Dyskusja: Dni pirackiej bandery !

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 3 lipca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. stary_trolson

    stary_trolson Młodszy ekspert

    W bestiariuszu nie mam nic nowego, i nic mądrego żaden MOD dotej pory nie odpowiedział co z duszami ? MOO-dzi jesteście od tego aby odpowiadac na pytania a nie ściemniać. Powtażam jeszcze raz co z ddszami za wraki ?
     
  2. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    A MOD skąd ma sobie taką informację wziąć? Póki nie ma oficjalnej informacji, nie sposób na takie pytanie odpowiedzieć. Czego zatem oczekujesz?
     
    Shokaku lubi to.
  3. stary_trolson

    stary_trolson Młodszy ekspert

    Zapytajcie BP bo macie z nim konktakt i tylko wam mogą odpowiedzieć, dlatego będę nalegał aby MOD mi odpowiadał na kąkretne pytanie.
     
  4. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    nie wiem jak u was ale umnie zniknelo kilka stworkow z bestiariusza ktore zdobylem na eventach a to co zostalo ma dzisiejsza date zdobycia wiec mamy ladny przedsmak jutrzejszego eventu
     
  5. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    ja zauwazylem tylko lagi widze ze juz sie nie pogra ;/ statek co chwila skacze powodzonka zycze
     
  6. D3M0N0L0GI4.666

    D3M0N0L0GI4.666 Mieszkaniec forum

  7. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

  8. ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬

    ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬ Mieszkaniec forum

    od 3 dni są towarzysze zdobyte tego dnia którego się logujesz czyli np.dziś
     
  9. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    niewiem bo nie gram codziennie i nie zagladam tam dzis przypadkiem zajrzalem po przeczytaniu postu ze sa miejsca na nowych towarzyszy ale jak widze zaden mod scm czy ba nie kwapi sie zeby odpowiedziec czemu czesc potworkow zniknela
     
  10. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    A nie przeszlo Tobie przez mysl, by napisac do pomocy technicznej, opisac problem, przeslac screeny? Bo coz ma napisac MOD/SCM czy tez BA jesli nie zna sprawy - gdyz problem moze dotyczyc Twojego konta, a konto Twoje moze zostac jedynie przez support sprawdzone. To, ze problem wystepuje na jednym koncie nie oznacza zaraz, ze inni maja taki sam problem - ja go np nie mam. Oczekujesz odpowiedzi od osob, ktore nie sa w stanie takowej udzielic. Dlatego - szybciutko opisac sprawe w tickecie do pomocy technicznej, udokumentuj screenami a ktos kompetentny sie tym zajmie.
     
    SMOD_*Angua* i Shokaku lubią to.
  11. ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬

    ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬ Mieszkaniec forum

    Małgoś problemy sa od kilku tygodni ze wszystkim,chłopiec nie gra codziennie to i nie wie co sie dzieje
     
  12. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Dusze za wraki zostały dopisane, ich stan możesz sprawdzić na czarnym rynku.
     
  13. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    jak bys sie nie domyslala opisalem to co zauwazylem na swoim koncie bo na innych niewiem co sie dzieje bo niemam do nich wgladu moze inny jeszcze tego nie zauwazyli ze cos im poznikalo ale wam widac najlepiej odeslac gracza do pomocy technicznej bo wam ciezko zglosic wyzej ze ktos cos takiego zglosil i jeszcze screny mam slach to jest chore i tylko w grze bp mozliwe
     
  14. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    super i 132 dusze na start :) wreszcie dobre informacje hehe :p
     
  15. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Od 00:01 do jutra do 23:59 kolejny dzien bandery :D
     
  16. †™Wojownik™†

    †™Wojownik™† Aktywny autor

    Dlaczego nie ma żadnej oficjalnej informacji o dzisiejszym dniu pirackiej bandery ?
     
  17. Agresja

    Agresja Ekspert forum

    Czekali aż więcej osób pójdzie spać :)
     
  18. ..PolishTerrorist..

    ..PolishTerrorist.. Ekspert forum

    co wy jaja se robicie . dawac swietlówki na czarny rynek!!!
     
    Shokaku lubi to.
  19. Croppelka

    Croppelka Młodszy ekspert

    Piątkowe ogłoszenie jasno mówi o 2 dniach.
    Szkoda tylko że są Freedomy, a kulek na Azji nie ma :(
    No cóż, może Niemcy świętują połowicznie i kulki są niepotrzebne :D
     
    Shokaku lubi to.
  20. Errew

    Errew Hrabia forum

    po co kulki przynajmniej teraz pobije je reszta nie tylko fulle kajakom napewno rozswietlak zostal xD