Dyskusja: Kielich Bokora - Styczeń 2014!

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 15 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Może. Nie jesteśmy pracownikami firmy.
     
  2. Zachodni.Wiatr™

    Zachodni.Wiatr™ Forumowy żółtodziób

    Czy jak miałem 2 skrzynie z kodu newyearcrate których nie wrzuciłem to co się stanie? Bo sprawdzałem dziennik i nic nie dostałem.
     
  3. Zostały wrzucone automatycznie :) jesli nic nie masz to znaczy że nic nie wygrałeś :)
     
  4. Zachodni.Wiatr™

    Zachodni.Wiatr™ Forumowy żółtodziób

    Ale lipa :/ ale dzięki za odpowiedz.
     
  5. ςzคгภץฬเςђєг

    ςzคгภץฬเςђєг Czeladnik forum

    można zamknąć bo nic nie trafiłem porażka
     
  6. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Ja też nic nie trafiłem ale cóż... jest to loteria. Tematu na razie nie Będziemy zamykać, pozdrawiam.:):p
     
  7. Ja też nic nie wygrałem. Niepotrzebnie dawali 2 darmowe losy.
     
  8. HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY

    HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY Młodszy ekspert

    Ja też nic nie wygrałem, co powiem wam szczerze bardzo mnie wkurzyło.... Bo to nie pierwszy raz. Po ile skrzynek wrzucaliście?? I jeszcze tak z czystej ciekawości po ile skrzynek wrzucali gracze którzy wygrali ? Osobiście gram na europa global 4 gdzie gra mało osób to po pierwsze, no i po drugie znam bardzo dużo osób które nic nie wrzucały :)
    Pozdrawiam...

    P.S, u mnie w alliansie który liczy 50 osób , JEDNA OSOBA wygrała 250k kulek, dodam że na europa global 4 gra 200 osób ... Coś mi tutaj nie gra... o_Oo_Oo_Oo_O
     
    Ostatnie edytowanie: 1 lutego 2014
  9. Sześć + dwie darmowe. I myślę, że w dużej mierze one są winowajcą. :p
     
  10. HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY

    HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY Młodszy ekspert

    Ja wrzuciłem 56, na europa global 4 za to wpadały nawet 2 nagrody... a tu prosze... nic. Dziwne o_O
     
  11. [PolishPower][MM]

    [PolishPower][MM] Czeladnik forum

    Ja wrzuciłem 2 darmowe i wpadły mi armaty na serwerze holandia
     
  12. Trudno sie mowi. :mad:
     
  13. ZharkHaunebuIII

    ZharkHaunebuIII Czeladnik forum

    Pierwszy raz wrzuciłem dwa miesiące temu 1 esa i udało mi sie wygac 200 000 kul,teraz myślę ,że to było na zachętę bo wygrac za pierwszym razem?!:)coś tu zbyt duży fart...
    i od tamtej pory nic.Ostatni sms wrzuciłem za styczeń i rezygnuje z brokera.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 lutego 2014
  14. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    Heh ja to samo miałem 200k kulek i za pierwszym razem
     
  15. rainmaker

    rainmaker Forumowy żółtodziób

    2014-02-01 00:14:03Systemkredit varor: 100000 x Brinnande iskanonkulor. Anledning: Bokors kalk
    2014-02-01 00:14:03Systemkredit varor: 1 x Skallklyvare. Anledning: Bokors kalk
    Wrzuciłem dwa darmowe losy i jest skórka na skandynawia1. Tylko szkoda, że nie na głównym koncie a na kajaku który nie ma nawet 1k PD.
     
  16. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    To teraz levele trzeba robić ;)
     
  17. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Brak dalszej aktywności w temacie. Kielich Bokora się zakończył, nagrody rozdane. Temat - zamykam i pozdrawiam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.