Dyskusja: Poszukiwani żywi lub martwi

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 14 kwietnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Popatrz w ranking PD PL1 ;-) ... dziś jeszcze więcej jest ...
     
  2. Raksha

    Raksha Czeladnik forum

    Moze by tak porawic FAQ ?

    "NPC na mapach 6-15 można atakować tylko za pomocą amunicji elitarnej."
    Czyli z 1-5 i 16-20 mozna kazda ? Nie, nie mozna bic z pustaka NPC z przedzialu 16-20.
    To samo dotyczy wrakow, w faq trudno umiescic informacje, ze mozna bic 1-5, 6-15 i 16-20 ? Dobrze, ze sie dowiedzialem, ze za bota z lvl 15 majac 16 poziom nie dostane nic wiecej jak zloto, 400 tys kulek by poszlo na marne ..

    "UWAGA: Oczywiście przy zatapianiu NPC Bossów trzeba zwrócić uwagę na odpowiedni poziom, ażeby otrzymać design statku. Znaczy to, że gracze na poziomie 6-20 za zatopienie jadowitego serca otrzymają tylko złoto. Musicie więc pozostać w Waszym zakresie poziomów."

    Nie ma wzmianki o trzech podzialach, pozostawiajac to domyslom, albo organolepltycznie hehe.

    Tak trudno napisac po jednym zdaniu przy botach i wrakach, komus sie chyba nie chcialo :).
     
  3. Jest tam wzmianka o poziomach, ale troszeczkę niżej.
     
  4. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Żeby coś dostać konkretnego z jadowitego serca trzeba bardzo dużo obrażeń zadać a więc dla nowych graczy i z niskim poziomem nie opłacalne.
     
  5. Jokeros

    Jokeros Zaawansowany

    Mod
    2014-04-25 13:00:53 Kupiłeś 1000 x Tibbok na czarnym rynku. -500 Perły

    co to jest??? i czemu niektórzy mogli kupic potwora ??
     
  6. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    To jest błąd.
     
  7. Jokeros

    Jokeros Zaawansowany

    ale ci co kupili maja to ?? czy nie ??
     
  8. 5 mln fosfora kupione
     
    MAJTEK™ lubi to.
  9. Cen2rio.pl

    Cen2rio.pl Forumowy żółtodziób

    ten event to jakiś żart?człowiek latami pracuje nad zdobyciem rangi a tu nagle w pare dni traci rangę ilosci punktów doświadczenia sa mocno zawyżone.to nie było by jeszcze takie złe gdyby była możliwosc zdobywania ich przez wszystkich.niestety dla graczy z poza aliansu jest to niemożliwe pytanie po co jest ten podział na levele?ile procent graczy ma mniej niż 16 level?na mapach poniżej 16 praktycznie nie ma nikogo a juz napewno nikt nie bije botów eventowych.Owszem event urodzinowy był naprawde jednym z najlepszych w histori ale ten teraz to kompletna porażka a juz miałem przedłużyć premium ale zrezygnuje z gry gdyż każdy mój wysiłem i pienądze sa marnowane przez firmę bigpoint
     
  10. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Event dla nowych graczy i niskich poziomów zyskowny w armatach za wraki ale ze stratami perły itp., praktycznie słabsi gracze teraz nie mają szans na wygląd eventowy. Kierunek eventów nie do końca dobry bo armaty z wraków ok ale reszta nie zbyt bo faworyzuje lepszych graczy.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 kwietnia 2014
  11. HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY

    HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY Młodszy ekspert

    Może jakiś MOD odpowiedzieć na moje pytanie???
     
  12. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Ciężko to wytłumaczyć. Nie jesteś jedyny który ma ten problem. Jednak trzeba próbować brać na hp - wpadnie Ci w końcu skórka na pewno.
     
  13. ☆-Czill-☆

    ☆-Czill-☆ Czeladnik forum

    ja 4 ubite i ani malego nie mam ;-)
     
  14. Poważny[®€ƒ]1

    Poważny[®€ƒ]1 Forumowy żółtodziób

    na ostatnia daje design ?? ktos dostał ??
     
  15. KPPmalpa2001

    KPPmalpa2001 Mieszkaniec forum

    ja wziąłem 17 botów na hita gdzies drugie tyle na hp i nie mam żadnej z trzech skórek nie mam pojęcia jak te skórki wypadają
     
  16. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Prawdopodobieństwo otrzymania skórki jest bardzo małe ... wiem to z autopsji ... Ale nie ma co się załamywać trzeba dalej próbować, w końcu kiedyś wpadnie.
     
  17. Chempion

    Chempion Okazjonalny autor

    U mnie kolega 3 skórki zdobył chyba w 3-4 dni. Ja swoją pierwszą a zarazem najlepszą trafiłem niespodziewanie jakoś się nie starałem a tu patrze na ostatni strzał wpadła.
    Do tej pory na hp ubiłem z ~7 razy + 28 botów na ostatnią i dopiero teraz 2 skórka.

    2014-04-26 20:17:54Du har fått 1 x Blodtand.
     
  18. KPPmalpa2001

    KPPmalpa2001 Mieszkaniec forum

    kiedys o_O dobrze powiedziane ale czasu coraz mniej :(
     
  19. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Powiem tak .... mam tak samo jak ty :(
     
  20. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    Ja wziąłem na hita z 5 razy i nic. Dopiero na 3 dzień ubiłem na hp dwa razy i były skórki. Najpierw ta najlepsza a potem najsłabsza.
    Od tej pory próbuje ubić trzecią i nie mogę nawet na hp-dostaje tylko perły ;C


    Ale i tak event jest super :D:D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.