Dyskusja: Kielich Bokora - Kwiecień 2014!

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 14 kwietnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Ahoj Piraci!

    Loteria Pucharu Bokora w tym miesiącu rozpoczyna się dzisiaj, 14 kwietnia o godzinie 12:00 (CET) i trwa do 30 kwietnia, godz. 12:00 w południe (CET)

    [​IMG]
    Będzie jedna pula, do której będziecie mogli wrzucić swoje losy. Pod koniec tego eventu znajdziecie końcowe łupy zawierające mnóstwo interesujących przedmiotów, armaty Voodoo, oraz niesamowite rodzaje amunicji Voodoo, a także wspaniały design Tidehunter.

    Właściwości nowego designu:
    • od 0-22 poziomu Statku Elitarnego posiada bonus +14 % szkód armatami, 65.000 HP oraz 35.000 PV.
    • od 23-24 poziomu Statku Elitarnego posiada bonus +15% szkód armatami, 71.000 HP oraz 37.500 PV.
    • od 25-26 poziomu Statku Elitarnego posiada bonus +16 % szkód armatami, 77.000 HP oraz 40.000 PV.
    • od 27 poziomu Statku Elitarnego posiada bonus +17 % szkód armatami, 83.000 HP oraz 42.500 PV.
    • 10 % szkód harpunami niezależnie od poziomu elity.
    • statek posiada bonus Blokady Hamowania (Blockade Breaker)
    Sama liczba nagród do wygrania jest olbrzymia! Nowością w loterii w tym miesiącu jest to iż wszyscy wygrywający główne nagrody otrzymają również dodatkowo 20 ksiąg Nautyka.

    Zapraszamy do dyskusji oraz zapoznania się z FAQ.

    Wasza Ekipa Seafight
     
  2. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    17 % wraca i blokada nie wiadomo czego ^^
     
  3. Emp59

    Emp59 Okazjonalny autor

    obstawiam, że mając żagle zniszczone bądź uszkodzone nie straci się prędkości:) ale szału nie ma za pół roku będzie taki bonus w skórkach ebentowych
     
  4. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    taa a bokor potrwa do 33 kwietnia:p Loteria Pucharu Bokora w tym miesiącu rozpoczyna się dzisiaj, 14 kwietnia o godzinie 12:00 (CET) i trwa do 33 kwietnia, godz. 12:00 w południe (CET)
     
  5. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Hmmm ja idę bardziej w stronę niewrażliwości na spowalniacze.
     
  6. Emp59

    Emp59 Okazjonalny autor

    jak na ataki to wrzucę 2 losy!
     
  7. Patrykkajaki91.F00

    Patrykkajaki91.F00 Okazjonalny autor

    Kupilem losy a niema gdzie ich wrzucic bez jaj :)
     
  8. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    nie tylko ty nie masz gdzie wrzucić losów:pale pewnie dopiszą je jak puchar dadzą
     
  9. ☆ARMAROS☆

    ☆ARMAROS☆ Forumowy żółtodziób

    oby nie wycieli takiego numeru jak ostatnio
     
  10. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    no i gdzie nasze losy?
     
  11. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Przeloguj się.
    Jeżeli kupiłeś losy a nie zostały dopisane - skontaktuj się z supportem, skorzystaj z formularza odpowiedniego dla płatności.
     
  12. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    a mam wybrać że jest to waluta czy pakiet korzyści?bo na moje ani to ani to a innej opcji nie ma
     
  13. ..PolishTerrorist..

    ..PolishTerrorist.. Ekspert forum

    ja miałem tak miesiąc temu , skrzynie dopisało tydzien po tym jak napisałem do suportu
     
  14. crossx1

    crossx1 Mieszkaniec forum

    puchar jest :D oby tylko losów darmowych nie dawali
     
  15. fala5

    fala5 Czeladnik forum

    Heja, a ja nie kupuje i nie kupie do 29 kwietnia, po tym numerze co ostatnio wycieli z darmowymi skrzyniami zmniejszajac moje szanse, pffff. Czekam jak reszta na darmowe, a jak nie dadza nic i zlosc mi przejdzie do tego 29 kwietnia w nocy to przemysle jakis zakup.
     
    MAJTEK™ lubi to.
  16. BlackSabbath[PCA]

    BlackSabbath[PCA] Naśladowca mistrzów

    dokładnie podobnie jak przedmiot Nie do zatrzymania
     
  17. ZharkHaunebuIII

    ZharkHaunebuIII Czeladnik forum

    Miałem to samo dziś pełne majty strachu:)
    Wybierasz walutę gry a potem piszesz następnie czy była płatnośc sms ,payu czy inna wpisujesz datę i godzinę po chwili będziesz miał info na maila a za moment wyjaśnienie sprawy ,mi to bardzo szybko załatwili i już wszystko jest okey:)
     
  18. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    a no to dzięki za odpowiedź:)
     
  19. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Bez tego czegoś z przodu co ciagnie nasz statek byłby lepszy :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.