Dyskusja: Kielich Bokora - Maj 2014!

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 15 maja 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Emp59

    Emp59 Okazjonalny autor

    01.06.2014 00:14:06
    System dopisał do Twojego konta towar: 1 x Królewska Łaska. Powód: Puchar Bokora
    01.06.2014 00:14:06
    System dopisał do Twojego konta towar: 10 x Armata Voodoo. Powód: Puchar Bokora


    2 losy;) eh ale i tak nie gram to królewska łaska sie zmarnuje
     
  2. 2014-06-01 00:14:08System dopisał do Twojego konta towar: 1 x Królewska Łaska. Powód: Puchar Bokora
    2014-06-01 00:14:08System dopisał do Twojego konta towar: 10 x Armata Voodoo. Powód: Puchar Bokora
     
  3. Na ile ta krolewska laska
     
    Ostatnie edytowanie: 1 czerwca 2014
  4. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    2 tygodnie :p
     
  5. Slajer1991

    Slajer1991 Okazjonalny autor

    na 4 tygodnie :p
     
  6. ☆Ewelina☆ツ38

    ☆Ewelina☆ツ38 Zaawansowany

    na 4 tygodnie bo przedluzyli :p fajnie tylko szkoda ze pozeracza dostalem ;/ :p
     
  7. ₳₫₥ỊⱤ₳Ɫ

    ₳₫₥ỊⱤ₳Ɫ Forumowy żółtodziób

    a co to ta łaska ?
     
  8. Królewska łaska (Wkrótce!)

    [​IMG]
    To wzmocnienie da Wam dodatkowe 30 000 PV, 25 dodatkowych miejsc dla piratów na statku, 10 dodatkowych miejsc na armaty oraz bonus +25% punktów elitarnych. Przedmiot można posiadać maksymalnie 8 tygodni (56 dni).
     
  9. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    I znów coś co utrudni grę nowym graczom bo starzy gracze staną się silniejsi.
     
  10. ☆Ewelina☆ツ38

    ☆Ewelina☆ツ38 Zaawansowany

    to jest losowanie wiec nie gadaj o utrudnianiu bo nawet kajak to moze miec, nie narzekaj tylko graj bo na czacie i na forum gwiazdorzysz, wiec moze zajmij sie gra, do Roman52
     
  11. ✦☆D3M0TYW4T0R☆✦

    ✦☆D3M0TYW4T0R☆✦ Naśladowca mistrzów

    Wiec Roman52 tak nie placz bo sam mozesz to miec tylko trzeba miec szczescie
     
  12. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    12 losow i nic :p
     
  13. BlackSabbath[PCA]

    BlackSabbath[PCA] Naśladowca mistrzów

    dokładnie to samo przeczytał z mojej strony juz 2 eventy temu,wieczny płacz,podobno gra na eu1 ale nie widziałem nikogo o takim nicku
     
  14. Gawerak

    Gawerak Czeladnik forum

    i nic :C
    im wiecej skrzynek tym cos wygrasz wiesz Złotówki się liczą..
     
  15. Emp59

    Emp59 Okazjonalny autor

    im więcej skrzynek tym większa szansa, ja na 2 wrzucone armatki trafiłem a ostatnio tez na 2 skzynki kulki, dodam, że premki itp nie kupuję więc tylko szczęście się liczy
     
  16. =Karkus-X=

    =Karkus-X= Wielki mistrz forum

    6 skrzynek i lipa :/

    2014-06-01 00:14:25System dopisał do Twojego konta towar: 1 x Królewska Łaska. Powód: Puchar Bokora
    2014-06-01 00:14:25System dopisał do Twojego konta towar: 200000 x Super kule Voodoo. Powód: Puchar Bokora
     
  17. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Podsumuje tego bokora jednym dźwiękiem wydobywanym z krtani ...

    Grrrrrrrrrrrrrrrr!
     
    Gawerak lubi to.
  18. iii.... nic. :mad:
     
    Gawerak lubi to.
  19. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    jedni dostali jedni nie tak to bywa znam gracza co 2 losy i trafił kulki bo kulki ale zawsze coś mi wpadły armatki więc nie narzekam wolałbym skórkę ale cóż los bywa przewrotny:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.