Dyskusja: Kielich Bokora - Marzec 2014!

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 13 marca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. FreeForFun

    FreeForFun Koneser forum

    ja nie narzekam na glownym 10 losow - 10 armat :D a na kajaczku 6 darmowych i ma skoreczke :D
     
  2. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    2014-04-01 00:14:05 System dopisał do Twojego konta towar: 10 x Armata Voodoo. Powód: Puchar Bokora
    2014-04-01 00:14:05 System dopisał do Twojego konta towar: 110000 x Amunicja z jadem Ośmiornicy. Powód: Puchar Bokora
     
  3. †PUNISHEЯ†

    †PUNISHEЯ† Młodszy ekspert

    jaki żal nic nie wygrałem wiedziałem że to jest oszustwo :D
     
  4. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    uff ... dobrze, że udało się trafić ... nic ;-D
     
  5. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    Szkoda że skóry nie trafiłem, ale armaty też fajne :D
     
  6. Żal mi takiej gry. Kajaki powygrywały armatki, skórki za darmowe losy. Nie bedę już kupować losów do bokory.
     
  7. Kod został stworzony dla każdego, nie tylko dla osób z lepszymi stateczkami. Dlaczego gracz ze słabym miałby nic nie wygrać? Każdy miał takie same szanse.

    Pozdrawiam.
     
  8. I takimi kodami psują gre. Ludzie kupili skrzynki za kase i nic nie wygrali, a ktoś wrzucił darmowe skrzynie i wygrał skórke, armaty it.
     
    MAJTEK™ lubi to.
  9. ☆EMΣЯGΣПCY☆

    ☆EMΣЯGΣПCY☆ Koneser forum

    powinni zrobić puchar bokora od 15 lew up
     
    MAJTEK™ lubi to.
  10. *Y*E*T*I*

    *Y*E*T*I* Forumowy żółtodziób

    Ja kupiłem 90 skrzynek Bokora i co? Dostałem raptem trochę kulek do wystrzelania a ktoś dostał 6 darmowych i dostał np. skórkę. Gdzie tu sprawiedliwość?
     
    MAJTEK™ lubi to.
  11. Ja myślę, że kwestia zakupu czegoś za pieniądze to już sprawa osobista, więc nikt nie powinien mieć pretensji, że ktoś kto nie wydał pieniędzy w grę otrzymał więcej. Przypomnę, że nikt nikogo nie zmusza do robienia przelewów, więc nie rozumiem, gdzie ta "niesprawiedliwość".

    Pozdrawiam.
     
  12. KoSa

    KoSa Zaawansowany

    Zgadzam się z tobą kolego
     
    Ks.WARIAT lubi to.
  13. мαѕz*σ¢нσтę

    мαѕz*σ¢нσтę Forumowy żółtodziób


    Przyznam rację , ale w tej sytuacji uważam również ze bez sensu jest kupować te skrzynie do bokora , gdyż można je otrzymać za darmo - namawiam graczy seafight żeby w przyszłym miesiącu BP nic nie zarobiło na skrzynkach , co dało by im trochę do myślenia .
     
  14. kondzio0000

    kondzio0000 Czeladnik forum

    Takie tam za 6 damowych losów na 1 konto... :d



    2014-04-01 00:14:20

    System dopisał do Twojego konta towar: 110000 x Amunicja z jadem Ośmiornicy. Powód: Puchar Bokora
    2014-04-01
    00:14:20

    System dopisał do Twojego konta towar: 200000 x Amunicja "Pożeracz dusz". Powód: Puchar Bokora

    Drugie konto :) Oczywiście również darmowe 6 skrzynek XD Kocham Seafight :D

    2014-04-01 00:14:20

    System dopisał do Twojego konta towar: 110000 x Amunicja z jadem Ośmiornicy. Powód: Puchar Bokora
    2014-04-01
    00:14:20

    System dopisał do Twojego konta towar: 10 x Armata Voodoo. Powód: Puchar Bokora
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 kwietnia 2014
  15. fala5

    fala5 Czeladnik forum

    Ja sie z jednym nie zgodze co CM pisał tam wyżej, a i reszta która kupiła skrzynie za kase ma nauczke. Nie warto kupować skrzynek skoro BP rozdaje je za darmo. Oczywiście każdy ma prawo do darmowych losów, ale jeżeli ktoś kupił (jak pisał wyżej) 90 skrzyń i dostał jakiś ochłap, a inny za free ma skórke to brak tu sprawiedliwoście. Sam kupiłem dwa te mniejsze pakiety i żałuje, bo jakbym wiedział że za darmo dadzą skrzynki to bym nie kupował !! I dlatego na przyszły miesiąc jeżeli zdecyduje sie coś kupić to tylko ostatniego dnia, bo jak znów dadzą za darmoche to nie kupie tylko będę czekał na wynik losowania z darmowych skrzynek. Reszcie radze tak samo.
    Pozdro
     
  16. Iяisнмап

    Iяisнмап Aktywny autor

    Kupiłem 2 skrzynki i wrzuciłem 6 darmowy i efekt całkiem przyzwoity z tego względu że 3 poprzednie miesiące były puste w bokorze ;) (1 konto - 1 wygrana całkiem nieźle ;D )
    2014-04-01 00:14:24
    System dopisał do Twojego konta towar: 110000 x Amunicja z jadem Ośmiornicy. Powód: Puchar Bokora
    2014-04-01 00:14:24
    System dopisał do Twojego konta towar: 200000 x Super kule Voodoo. Powód: Puchar Bokora
     
  17. KoSa

    KoSa Zaawansowany

    Raczej 5 lvl i powyżej , żeby słabsi mieli jakieś szanse na wygranie i
    by noobki nie zakładali kajaków z 1 lvl i nie wrzucali ...
     
  18. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Popieram zdanie osób którzy traktują tą sytuację jako niesprawiedliwą. Oczywiście to jest loteria, każdy ma prawo tutaj coś wygrać, ale nie robi się tego w taki sposób ... Ludzie kupili skrzynki za pieniądze, niektórzy sporo, a zostali po części oszukani przez te darmowe losy. Chyba jednak teraz będzie trzeba czekać do ostatnich 2/3 dni do końca loterii, żeby nie naciąć się na "niespodziankę" ...
     
  19. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    A kto Ci kazal kupowac? Przecie nikt Cie nie zmuszal wiec dlaczego teraz narzekasz?
     
  20. тнєღєи∂∂

    тнєღєи∂∂ Forumowy żółtodziób

    a jaki to jest problem zrobić 5 lvl ? - żaden !
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.