Dyskusja: Przegląd etapów wprowadzania systemu transmogryfikacji

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 3 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Grzecho

    Grzecho Czeladnik forum

    a świstak siedzi i zawija hehe
     
  2. cycuh2

    cycuh2 Okazjonalny autor

    mod co teraz dodaje design z ostatniej loterii bar kora ?
    chodzi mi o ten bonus 50 % gram na rosyjskim serwie i nie rozumiem tego :D
     
  3. $_DG_$™87

    $_DG_$™87 Zaawansowany

    Mam pytanie co do bonusu 10% ze skorki spectare, wrzucilem ten bonus na inna skorke i dziala poprawnie, ale nie do konca, bo widocznosc skrzynek na mapie morza nadal zostala na statku spectare.
    Pytanie, czy tak zostanie czy cos z tym zrobia????
     
  4. HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY

    HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY Młodszy ekspert

    Nic nie zrobisz, tak zostanie. Trzeba się rozgladać po mapie a nie isć na łatwiznę :)
     
  5. $_DG_$™87

    $_DG_$™87 Zaawansowany

    Z Twojego toku myslenia wynika ze oni to zrobili po to by nam utrudnic, zamiast ulatwic gre, wiec mogliby polaczyc te 10% z widocznoscia skrzyn na mapie :)
     
  6. CZASZKOLAMACZ

    CZASZKOLAMACZ Czeladnik forum

    ciesze sie ze zmienilem gre na throne rush,mozna grac kiedy sie chce ;o) z telefonu ;o)i aby cos miec nie trzeba godzinami siedziec na morzu ;o)
     
  7. kemoT

    kemoT Książę forum

    Tzn co zrobili dokładnie bo nie zabardzo rozumiem.
     
  8. HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY

    HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY Młodszy ekspert

    Nie chodziło im o ułatwienie ani utrudnienie. Po prostu nikt na to nie wpadł :) I tyle...
     
  9. crossx1

    crossx1 Mieszkaniec forum

    A ze skorki aeronautilus usuneli 10k pv czy tam hp heh
     
  10. =Karkus-X=

    =Karkus-X= Wielki mistrz forum

    czy jak zdejmę klejnot ze skórki to będę go miał do założenia w innej?
     
  11. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Tak. Zdejmujesz i umieszczasz w "inwentarzu" płacąc określoną ilość pereł bądź złota.
     
  12. *PERE-UBU*

    *PERE-UBU* Aktywny autor

    Dlaczego zabrali PD?
     
  13. Spowodowane jest to tym, że pewny event pozwolił na bicie go w miliardach. Poprzez reperkę, dzień PD, dodatkowe bonusy, to wszystko się zbyt mocno skumulowało co widać w rankingu. Brak jego sensu i rywalizacji.. nie wspominając, że było to nie fair w stosunku do graczy którzy bili PD miesiącami i latami, a niektórzy jego wielokrotność zdobyli w zaledwie kilka dni.
     
  14. 义BANDITENSTADT义

    义BANDITENSTADT义 Okazjonalny autor

    cieszy mnie to bardzo ze brak sensu i bili latami i bl bl bl a teraz czekam na zwrot perel ktore wydalem na kule reg zwrot kulek itp to jest dopiero uczciwosc co???
     
  15. =Karkus-X=

    =Karkus-X= Wielki mistrz forum

    Gdzie wycofali PD? ja wciąż mam
     
  16. Jin_Kazama

    Jin_Kazama Mieszkaniec forum

    wszyscy mieli rowne szanse na bicie pd na w/w evencie(nawet na 5 lvl wbilem 500mln pd z bocikow na 1/x) a ze w ciagu 2 tygodni nie zauwazyli ze byl "blad" to ich sprawa teraz za rekompensate za regenerki dadza jakas lipna odznake ktora nic nie daje to jest dopiero nie fair.
     
  17. Johns

    Johns Okazjonalny autor

    dobrze robią;d
     
  18. kemoT

    kemoT Książę forum

    A gdzie są dodatkowe bonusy od poziomu elitarnego? Gdzie pisało że np od 15 lvl dostane 2% do salwy troche HP i PV a nigdzie nie widzę żeby mi coś doszło.
     
  19. Teodor!!!

    Teodor!!! Mieszkaniec forum

    Bo ślepy jesteś najwidoczniej -,- w kamieniach nadal bedzie pisać 13% do salwy 65000 pkt życia a doda Ci życia bo miałem 220.000 PV a mam 230.000 PV :)
     
  20. kemoT

    kemoT Książę forum

    Ale salwa tez nie wzrosła, a 2% to bym zauważył.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.