Dyskusja: Połączenie serwerów

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_margarites, 13 lipca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Arti

    Arti Okazjonalny autor

    To niech wprowadzą w pełni legalnego płatnego bota i niech uczciwi również korzystają, bo w sile rażenia robi się przepaść. Nie grając na bocie może dojdę do ich poziomu za kilka lat jak dobrze pójdzie, chore.
     
  2. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    albo niech wprowadzą jakąś opcje co wysyłasz kapitana żeby nabił Ci przez jakiś czas safanadów, yulonga i tyle
     
  3. B.A.N.E

    B.A.N.E Czeladnik forum

    Witajcie marynarze . BA popytajcie o mozliwosc wprowadzenia "godzin dla seniorów pve :)" aby mniejsze stateczki mogły chociaz ukonczyc jakies misje .W tych warunkach nawet 2h dziennie zrobilo by robotę. Pozdrawiam .
     
  4. Achilles®»»»»»»

    Achilles®»»»»»» Książę forum

    Połączenie serwerów ok nie ma sprawy więcej użytkowników fajnie się gra ale teraz jak wychodzi się na mape morza to ci uzytkownicy topią mnie jak kajaczej prawie jedny uderzeniem z kąd ja mam wziąć taką moc 10 lat grac by uzbierac na następne armaty 77 szt co mam sobie kryształki połączyc i już mnie niezatopią parodia.
     
  5. $MATI$

    $MATI$ Stały bywalec

    Ja mam tylko pytanie kiedy będzie można pograć normalnie, ciągłe lagi i zwiechy cofki brak możliwości użycia przedmiotów to jest już szczyt tego jak oni wzmocnili serwer hahaha życzę powodzenia
     
  6. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    cos tam planuja
     
  7. _vis_

    _vis_ Aktywny autor

    Wiec podsumowując automatów jest jeszcze więcej niż przed połączeniem serwerów, walka z nielegalnymi programami padła całkowicie, powinniście to oficjalnie ogłosić a nie mydlić oczy graczom. To co teraz się dzieje na serwerze to wolna amerykanka.

    Tak jak pisałem wcześniej, połączenie serwerów wygenerowało ogromną ilość błędów, serwer stał się niestabilny, lagi są wszechobecne cofanie statku co kilka minut, lampa dżina nie działa poprawnie można przyjąć i oddać kilka misji jednocześnie, rozpadlina można przeskoczyć 1 lub 2 fale, liga opanowana przez automaty nielegalne programy, boty/statki do misji zwłaszcza potrzebne do ukończenia misji na rozpadlinę można szukać bardzo długo, wprowadzenie dodatkowych botów na mapach spowoduje jeszcze większe obciążenie serwerów a co za tym idzie jeszcze większe lagi. Atlantyda nie została wprowadzona zgodnie z zapowiedzią, przyciski do aktywacji niektórych przedmiotów działają z opóźnieniem lub wcale, to tylko niewielka część z zauważonych problemów.

    Z jedną rzeczą mogę się zgodzić wróciły stare dobre czasy ale tylko związane z lagami, niestabilnym serwerem i błędami które teraz będziecie naprawiać następnych klika lat, o ile jeszcze do tego czasu ktoś będzie miał ochotę grać.
     
  8. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    no cos im troche nie wyszla z ta stabilnoscia serwera ale oczywiscie jak wszystko co piszecie - przekazane
     
  9. s_nastar

    s_nastar Młodszy ekspert

    Guzik prawda jak sam pisałeś w pewnym poście, jak kolega wyżej pisał, mnóstwo auto lata, dalej robią z tym nic, gracze mówią że nawet jak się dostanie debuffa to się opłaca bo sami by nigdy tyle nie nabili, z debufem powinno zabierać po 30% każdej waluty jak śmieszne pd i PE zabiera, a nawet jak ktoś miał mln safanad i zdążył to wydać to - 300 tys ☺

    Nowych graczy już nie ma, a jedyna szansa na
    nabicie większych ilości yulong czy safanad to automat bo i tak to mają gdzieś, graczy zgłaszanych rzekomo przekazują wyżej, po czym jak latali tak latają więc albo tak naprawdę nie przekazują albo deweloper ma to totalnie gdzieś

    I zauważmy że taki proceder trwa już nie miesiąc nie dwa tylko UWAGA lata haha, bawcie sie dalej w ta żenującą pseudo gre
     
    janrobak lubi to.
  10. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Przecież na mapach od 33 do 40 to graczy mało co jest większość to automaty pływające i bijące boty gdzie większość to obcokrajowcy. To samo na 31/1 nie wiem co tam takiego jest, ale tam się masakra dzieje większość na programach lata. Stoję w jednym miejscu pojawi się ledwo gracz zza mgły i w tym samym czasie topa. Nie wierzę w to, że gracz może tak szybko zaznaczyć gracza jednocześnie atak wcisnąć. I nie piszcie, że tak się dzieje dlatego bo ktoś gra na maksymalnie oddalonym zoomie bo przy maksymalnie oddalonym statek jest jeszcze mniejszy więc trudniejszy do zaznaczenia :). A co do samego grania to chyba muszę się serio nad tym mocno zastanowić aby sobie taki program kupić skoro on jest w pełni legalny i BP nic z takimi graczami nie robi. A debuff? Te śmieszne 2 tyg to nawet sobie od gry odpocznę, ale przez jeden event dorobie się tyle co przez pół roku uczciwego grania :rolleyes: i to bez straty czasu i pieniędzy oraz mniej zeżartych nerwów :)

    To samo do BA. Nie wiem czy to jest błąd, ale jest to związane z używaniem przedmiotów takich jak sokole oko, smocze, amulety, zmiana kul podczas walki itd. Chodzi mi o to, że włączając któryś z tych przedmiotów podczas walki to często zdarza się, że nie zostaje on użyty prawidłowo i muszę kilka razy klikać na niego aby zadziałał tylko wtedy jest już za póżno. To samo z kulami biję bota ze zwykłego wybucha podpływa gracz atakuje mnie klikam na odmrażaka zaczynam go atakować i okazuje się, że dalej go z wybucha biłem... Na prawdę nie można tak prostych rzeczy naprawić? Z amuletem jest tak samo amulet byka mam ustawiony na pasku na pozycji numer 6, klikam na niebieskie gwiazdki aby pasek rozwineło, a mi się amulet byka włącza i reperuje mi końcówkę pv chociaż chciałem innego słabszego użyć i w ten sposób już ponad 20 amuletów poszło w jakieś 4 dni :mad:. Albo ze skrzynkami klikam na skrzynkę a staje obok skrzynki. Takich błędów jest masa i nie wiem na co oni tam w siedzibie czekają :mad: aż same się naprawią? o_O

    Dodam , że te "błędy" występowały jeszcze spory czas (min. pół roku) przed połączeniem serwerów i jakoś nie kwapią się z naprawą tego tylko zajmują się jakimiś pierdołami i wrzucaniem nowych pakietów w dział płatnośći... Rozumiem jakby to trwało kilka dni, ale nie kilka miesięcy bez przesady. Szef nie każe na razie informatykom tych błędów naprawiać czy po prostu nie potrafią? Jeśli nie potrtafią to czas wymienić na innych bardziej ogarniętych w tych sprawach. Mój brat ma 14 lat i sam swoją gre tworzy wgrywa różne pliki, kody na serwer gry fakt faktem, że jeszcze trochę nie dopracowana i ma trochę lagi ale z dnia na dzień ją poprawia i lepiej to wygłąda więc nie wierzę w to, że informatycy po szkole nie umieją takich błędów poprawić.
     
    _vis_ lubi to.
  11. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    No, to zalezy po jakiej szkole...;)
     
  12. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    No właśnie może po zawodówce :)
     
  13. _vis_

    _vis_ Aktywny autor

    BA fajnie że przekazujecie, tylko nie widać żadnych rezultatów na mapie morza, najlepszym rozwiązaniem byłoby zorganizowanie spotkania graczy z BP, mogę poświęcić swój czas i osobiście wziąć udział w takim spotkaniu, jestem w stanie przedstawić zdecydowaną większość problemów które trapią tą grę, oraz zaproponować rozwiązania które mogą pomóc w zatrzymaniu graczy, oraz powtrzymania odpływu zarobków dla twórców tej gry nie koniecznie chroniąc oszustów grających na programach. Myślę że jest jeszcze kilka osób które chętnie wzięło by udział w takim spotkaniu.
     
  14. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Dzięki za Twoje zaangazowanie i poświęcenie ale firma Bigpoint ma swój plan na gre, który będzie stopniowo realizować. Jeżeli szukasz kontaktu do osób zarządzających grą, często można ich spotkać na discordzie SF.
     
  15. crossx1

    crossx1 Mieszkaniec forum

    Swój plan o_O
    Zarobić jak najwięcej, zniechęcić graczy żeby sami odeszli i zamknąć grę. :D:p;)
     
    janrobak lubi to.
  16. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    wróce do tej wypowiedzi, dla osób żyjących w Turcji pakiety nie są tanie. To dlaczego wszyscy gracze z Turcji są wykokszeni :D wszyscy są milionerami? Bogacze sami grają?
     
  17. Axiv

    Axiv Aktywny autor

    Chyba logiczne, że jeśli ktoś otwiera biznes to chce na nim jak najwięcej zarobić. Pamiętaj że opłacenie informatyków, grafików i całej ekipy osób pracujących w BP kosztuje. Oprócz własnego zysku trzeba też tym pracownikom zapłacić. Ponadto różnego rodzaju hostingi, to też na pewno mało nie kosztuje.
    Kto ma chęć wydać pieniądze ten płaci, nikt nikogo nie zniechęca.
     
  18. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Niewielka część Tureckich graczy ma wykoksowane statki. Musisz pograc troszkę dłużej na serwerze globalnym aby to dostrzec.
     
  19. $grives$[up]

    $grives$[up] Naśladowca mistrzów

    skoro tak to ustalcie cene pakietu w euro dla Polski przeliczajac ta cene z Turcji Turek za najdrozszy pakiek 70zl a my 320zl ladne porownanie on pracuje nato 1 godzine a Polak czasami 2 dni ceny pakietow powinny byc ustalone od najnizszej krajowej
     
  20. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wszystkie obawy dotyczące cen pakietów zostały przesłane do producenta gry.