Dyskusja: Kielich Bokora - Luty 2014!

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 13 lutego 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Ahoj Piraci!

    Loteria Pucharu Bokora w tym miesiącu rozpoczyna się dzisiaj, 13 lutego o godzinie 12:00 (CET) i trwa do 28 lutego, godz. 12:00 (CET)

    [​IMG]
    Będzie jedna pula, do której będziecie mogli wrzucić swoje losy. Pod koniec tego eventu znajdziecie końcowe łupy zawierające mnóstwo interesujących przedmiotów, armaty Voodoo, oraz niesamowite rodzaje amunicji Voodoo, a także wspaniały design Krakenhunter.

    Właściwości nowego designu:
    • od 0-22 poziomu Statku Elitarnego posiada bonus +14 % szkód armatami, 65.000 HP oraz 35.000 PV.
    • od 23-24 poziomu Statku Elitarnego posiada bonus +15% szkód armatami, 71.000 HP oraz 37.500 PV.
    • od 25-26 poziomu Statku Elitarnego posiada bonus +16 % szkód armatami, 77.000 HP oraz 40.000 PV.
    • od 27 poziomu Statku Elitarnego posiada bonus +17 % szkód armatami, 83.000 HP oraz 42.500 PV.
    • 10 % szkód harpunami niezależnie od poziomu elity.
    • 20% szybsza naprawa HP niezależnie od poziomu elity

    Sama liczba nagród do wygrania jest olbrzymia! Nowością w loterii w tym miesiącu jest to iż wszyscy wygrywający główne nagrody otrzymają również dodatkowo 100.000 kul łamaczy serc (więcej informacji o tej amunicji pojawi się niebawem).

    Nigdy nie było lepszego czasu, aby wziąć udział w loterii niż teraz!
    Nie czekajcie - zalogujcie się już dziś!

    Zapraszamy do dyskusji oraz zapoznania się z FAQ.


    Powodzenia!
    Wasza ekipa Seafight
     
  2. PaniJanina

    PaniJanina Forumowy żółtodziób

    LIPAAAAAAAAAAAAAAAAA ZNOWU ZA SIANO

    __________
    Wyłącz Caps Locka pisząc post na forum.
     
  3. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Fajna skórka, za ile skrzyń? ^^
     
  4. ςzคгภץฬเςђєг

    ςzคгภץฬเςђєг Czeladnik forum

    co to za nowe kulki ??
     
  5. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Z czasem się pewnie dowiemy ich parametrów :)
    Kulki faktycznie nowe.
     
  6. BlackSabbath[PCA]

    BlackSabbath[PCA] Naśladowca mistrzów

    cos nie dopisuje skrzyn,karta kredytowa czy sms,bez różnicy,może teraz juz dopisuje ale do 12.30 nie dopisywało,zgłoszone do supportu,skórka faktycznie ciekawa

    Kulki faktycznie nopewnie pod koniec miesiąca przed zapowiadanym juz na Fejsie eventem roku :)))we
     
  7. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Wszelkie tego typu problemy proszę reklamować w supporcie. Mają narzędzia do sprawdzania i dopisywania więc nic nie zginie.
     
  8. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    No wreszcie skórka z repką :D Szkoda że ma tylko 17% do salwy ^^
     
  9. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Czy ja wiem ... to nie tylko, ale aż licząc jednocześnie te 20% w repce na wojenki jak znalazł :)
     
  10. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    No na takie zabawy to super :D Szkoda że tylko 15 osób , mogli by dać jakąś podobną do zdobycia ^^ Szczególnie że ta jest może dobra , ale nie za ładna , fujjjj jednym słowem :D
     
  11. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Każdy ma swój gust, mnie tam się podoba :)
     
  12. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    To i tak każdy wie , tylko sądząc że nie ma tego w oficjalnych ogłoszeniach to było lepiej tego nie pisać :p
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 lutego 2014
  13. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Panowie, bez publikowania niepotwierdzonych informacji proszę. Potem coś zmienią i będą pretensje.
     
  14. A Ja chciałbym się dowiedzieć jakie są nagrody ze skrzynek voodoo. Chodzi mi o listę możliwych nagród do wylosowania.
     
  15. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Takie jak były nic się nie zmieniło :)
    Podobno mapy wagi i lwa nadal gdzieś w tym pucharze są ale trzeba mieć niezłego farta żeby je trafić.
     
  16. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Skórka po prostu epicka :eek::D:)
     
  17. szton23

    szton23 Forumowy żółtodziób

    1 x Mapa bonusowa
    Wrzuciłeś skrzynie Voodoo do pucharu Bokora (ilość

    waga
     
  18. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Graty już myślałem że pergi nie lecą z bokora :D Ile w sumie wrzuciłeś? U mnie 20 i nic :D
     
  19. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    Jaa , chyba inny jestem :D Ja się boje wrzucać losy bo znając moje szczęście to ją wylosuje teraz i bd musiał tym pływać dla procentów... Chyba się załamie psychicznie wtedy heheh :D
     
  20. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Dla mnie ta skórka jest cudna. No i ma pokarm dla marynarzy "wbudowany" ^^
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.