło jak ślimak jak wrak toczy się albo kiedy walczę z użytkownikami innych bractw nieraz obraz mapy staje się jak zamrożony i nic w tym momencie nie można zrobić tylko trzeba czekać z 20 sek aż to minie i jest ok ale coraz częściej się to zdarza i co z tego ze np: jakiś użytkownik mnie zbije do połowy Pż mój statek zwalnia i co te żagle mi pomogły.
     
  20. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Po wczorajszym wieczornym restarcie pojawiły się problemy z prędkością. W momencie oddania strzału lub otrzymania salwy statek zatrzymuje się gubiąc płynność poruszania. Wszystko zostało zgłoszone. Pozostaje nam jedynie czekać na naprawę ...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.