Dyskusja: Połączenie serwerów

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_margarites, 13 lipca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Trochę nie grałem ale teraz do tego czegoś nie wrócę, widzę że bez pytania i opini zrobili sobie jaśnie BP zrzut serwerów nie po to zaczynałem i grałem na pl1, już teraz nawet nie ma serwera żadnego pl co tam niemcy, francuzi, włochy, holandia, anglia mogą mieć a Polacy już nie jedna wielka żenada nie wspominając o różnicach w cenach pakietów, widać że jaśnie BP graczy ma za nic niezdolnych do podejmowania decyzji żenada
     
  2. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Gdybyś dokładnie i od początku przeczytał temat, to dowiedziałbyś się, które serwery zostały połączone. Decyzja o połączeniu na pewno nie została podjęta sama z siebie, tylko na prośbę graczy. Oczywiście nikt nie zmusza do gry i jeśli obecny stan rzeczy nie podoba Ci się, to masz wiele innych opcji :)
     
    »σяρ|Dσkeя i BA_PP187 lubią to.
  3. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec


    Dobra i trafna wypowiedź :D mądrej warto posłuchać :)
     
  4. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Czytałem i jedna wielka żenada kpina i nierówne traktowanie pozostawiono wiele serwerów tylko nie polskie. Decyzje podjęliście sami zamiast połączyć serwy polskie zrobiliście zlepek czegoś co tylko od dłuższego czasu opierało i opiera się na puszczaniu botów i kupowanie rzeczy nie dających się zdobyć w pseudo grze bez kupowania drogich pakietów, za takie coś powinniście zwracać kasę bo nie znalazłem żadnego głosowania graczy powiadomienia.
    Do gry nie zmuszacie, już dawno to coś nie przypomina gry 99% botów i tylko pakiet za pakietem jedna wielka żenada sami se grajcie jest wiele innych gier a nie taka żenada w których bez albo za niewielkie pieniądze można pograć ....
     
  5. -siwy-

    -siwy- Okazjonalny autor

    jak dla mnie ta osłona to zarąbisty pomysł mam 12 lvl i mogę wreszcie normalnie robić misje bez denka co chwile :) a nie na 2 salwy i dno :p
     
  6. siemaelo

    siemaelo Forumowy żółtodziób


    Przypominam, żeby wspólnie się pośmiać :p Czy teraz dla osób żyjących w Turcji te pakiety nie są tanie czy jak tam teraz uważasz? A i jeszcze jedno przeliczanie waluty nie ma sensu XD
     
  7. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Zmiany cen pakietów w walucie tureckiej są tylko testowane i istnieje bardzo duże prowdopodobienstwo że stare ceny niebawem wrócą.
     
  8. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Za biedni to Ci turcy też nie są skoro większości z nich mają konkretne konta, a wystarczy tylko spojrzec na rangę i nawet nie musi atakować aby to stwierdzić :)
     
    adax75 i Arti lubią to.