Dyskusja: Clash Event

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Margoo, 25 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Margoo

    BA_Margoo Guest

    Ahoj Piraci,

    W tym miesiącu akcja specjalna Bitwa rozpoczyna się dzisiaj o godzinie 12:00 czasu lokalnego serwera i trwa aż do 30 września do godziny 12:00 czasu lokalnego serwera.

    [​IMG]


    Amunicja odmrażająca będzie dostępna w sekcji płatności podczas całej Akcji Bitwa (od dzisiaj od godziny 12:00 do 30 września do godziny 12:00 czasu lokalnego serwera)

    Zapraszamy do zapoznania się z FAQ.

    Wasza ekipa Seafight
     
    WojchillA lubi to.
  2. dynia432

    dynia432 Naśladowca mistrzów

    nikt jeszcze nic nie napisał :D

    Event nijaki jakby to nazwać.... nagrody jak ktoś nie wyda za dużo a będzie w top 3 w końcowym rankingu to jako tako... ale codzienne nagrody średniawka ....

    PS. Event dla ludzi, którzy już tych nagród nie potrzebują praktycznie bo mają wypas stateczki :p
     
  3. KIELCE

    KIELCE Wyjątkowy talent

    i o czym tu dyskutować skoro BA:

    BA_Tefnut: •†Micro_ZŁУ†• własnych kont - nie. jeżeli gracze się dogadują to nie jest to sprzeczne z OWH

    Oficjalnie pozwoliła się podstawiać i stwierdziła ze nie jest to sprzeczne z OWH.

    Jaki sens w organizacji tego "EVENTU" jeśli wygra ten kto ma najwięcej kont w aliansie ?
     
    Errew i -Zagłada- lubią to.
  4. -Zagłada-

    -Zagłada- Czeladnik forum

    Zgadzam sie w 100% widac niektorym to pasuje.... i jedne sprawy sa sprzeczne z ohw inne nie zalezy komu ktora opcja przypasi... taka pada odpowiedz (naciagana odpowiedz) co to za eve skoro wygrana jest z gory wiadoma... ilosc kont = wygrana a nie prawdziwa bitwa w ktorej naprawde trzeba sie natrudzic i cos zdobyc ivent dlawygodnych
     
  5. NAVAL

    NAVAL Aktywny autor

    Witam
    Jest to nie przemyślane i nagrody tak samo są śmieszne,proponuje zlikwidować to i dać coś co będzie opłacać się graczom.
    I nie mówić mi jak nie chcesz to nie startuj.Ja chce startować ale nagrody i forma tego jest za słaba w użyciu.
    Pozdrawiam
    NAVAL'ZŁY
     
    Ostatnie edytowanie: 28 listopada 2014
  6. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Osobiście jestem przeciw takim akcją, sztuczne rankingi, i podstawianie się nie można nazwać bitwą :(
     
    Errew lubi to.
  7. Carl`Johnson[CJ]

    Carl`Johnson[CJ] Forumowy żółtodziób

    Na Pl2 po raz 3 z rzędu 1 miejsce ma JackMajer czy jak on tam się zwie i gdzie tu sprawiedliwosć ?
     
  8. dynia432

    dynia432 Naśladowca mistrzów

    on jest 1'szy w rankingu ogólnym :D ale w codziennym to tylko 1 raz wygrał lol :D
     
  9. remsey

    remsey Forumowy żółtodziób

    Czy jak na czas ewentu tylko i wyłącznie wystąpię z bractwa i wszyscy gracze z mojego aljansu będą mi się podstawiać do topienia żebym wygrał to dstanę nagrodę ? czy nie ?
    Bo jak tak to tak zrobię jak gracze z $ na pl2 żeby wygrać mapke bonusową

    Tak samo zrobili w ostatnim ewencie tyle że zostawiali boty na hita wybranemu graczowi żeby zajął/a 1 miejsce w rankingu , i chce wiedzieć czy ta osoba też powinna dostać główną nagrodę, skoro rankingi są ustawiane?.

    Bo jak tak to też zbiore ekipe i zaczniemy ustawiać sobie miejsca w rankingach , jakby nie patrzeć mapki bonusowe piechotą nie chodzą ;)

    he he no ładnie sobie $ poczynaja pierwsze 3 miejsca w rankingu zająte przez podstawianie :eek: a wiem bo sam widziałem jak ci gracze topią swoich by punkty nabić
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 września 2014
  10. Niewidzialny

    Niewidzialny Czeladnik forum

    A co na to BA nie ma nic do powiedzenia ? Bo jeśli można topić swoich to gdzie tu sens gdzie logika ? Może jednak trzeba pominąć polski suport i coś skrobnąć po niemiecku ?
     
  11. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Witajcie moi drodzy :D
    Mam dla was kilka informacji o których zapominacie albo nie wiecie w ogóle :

    1. BP nie interesuje sytuacja polityczna na danym serwerze ( kto z kim wrogiem jest )

    2. Jeżeli gracz się dogada z bractwem to bractwo może mu się " podstawić " do topki - takie coś nie jest pushingiem - więc jest legalne. Każdy statek na mapie morza jest oznaczony jako czerwona kropeczka a wiec uznawany jest za wrogi statek który można zatopić.
    A jeżeli uznajecie że bractwo się podstawia jednemu graczowi udowodnijcie to firmie BP że oni są przyjaciółmi.

    3. Nielegalne jest logowanie kont " kajaczków " i topienie ich do rankingów przez danego gracza - to jest pushing.

    4. Co do rankingów eventowych, kto odda ostatni strzał zdobywa pkt do rankingu - i tu też można wystawiać jednej osobie i jest to legalne.

    5. Obwiniacie BA TL a nawet polskiego comunity na FB że to jego wina i że jest kłamcą, a co oni maja wspólnego z eventami ?

    6. Jeżeli chcecie wygrywać rankingi to trzeba wziąć się do roboty a nie marudzić i niepotrzebnie spamować forum, czat i tickety.

    Te ogólne zasady dotyczą wszystkich serwerów nie tylko polskich.
     
  12. remsey

    remsey Forumowy żółtodziób

    ___Adrian__

    he he :D pisząć że "trzeba się wziąć do roboty " to masz na myśli ustawianie rankingów :p
    mówisz i masz biore się do organizowania rankingu w następnym Clash Event , to bedzie mapka :rolleyes:
    a co mam być gorszy skoro można to można :D

    jak ktoś chętny to się zgłaszać liste kolejkową zrobimy HE HE będzie jak za komuny ;)


    Ty mi tylko powiec gdzie w tym rywalizacja się podziała ?
    jak zwycięzca z góry znany jest :p
     
  13. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Rywalizacja jest nadal, zawsze wrogie bractwo może próbować przeszkodzić.
     
  14. Jest w rankingu 1 ale na poprzednich tego typu eventach pływał pod nickiem bedzieplum i zawsze był 1
     
  15. igI*POLAND*

    igI*POLAND* Forum Pro

    Problem ustawiania rankingów nie jest nowy, w tej grze było to od zawsze.
    W mojej ocenie można znacząco ograniczyć ustawianie rankingów likwidując punkty za hit a nowym kryterium sortowania zrobić ilość zbitego HP, w przypadku strzelania do graczy nie wyeliminuje to całkowicie ustawek ale znacząco je utrudni, natomiast w przypadku strzelania do botów całkowicie ustawki zlikwiduje.
    Zbite HP jako kryterium sortowania było by też najbardziej sprawiedliwe, wygrywa faktycznie najlepszy a nie ten kto miał farta czy więcej kolegów.
    Punkty powinni dostawać wszyscy bijący, nie tylko jedna osoba, zbiłeś 40kk HP to dostajesz 40kk punktów, nie ma możliwości ustawienia takiego rankingu bo event byłby tylko dla jednej czy kilku osób a na to nikt się nie zgodzi.
     
    Ostatnie edytowanie: 29 września 2014
  16. remsey

    remsey Forumowy żółtodziób

    HE HE gdzie masz rywalizacje skoro na ts jest rozkaz na tej a tej mapie o tej godzine się podstawiasz danemu graczowi, bo on ma wygrać .
    niby sugerujesz że trzeba mieć unich kreta hymm ciekawa sugestja :D
    by podawał miejsce ustawki bo jak tak to ok można sie wtedy zorganizować i im wtedy po przeszkadzać ;D
     
  17. remsey

    remsey Forumowy żółtodziób


    no i tu się moge zgodzić że punkty powinny być przyznawane temu kto zbije najwięceh Hp a nie na hita,
    bo nie byłoby takich śmiesznych sytuacji że z łatwością rozjeżdżam gracza który(próbował i za każdym razem tope wyrywał :D) uzbierał prawie 1800 punktów(podstawionych , no i tych co pływał z kilkuosobową obstawą ,zastawiającą mu graczy na 1 salwe, a i tak kolega mi mówił ze nie zawsze potrafił dobić gracza i macka lub wyspa mu punkty zabierała :D )i on zajmująć 3 miejsce zgarnia mapke , a w żeczywistość nic niejest wart, za to gracze którzy topią z równą łatwością mojego kajaka jak ja tamtego kolesia zajmują odległe lokaty , bo próbują walczyć uczciwie a nie tylko oszukiwać.

    HE HE to pewnie ta rywalizacja co Adrian oniej napisał że nadal jest ;)
     
  18. Jin_Kazama

    Jin_Kazama Mieszkaniec forum

    mam jedno ale do pkt 2 gdybys nie pamietal to zanim ograniczyli te nagrody to suport sprawdzal konta i jak komus sie podstawiali nagroda przechodzila dalej, o ile tamtemu tez sie nie podstawiali (np na pl2 wygrala osoba 5 w rankingu bo 4 przed nia zbieraly pkt z graczy swojego aliansu ) wiec bp samo pozwolilo na to aby gracze oszukiwali w ich grze dlatego tez nagrod jest mniej a wartosc ta sama.
     
  19. remsey

    remsey Forumowy żółtodziób

    he he no i ktos się z ekipy podtym podpisał :D to skoro to popieracie to pytanie do was ;)

    "4. Co do rankingów eventowych, kto odda ostatni strzał zdobywa pkt do rankingu - i tu też można wystawiać jednej osobie i jest to legalne."

    SCM_margarites oraz SMOD_Leonardo lubią to.

    skoro w ewencie Poszukiwani żywi lub martwi 1 miejsce w rankingu ustawiono osobie która należy również do waszej ekipy to czy ta podarowana nagroda była łapówka czy już nagrodą zato że siedząc na konsoli na własnym serwerze widzi szepty (a co na ts z tego trafia to kto tak krystalicznie uczciwą HE HE :posobe wie )oraz opadają jej powieki gdy koledzy (defakto zostawiajacy tej osobie punkty z botów by napewno wygrała nagrode) obrażają innych graczy .

    Bo skoro poszła na taki przekręt(dodajmy że zalogowana na własnym konci cieszyła się jawnie że ma taką przewage że nikt nie zdoła jaj przebić ) to znaczy że jej uczciwość ma wiele do życzenia :confused: i jest raczej wątpliwa:eek:

    To czy waszym zdaniem SCM_margarites oraz SMOD_Leonardo
    ta osoba powinna dalej logować konsole na serwerze na którym gra ??(na innych serwerach niech sobie siedzi na konsoli ile dusza zapragnie ,tu kret niejest potrzebny:p)

    Proszę o wypowiedz obie wymienione osoby ;) chciałbym poznać ich zdanie natemat moralnośći i uczciwości w tym przypadku.
     
  20. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Musze Cie rozczarowac, nie mam pojecia kto na PL1 czy PL2 jakie miejsce w rankingu tego eventu osiagnal - nie gram na tych serwerach. Gracz opisal jak sprawa wyglada z punktu widzenia BP - i zgadzam sie z nim.
    Co do Chat Moderatorow - jezeli masz zastrzezenia do wykonywanych przez nich obowiazkow, widzisz nieprawidlowosci - zglos je prosze poprzez ticket do supportu.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.