Dyskusja: Poszukiwani żywi lub martwi

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 14 kwietnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    ale to samo z wrakami majac lvl 1-5 nie trafisz ani duszy ani kryształow a o kluczach zapomnij a od 6 wpadaja i to sporawo
     
  2. MORTAL

    MORTAL Młodszy ekspert

    se przeciwpancerne w wrakach ...
    Jakis CM lub MOD proszę o zgłoszenie buga z salwa bo bota eventowego i to nei tylko ja mam lecz wiekrzość graczy strzelam do ostrza z wybuchowej po 73 k nastepna salwa 73 i nagle pojedyncza salwa 40-50 k i nadal normalna salwa ... i czym to niby jest spowodowane ? stoje w miejscu wiec tego czerwonego syfiastego koleczka malego czerwonego nie ma podemna -,-
    i dodatkowo jest bug że nei zawsze zlaicza te zielone koleczko z szabelkami że dodaje atak nei raz trzeba kombinować i kilka razy wplywac i wyplywac aby podnioslo salwe ...
     
  3. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    tak samo jest jak odpalasz stracona milosc co kilka kilkanaście salw wchodzi normalna salwa:/
     
  4. MORTAL

    MORTAL Młodszy ekspert

    no o to właśnie też mi chodzi ;/
     
  5. kemoT

    kemoT Książę forum

    Jak to jest, za ostatnią salwe do bota miała być skórka, a jeżeli już ją mam to miały być perły, no i ja właśnie nie mam żadnej skórki, a oddałem ostatni strzał i dostałem 2k pereł. Gdzie jest mój design?
     
  6. -_TROPICIEL_-

    -_TROPICIEL_- Naśladowca mistrzów

    znaczy masz szanse na dostanie skórki, więc nie musisz dostać
     
  7. kemoT

    kemoT Książę forum

    Aha, to super, bije bota, wychodzę na - i nie mam pewności że dostane skórkę. Super...
     
  8. Młody_Curek

    Młody_Curek Forumowy żółtodziób

    Kemot wczoraj biłem bota sam krwawego kła zbiłem mu jakieś 20 baniek wróg podpływa wytopiliśmy go chwila moment bot wyrepany i ... kulki w plecu z tego mam do ... event niech oddają kulki i spadają z tym eventem

    ________________________
    Ban by MOD_Mróz


    Kultura/ton wypowiedzi. Na naszym forum nie tolerujemy braku kultury.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 września 2014
  9. Niewinny*Vinetou{38}

    Niewinny*Vinetou{38} Młodszy ekspert

    Widze BP leci w kulki z nizszymi lvlami 20 teraz po zmniejszeniu HP maja 35% zarobku czyli jak wystrzelisz 100 kilo kulek wybuchowych dostaniesz 45 kilo perel a tu na dole jak wystrzele 100 kilo kulek dostane jakies 35 kilo niecale znikomy zarobek .Z tego co wiem za Krwawego Kla nawet nie ma 200 kilo perel tylko jakies 170-180 kilo wiec jezeli na gorze maja taki zarobek czemu nie na dole prosze o przeslanie tego wyzej niech sie zlokalizuja co oni robia Dziekuje .
     
    Ostatnie edytowanie: 18 września 2014
  10. igI*POLAND*

    igI*POLAND* Forum Pro

    Nic z tym nie zrobią, jest to celowa zachęta do robienia wyższych leveli.
    Nic nie stoi na przeszkodzie byś sobie jak to mówią moi synowie levelzupował, zakładam że nie zrobisz tego bo chcesz mieć dostęp do mapy słonecznej, jak widać nie można mieć wszystkiego ;)
     
  11. ()Dagoth_Ur()

    ()Dagoth_Ur() Okazjonalny autor

  12. ☜Мα†íαŞ☞

    ☜Мα†íαŞ☞ Czeladnik forum

    a wie ktoś ile dusz można dostac za srebrne ostrze?
     
  13. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Za samego bota srebrne ostrze nie otrzymuje się dusz, jedynie za eskorty które pojawiają się po zbiciu odpowiedniej ilości PZ srebrnemu ostrzu.
     
  14. ☜Мα†íαŞ☞

    ☜Мα†íαŞ☞ Czeladnik forum

    a w faq pisze tak

    Zatopienie Srebrnego Ostrza w zależności od wyrządzonych szkód jest nagradzane:
    Kryształami, Mojo, Kamieniem Pośpiechu, Amuletem Agwe i wieloma innymi przedmiotami.
    Przeklęte i promieniujące dusze mogą być nagrodą za największą ilość wyrządzonych szkód.

    Czyli jest prawdopodobieństwo dostania. a jak nie to poprawcie faq
     
  15. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    jakie zmiany niesie restart ?
     
  16. igI*POLAND*

    igI*POLAND* Forum Pro

    Być może się mylę ale wprowadzanie userów w błąd nie należy raczej do obowiązków MODa, a może jednak się mylę?

    FAQ w tym przypadku nie mija się z prawdą, mamy tu tylko niewiedzę MODa.

    2014-09-18 16:06:23Otrzymałeś perły (ilość: 42554). 42'554 Perły
    2014-09-18 16:06:23Znalazłeś Mojo na mapie morza (38 szt.).
    2014-09-18 16:06:23Otrzymałeś 8 x Przeklęte dusze.
    2014-09-18 16:06:23Otrzymałeś 221521 PD (punkty doświadczenia).
    2014-09-18 16:06:23Otrzymałeś 153449 pkt. elitarnych.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 września 2014
  17. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Ubiłem tych botów dziesiątki i nigdy nie dostałem dusz, jedynie za eskorty więc tak mój błąd, dusze można otrzymać z srebrnego ostrza jednak nie zawsze.
     
  18. igI*POLAND*

    igI*POLAND* Forum Pro

    Ja też sporo tego ubiłem i dusze może ze trzy razy się trafiły, na pewno wypadają nie zbyt często choć jak widzę do i tak mam fart ;)

    Ja natomiast mam inne pytanie, dostał ktoś skina w tej edycji eventu? Ja skiny ubiłem poprzednim razem ale np moja żona co chwilę kończy bota hitem i skina na oczy nie widziała ;)
     
  19. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Skórki wpadają i te najsłabsze i te najlepsze tylko rzadko niestety ;)
     
  20. rajjar

    rajjar Zaawansowany

    Nie mam skórki ubiłem i w nagrodę 2k pereł a nie miało być tak że perły otrzyma ten co ma skórkę ? pozdrawiam BP.
    2014-09-21 13:15:12
    Zatopiłeś statek pirata Silverblade.
    2014-09-21 13:15:12
    Otrzymałeś perły (ilość: 2000).
    2'000 Perły
    2014-09-21 13:15:12
    Otrzymałeś 256689 PD (punkty doświadczenia).
    2014-09-21 13:15:12
    Otrzymałeś perły (ilość: 73752).
    73'752 Perły
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.