Dyskusja: Połączenie serwerów

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_margarites, 13 lipca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. crossx1

    crossx1 Mieszkaniec forum

    Zniechęcają, jakby nie to by nie łączyli serwerów bo by było jak kiedyś 2 tys graczy na 1 serwie a nie 300.
    Wprowadzają coś z czym sobie nie radzą, powodując pełno błędów, których nie potrafią naprawić, dają pakiety z zawyżonymi cenami itd itp.

    Porządna firma, widząca przyszłość w produkcie dokłada jak największych starań żeby produkt przynosił jak największy zysk.
    Czyli - w przypadku syfa, zamrożenie kont, porządny patch, update trwający tydzień albo 2 a nie 3 godz.
    Optymalizacja gry pod wprowadzane nowości, ulepszenia graficzne i inne.
    A nie, wrzuć wszystko do 1 wora wymieszaj i wyrzygaj to na graczy, daj im event, pakiety i napiszmy na forum że staramy się w pocie czoła.

    Jakby było inaczej, nie stworzyli by drugiej podobnej gry.
     
    -MordimerPL-ZPP i janrobak lubią to.
  2. s_nastar

    s_nastar Młodszy ekspert

    Olać syfa, tu same automaty grają
     
  3. crossx1

    crossx1 Mieszkaniec forum

    Brawo BP z ochroną PvP. Typowo, same automaty na tym latają, tak to chociaż było jak bić na nich PB. Wielka śmieszna walka z automatami a cała gra jest ustawiona pod automaty.
    Liga- automaty
    Sezon - automaty
    Miejsca za yungi i safanady - automaty albo kilka lat bicia
    I OCHRONA DLA AUTOMATÓW żeby ich nie topili jak im bot to nabija. Żałosne, żenujące i śmieszne zagranie ze strony BP. Jedna z najgorszych decyzji jakie podjęli.
    Ochronka powinna być do konkretnego levelu statku czyli maks 15-20 gdzie nie ma możliwości nabicia walut potrzebnych do rozbudowania.
    Tak samo powinna się dezaktywować w momencie bicia statków eventowych.

    Niech już dadzą oficjalne ogłoszenie że ta gra polega na kupieniu pakietu i puszczeniu automatu. To co robią serio robi się żałosne.
    Albo jakaś dodatkowa kontrola tych co używają tej ochrony chociaż znając nasze BP przerasta od dawna to ich możliwości.

    I jak ktoś już napisał na forum.
    Niech skończą zabierać PD i PE przy debuffie a zaczną zabierać walutę, itemy i w ilościach 90% a nie 30 bo to śmiech na sali. Wydane to na minus powinno być jak kiedyś. W miesiąc automat nabije tyle wszystkiego co ktoś przez rok a zabiorą mu PD i PE które do niczego jest niepotrzebne.
     
    Ostatnie edytowanie: 6 sierpnia 2022
    janrobak lubi to.
  4. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Z ochronką do konkretnego lvlu najlepszy pomysł by był, tylko teraz patrzeć na to z drugiej strony co na tych lvlach mozna robić skoro tam nic takiego nie ma, a miała by znikać po zaatakowaniu npc eventowego? Wtedy nie miało by to najmniejszego sensu dawanie tej ochrony bo i tak słabsi gracze nie skorzystają z eventu bo po zaatakowaniu npc eventowego jakiś koks ich utopi. Tu trzeba innego rozwiązania. I jeśli miała by być ta ochrona do 20 lvlu to musieli by w sezonie zatopienia graczy do tego lvlu zmienić.
     
  5. s_nastar

    s_nastar Młodszy ekspert

    Powtarzam z automatami nie robią nic od lat, mają graczy totalnie gdzies a Wy dalej gracie w ten badziew, nie grać w ten szajs
     
    -MordimerPL-ZPP lubi to.
  6. crossx1

    crossx1 Mieszkaniec forum

    Mówisz przeliczanie waluty nie ma sensu.
    Poszperałem.

    Sakwy 15 sztuk co u nas 200 zł w turcji 150 lir tureckich.
    150 lir kosztuje 8 euro.
    200 zł na dzień dzisiejszy 40 euro.
    Dla nas przeliczanie nie ma sensu czy BP nie potrafi liczyć. Skąd u nas na polaku przelicznik cen pakietów do Euro a tam zaniżone ceny.
    Więc nie mydl ludziom oczu, możesz se być w ekipie ale przede wszystkim jesteś też graczem. Ekipa ponoć jest dla graczy więc czemu nasza własna ekipa nas oszukuje ?
    BO COŚ MOŻE SIĘ WYDAWAĆ TANIE W PRZELICZENIU ALE SKORO 1 LIRA JEST WARTA 0,25 ZŁOTEGO TO JAKIM PRAWEM MAJĄ ZA COŚ MNIEJ LIR NIŻ MY PLN ??????

    Niech dadzą u nas 40 armat nowych za 100 zł a nie 20 za 300. A nie połączą serwery i lecą w bambuko ze wszystkimi. Nawet jak coś PP dostajesz od nich za free to jesteś na takim samym minusie jak my. Chyba że też masz walute turecką i masz to w nosie.
     
    janrobak lubi to.
  7. Bonusek

    Bonusek Czeladnik forum

    Który teraz serwer to jest pve ? czy serweve glob 8 jest pve czy pvp ?
     
  8. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Global 8 to server pvp z elementami pve podczas niektórych eventów.
     
  9. **PL-TYCHY**

    **PL-TYCHY** Aktywny autor

    ochronka super sprawa , kazdy praktycznie na tym lata i nie ma kogo topic , gra juz typowo dla automatow , siema nara
     
  10. _vis_

    _vis_ Aktywny autor

    To wyjdź z portu, a nie pływasz na niewidce albo w siedzisz w porcie, a później płacz.
    Śmieszą mnie takie wypowiedzi ochronka, a ile tej ochronki masz 1 godzinę dziennie i 1 raz w tygodniu na 3 godziny, max. w tygodniu z ochronką możesz pływać 1 godzinę dziennie i w ostatnim dniu 4 godziny. czyli łącznie 10 godzin ochronki na cały tydzień który ma 168 godzin, no faktycznie to cały czas :)
    Gra dla automatów jest już od wielu lat, ale ty dobrze o tym wiesz bo sam na automacie pływałeś osobiście wielokrotnie cię zgłaszałem do suportu nie tylko za bota ale również za inne programy, więc proszę cię miej godność i nie pisz bzdur.
     
    BA_PP187 lubi to.
  11. **PL-TYCHY**

    **PL-TYCHY** Aktywny autor

    A to jak liczysz 7 dni x 24 h to gratuluję, inflacja również przy obecnej metodologii to jedyne 15 % :D a co ze snem, co z pracą, co z rodziną geniuszu, normalny gracz ma 2-3 h dziennie na grę i cały ten czas wychodzi ze może przestać na ochronce, co do automatów wyjaśniam cię na momencie, już spieszę, ty zglaszales mnie a ja ciebie więc się nie kompromituj, sam widzisz jak to wygląda od lat, na auto jest przyzwolenie i mają to totalnie gdzieś a teraz dodatkowo jesCze ochronka, poza tym złodziej złodziejowi nierowny, skoro ktoś puszcza auto na 2 h w tygodniu a drugi na 88 h to uważam że jest różnica i jak w stanach z wyrokami 1 powinien mieć de buffa na 2 dni a drugi na 88 dni, zdrówka :)
     
    crossx1 lubi to.
  12. _vis_

    _vis_ Aktywny autor

    Ty mnie zgłaszałeś to powodzenia mam kilka kont i na żadnym nie używałem niedozwolonych programów, w przeciwieństwie do ciebie, więc nie pisz bzdur i nie mierz innych swoją miarą.
    To ty napisałeś że automaty latają na ochronce, to ci odpisałem automat 1 godzinkę dziennie może latać na ochronce a pozostałą część nie, bo nie nie starczy mu aury, chyba proste.
    To że ty grasz 2-3 godziny to nikogo nie interesuje, inni grają dłużej, inni krócej, szukasz dziury w czymś w czym jej nie ma, ale gdyby założyć że cześć graczy gra - 3 godziny dziennie to i tak 2/3 tego czasu jest bez ochrony, więc jaki masz problem, jak ci brakuje adrenaliny to pływaj na 31/1 lub mapy 41+ tam zawsze masz coś do roboty, a jak nie polecam szpiega stać cię, tyle nabiłeś na automacie że na kilka lat wystarczy.
    Ja wiem że wy lubicie latać w 5 osób odpaleni jak choinka i szukać darmowych PB, ale niestety już tak się nie da, są duże zmiany teraz wy musicie dostosować się do gry, a nie gra do was.
     
  13. **PL-TYCHY**

    **PL-TYCHY** Aktywny autor

    Przestań mi pisać o programach , masz podejrzenia to pisz do PT skoro masz problem , ja pisalem ale to nic nie daje, więc już w to nie gram. Ochronka to z założenia jest dla graczy rozwijających się a nie dla koksow z 50 lvl, którzy mają po kilka kont jak sam o sb pisałeś i gdy na 1 się konczy farmią na kolejnym.
     
    Ostatnie edytowanie: 15 sierpnia 2022
    crossx1 lubi to.
  14. _vis_

    _vis_ Aktywny autor

    Dlatego pisałem, piszę i będę pisał zgłoszenia, bo ja w przeciwieństwie do ciebie wychodzę z założenia że choć jeden ukarany to jeden oszust mniej w grze, ty miałeś bana na konto więc wiesz jak to wygląda, a zgłoszenia wysyłam bo tak trzeba i wie to każdy przyzwoity gracz.
    To że mam kilka kont to wcale nie oznacza że na jednym serwerze, a aura czyli ochronka jak ty to nazywasz, została wprowadzona nie bez powodu, sami gracze prosili o wprowadzenie jakiegoś zrównoważenia na serwerze, to co się działo przez kilka pierwszych dni nie było grą tylko męczarnią, zrobienie jakiejkolwiek misji było dla większości graczy problemem, a grasujące hordy odpalonych grup po mapach uniemożliwiało jakąkolwiek grę.

    Co do ograniczenia używania aury przez osoby z wyższymi lvl to nie widzę tu powodu aby to ograniczać, graczy z niskimi lvl jest mały ułamek, to gracze z lvl 50 w większości prosili o wprowadzenie ochrony.
    Część graczy którzy w nielegalny sposób uzbierało walutę gry i ma jej w nadmiarze może być temu przeciwna, wiadomo oni już nie muszą a innym nie pozwolą, inaczej miała by się sprawa jak BP zabrał by wszystkim oszustom np miejsca na armaty, wyposażenie i musieli by zbierać na nowo, wtedy co drugi temat byłby dotyczący zwiększenia ilości aury na kontach graczy.
    Wiec wprowadzenie aury było jak najbardziej potrzebne, ograniczanie używania jej w jakikolwiek sposób jest nieuzasadnione.

    I na koniec 50% graczy z 50lvl to gracze ze słabymi kontami, z brakującymi miejscami na armaty czy też wyposażenia, z brakiem waluty na przerobienie armat na wyższy poziom, i to oni potrzebują tej chwili spokoju aby sobie uzbierać dziennie choć trochę potrzebnej waluty, a nie zaliczać denko za denkiem w imię jakiś wybujałych aspiracji niewyżytych grasujących hord odpalonych graczy.
     
  15. **PL-TYCHY**

    **PL-TYCHY** Aktywny autor

    Urzędujesz na jakimś ts-ie może ? Chętnie bym Cię wyjasnił w rozmowie bo trochę nie chce mi się tutaj pisać a widzę że masz sporo ciekawych argumentów więc wymienimy się przemyśleniami , a że warto rozmawiać to myślę nie stoi nic na przeszkodzie , podaj adres proszę :)
     
  16. _vis_

    _vis_ Aktywny autor

    A po co mi teamspeak gwarno, głośno ciągłe lamenty i kłótnie, czasami bywam na discordzie czasami wpadnę na ts-a jako gość :) aby pogadać ze starymi znajomymi, a moje przemyślenia i obserwację umieszczam tam gdzie powinny być czyli na forum gry.
    A co do wyjaśniania, jak sam zauważyłeś nie tak łatwo ci poszło pisząc tu na forum, więc rezultat bezpośredniej rozmowy byłby taki sam tylko może, z twojej strony poleciałby więcej wulgaryzmów, a po co to komu potrzebne. Mam mieć poczucie winy że ktoś zdenerwował się rozmową i wybuchnął, mało jest problemów inflacja, drożyzna, itp. po co dodawać sobie więcej stresów.
     
  17. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    Jak bierzesz grę na serio poważnie to tak się kończy, a aura jak dla mnie pomysł bez sensu, ale pomijając to, widzisz z tego co czytam same konta na bocie, one przecież nie biją to co za problem bić yulongi safanady czy co innego?
     
  18. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Mnie zaś ciekawi jak to jest bo spotkałem się już z wieloma takimi przypadkami (w bardzo dużej liczbie z graczami zagranicznymi) o to on: pływa gracz, nie atakuje innych graczy tylko boty bije, a jeśli się go zaatakuje to można powiedzieć, że w tym samym czasie on we mnie strzela tak jakby wyczuł moment kiedy do niego strzele i wyglada to tak jakby nasze salwy się mineły. Jak to możliwe? Jakiś program czy co?
     
  19. _vis_

    _vis_ Aktywny autor

    Ja gram dla przyjemności, gdzie napisałem że biorę grę na poważnie, zanim coś napiszesz przeczytaj post dokładnie.

    Jeśli grasz na tym koncie co w awatarze obok postu to gratuluję odwagi:), ile to razy dostało się debufa?, przecież ty to jesteś stary wyjadacz na automacie. A może się mylę:)

    Idąc twoim tokiem myślenia, cyt: "widzisz z tego co czytam same konta na bocie, one przecież nie biją to co za problem bić yulongi safanady czy co innego?"

    Ty problemu nie widzisz bo odpalasz automat i samo się bije:) no chyba że już ci bot uzbierał wystarczającą ilość waluty.
    Niestety problem jest taki że jak jest dużo automatów to jest mało botów do bicia, są też agresywne automaty znasz temat :), a trzeci problem to hordy grasujących aktywnych graczy a po połączeniu serwerów jest ich zdecydowanie większa ilość, i chcą zdobyć jak najwięcej PB.
    Ktoś kto grał i gra na automacie tego nie zrozumie, bo po prostu nigdy sam niczego nie zdobył, to co ma zawdzięcza botowi, i tylko jemu, jeśli dodamy do tego że większość z oszustów grających na automacie korzystała z programu do autozaznaczania to nawet zdobyte PB czy też zatopienie gracza nie należy do nich tylko do programu, w nich tak na prawdę nic nie ma prawdziwego.
     
  20. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec


    Potwierdzam. Typ co 2 dzień lata na automacie tak jak i ta cała grupa przeciwników tych tarcz :cool:
     
    _vis_ lubi to.