Dyskusja: Dni pirackiej bandery !

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 3 lipca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    A może by tak podsunąć wyżej pomysł zaktualizowania nagród z wraków by nie wpadały takie armaty?
    2016-04-23 14:04:34

    Otrzymałeś 1 x 50-funtówka.
     
    Cezary.1992 lubi to.
  2. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    racja harpuny 250 podzielic ilosc na 2 i niech 500 wpadaja bo to jest bezsensu najbardziej irytuja mnie 55 ktorych nieda sie sprzedac
     
    zlotnik2 lubi to.
  3. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    najlepiej niech dzadza wam mloty albo vd lipne nagrody to nie bijcie proste:)
     
    Alferr lubi to.
  4. SeafightPolska4535

    SeafightPolska4535 Forumowy żółtodziób

    armaty 50f sa juz za ZŁOTO a harpuny (500) sa za PERŁY wiec przy samym biciu słaby gracze są na minus, tak harpuny mozna zdobyc z pergaminu ale nie kazdy ma tyle pergaminow. Według mnie powinni zmienic nagrody na przynajmniej 55 f.


    R.3
     
    Ostatnie edytowanie: 28 kwietnia 2016
  5. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Popatrz na to z innej strony ;) dla ciebie to tylko zlom ;) ale dla kajaka to zaoszczędzone 100 k złota ;)
    Więc jak ci nie pasują nagrody to nie bij wraków po prostu:p
     
  6. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    By nikt nie zarzucił mi, że nie jestem w temacie założyłem całkiem nowe konto i bez problemu zbiera się na 50-f bijąc boty i nie zbierając błysków (tylko do topek trzeba się przyzwyczaić, ale jest ochronka), więc nie widzę w 50-f z wraków jakiejkolwiek oszczędności, a raczej produkt, który natychmiast idzie na sprzedaż, pozdrawiam.
     
  7. Bonifacy400.PL-

    Bonifacy400.PL- Czeladnik forum

    wystarczy 2.5 mil roświetlaka
     
  8. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    50ff i 55ff to złom kto wie to wiadomo:)
     
  9. *HMS^VICTORY*

    *HMS^VICTORY* Moguł forum

    Mam pytanie czy obecnie za Freedoma jest skórka do wyrwania? jeśli tak to jaka i w jaki sposób za HP czy HITA czy moze jedno i drugie?
     
  10. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    W obecnych Freedomach nie można zdobyć designu, możliwość taka była tylko podczas Święta Narodowego w Niemczech w październiku.
     
  11. 3...

    3... Czeladnik forum

    55f mozna sprzedac podczas hh lub mhh
     
  12. sznapi123456

    sznapi123456 Okazjonalny autor

    A w dzień pirackiej bandery będą dostępne rzeczy na przedmiotach elitarnych?
     
  13. dzien pirackiej bandery to calkiem inna akcja niz mhh czy hh
     
  14. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    czy tak jak rok temu z fredomow niemieckich beda lecialy designy w tym roku mozecie podpytac ?
     
  15. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Nadal dostępny jest ten design, jeżeli ktoś go nie zdobył.
    Moje pytanie, czy nadal będzie możliwość kupna kul rozświetlających po dotychczasowej cenie na czarnym rynku?
     
  16. Mariu

    Mariu Młodszy ekspert

    Dzisiaj (2 czerwca) miał być dzień pirackiej bandery. Jednak nic się nie dzieje, nie ma wraków ani freedomów...

    "Ahoj Piraci!

    Dzień Pirackiej Bandery (Włoskiej) rozpocznie się w piątek 2 czerwca o północy (czas lokalny serwera). Wydarzenie potrwa do końca dnia tj. do 2 czerwca do godz. 23:59 (czas lokalny serwera)."
     
  17. michuolo17

    michuolo17 Czeladnik forum

    to niezłe świry z bigpointu :D będąte dni czy nie
     
  18. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Spokojnie bez nerwów, problem znany - jak to czasem bywa - cos poszlo nie tak. event wystartuje o godz. 12:00.
     
    Agresja lubi to.
  19. ajsber

    ajsber Młodszy ekspert

    jak Ci się nie podoba zdanie innych to nie pisz!!! każdy ma prawo się wypowiedzieć

    O następny, typowy Polak. Sam mam a innym nie dam, albo: ja się męczyłem to niech się też inni męczą. I jeszcze mi napiszesz, że kiedyś tak się robiło.... ble ble ble.

    To ja wam powiem tak... właśnie przez takie osoby i takie myślenie jest coraz mniej graczy. To że kiedyś dostawało się 50F, wcale nie znaczy, że teraz jest w porządku te armaty dostawać. Gra poszła do przodu i jeszcze coś znaczące armaty dla nowych graczy to minimum Admiralskie i może wydać się śmieszne ale VooDoo. Patrząc jaki kiedyś był wybór armat, a jaki jest teraz, to na pierwszy rzut oka, można powiedzieć " Chyba oszalał", ale w gruncie rzeczy, VooDoo masz 5 poziomów. Masz Miotacze, Młoty, Devastatory. Do tego biorąc częstotliwość wypadania armat z wraków. Zanim się uzbiera komplet Admiralskich czy VD, to trochę może potrwać, a żeby je jeszcze ulepszyć, to tym bardziej. Twórcy gry coraz częściej strzelają sobie w kolano pomysłami, zamiast zastanowić się w jaki sposób przyciągnąć nowych graczy, nasza ekipa też chyba śpi, no i do tego gracze z przedpotopowym myśleniem. Efekt... znudzeni gracze którzy częściej puszczą BOTa lub wkurzeni gracze co marudzą, że nie ma kogo topić. A dlaczego? Warto się zastanowić, ale wystarczy pograć trochę i wnioski same się nasuwają.
     

  20. Bardzo proszę o spokojniejszy ton rozmowy i nie odbieganie od tematu.