Dyskusja: Połączenie serwerów

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_margarites, 13 lipca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Przybyyyywam:D
    Domanek bedzie nas bronil, bysmy sobie mogly bota uklepac - juz mi to obiecal!! Bo jak sie rzuca na mnie za te bany permanentne, to sobie nie poplywam :D:D:D
     
    Ks.Natanek i SCM_Spacja lubią to.
  2. Axiv

    Axiv Aktywny autor

    Jak będzie z bokorem? Będzie podział na serwer tak jak jest teraz na PL1 i PL2 czy wszyscy razem ale z większa ilością nagród? No i jak sprawa wygląda ze zwiększeniem HP npc, wieży i slotów w bractwie?
     
  3. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Bokor: wszyscy razem z wieksza iloscia nagrod.
    HP npc, wiez - na ten czas zmiany nie sa planowane.
    Sloty w bractwie: stratujemy z setka ale jesli spolecznosc bedzie sie dopominac - to zawsze mozna cos zwiekszyc.

    To sa plany "na dzien dzisiejszy"!. A jak bedzie okaze sie po polaczeniu.
     
    Axiv lubi to.
  4. Ciniak

    Ciniak Czeladnik forum

    przy takiej ilości graczy co jest planowane na mapach miny do graczy to będzie porażka
     
  5. Axiv

    Axiv Aktywny autor

    a jeszcze takie pytanko - co z tagami bractw? jest bardzo dużo identycznych tagów na innych serwerach. co w momencie, gdy serwery zostaną złączone? kto pierwszy ten lepszy? :p
     
  6. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    dobre pytanie: nie mam oficjalnej informacji na ten temat a nieoficjalnej nie podam, bo beda na mnie krzyczec :D
     
    Axiv lubi to.
  7. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    Przepraszam jakie " nas " była mowa o Tobie :D
     
    Ks.Natanek lubi to.
  8. _vis_

    _vis_ Aktywny autor

    Pytań jest wiele a odpowiedzi bardzo mało:
    Przede wszystkim pierwszym pytaniem jakie powinno się pojawić to czy ktoś z BP próbował już takiej operacji zwłaszcza na tej platformie gry?
    Jak wiemy z doświadczenia każda mniejsza nowość powoduje masę błędów, to przy takiej operacji może to zakończyć się katastrofą, i co w przypadku czarnego scenariusza, cofniecie zmiany czy raczej będziemy czekać x czasu na naprawę, jak wtedy rozwiążecie sprawę z dodatkami czasowymi np. najemnikiem poz.5, kupionymi za kasę, czy macie jakiś plan na taką sytuację, a może po prostu olejecie graczy jak kiedyś, bo mnie osobiście nie interesują jakieś beznadziejne rekompensaty, chcę zwrotu to co straciłem czyli 7 dni nie mogłem grać o tyle macie mi przedłużyć ważność moich utraconych dodatków czasowych.
    To tylko nieliczne pytania które gracze chcieli by poznać.
    Chciałbym również przypomnieć że zmiany z lampą które zostały wprowadzone niedawno znów zawierają błędy, czy naprawdę nikt nie sprawdza nowości wprowadzanych do gry, czy każda zmiana musi generować następny błąd.
    Do tej pory zgłaszałem wszystkie błędy, ale po tym cyrku jaki BP nam serwuje mam już dość, każdy ewent 80% graczy w top to łamiący regulamin grający na programach automaty, w nagrodę za łamanie regulaminu dostają nagrody, kary dostaje 0.01% graczy, to już nawet nie jest żałosne to jest tragikomedia połączona z żenadą.
     
    -MordimerPL-ZPP lubi to.
  9. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Łączenie serwerów nie jest żadną nowością, w przeszłości odbywało się bez większych problemów.
     
  10. Axiv

    Axiv Aktywny autor

    za 6 dni pojawi się event Władcy Piratów, ciekaw jestem jak będzie wyglądało bicie tych NPC skoro do tego czasu zgaduję, że serwery zostaną już połączone o_O ale skoro będzie ciężko, to może chociaż uraczą nas jakimiś fajnymi designami :rolleyes:
     
  11. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    Jest jakaś konkretna data połączenia serwerów?
     
  12. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    cierpliwosci, niebawem sie dowiesz ;)

    Ale ja mam bagaż!!
     
  13. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    takich z bagażem nie biorę! :D
     
  14. _vis_

    _vis_ Aktywny autor

    Odliczanie rozpoczęte tik tak, tik tak i półtorej godziny w piach :)
    już działa
     
  15. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Masz pstro do gadania :D
    No to powodzenia zycze!;)
     
  16. _vis_

    _vis_ Aktywny autor

    - Rozpadlina nie działa
    - misje na rozpadlinę też nie działają
    - kociołek nie pobiera mojo przy wrzucaniu, po zamknięciu i ponownym otwarciu działa poprawnie
    - niektóre ikony do odbioru misji na mapie morza np 34/1 nie działają poprawnie
    - automaty i oszuści mają zawyżoną rangę
     
  17. adax75

    adax75 Mistrz forum

    Miało się nie wieszać a jest masakra, mogli poczekać aż się sezon skończy a tak a tak jak zwykle bociarze po tygodniu mieli z głowy a Ci uczciwi już teraz nie mają szans .Porażka :mad:
     
  18. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Problemy zgłoszone. Cierpliwości :)
     
  19. adax75

    adax75 Mistrz forum

    Cierpliwości ? Tu właśnie chodzi o czas , jutro skończyłbym rozpadlinę i otwarł 10 skrzynie i co dasz mi na to monety? Trzy miesiące męczenia i co ?
     
  20. fifala11

    fifala11 Forumowy żółtodziób

    sami zatopicie tą grę jak nie będzie czegos dla nowych graczy <3 pozdrawiam