Dyskusja: Kielich Bokora - Marzec 2014!

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 13 marca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. No to już wiesz dlaczego. :p
     
  2. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Okey! Pierwsze zasieki przeszedłem, teraz dalej muszę być czujny i uważać :).
     
  3. Oczywiście, że tak :D czujny bądź bo twój najmniejszy błąd zostanie wykorzystany przeciwko tobie.
     
  4. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Postaram się mam nadzieję, że nie uda ci się trafić na jakiś mój gorszy dzień :p.
     
  5. hmmm może to jest własnie ten gorszy dzień?
    Nie wiem czy zauważyłeś, ale off-topujemy, ten temat jest o kielichu bokora:D
     
  6. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Może delikatny, ale przynajmniej to forum lekko ożywiamy. A co do skórki mam nadzieję, że fajnie będzie wyglądała :) ... i nie ukrywam bardzo bym chciał takową mieć bo te 10% do prędkości to rewelacyjna sprawa!
     
  7. Ja jeszcze nigdy nie wygrałem skórki z bokora, więc i tym razem się nie uda :(
     
  8. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Ny ny ny :)

    Zasadniczo , czemu tylko 16%, foch normalnie :(
     
  9. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Żeby wygrać trzeba grać ! :D
    No wiesz co !? Będzie się pływało jak motorek cały czas i jeszcze procentów się zachciewa pff ....
     
  10. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Elegancka skórka nie powiem, póki ci również nie posiadam żadnej skorki z bokora :p Moze tym razem się uda :D
     
  11. Czaki77.[UP]

    Czaki77.[UP] Forumowy żółtodziób

  12. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Niestety w tej sprawie może pomóc tylko support.
     
  13. Czaki77.[UP]

    Czaki77.[UP] Forumowy żółtodziób

    no ale support seafight chce miec zaswiadczenie ze nie da sie nic z meilem zrobic

    a support skrzynki nie odpisuje mi od 3 dni ;
     
  14. SMOD_Lilith

    SMOD_Lilith Guest

    Założyłeś już w sumie dwa tematy dotyczące tego samego problemu. Nie pisz wszędzie gdzie się da, tylko zawsze poczekaj cierpliwie na odpowiedź :)
    Ten temat dotyczy zupełnie czego innego.
     
  15. Jurajska

    Jurajska Okazjonalny autor

    110k krakenskiej ?
    Na jednym z kont mam 250k wiec sie nie opyla ten stateczek :D
     
  16. PıNдCøLдÐд

    PıNдCøLдÐд Czeladnik forum

    skorka nawet fajna, nadal nie ma miesek na krakenie ?
     
  17. 3Maj...

    3Maj... Czeladnik forum

    Nie ma nadal po co maja coś naprawiać im się nie chce , ale jak by było coś na ich nie korzyść to od razu by to robili
     
  18. Sea_Wolf™

    Sea_Wolf™ Okazjonalny autor

    Wszystko tylko po to, by kase z nas wyciągnąć. Kiepska gra skoro część rzeczy dostępna jest tylko za kaske. O zdobyciu tych rzecz poprzez gre nie mam mowy. Morał taki: jak co miesiąc kasy nie przelejesz nie masz najmniejszych szans w walce. Odechciewa się grać..., tym bardziej że gra zawiera mase błedów, których BP nie naprawia latami, a co miesiąc cos nowego za kase...
     
  19. Jokeros

    Jokeros Zaawansowany

    Co mozna dostac z skrzyn z bokora ?? nie chodzi mi o główne nagrody a o te co wrzucamy

    a i dlaczego na globalu po zatopieniu Krakena nie ma mięs ?? tak samo jak z macek na krakenie ... jakies puste w srodku sa ^^
     
  20. Johns

    Johns Okazjonalny autor

    czemu nie moge kupić skrzyń do bokowa? pisze mi że nie można pokazać tego pakietu być może już go posiadam?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.