Dyskusja: Przegląd etapów wprowadzania systemu transmogryfikacji

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 3 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Teodor!!!

    Teodor!!! Mieszkaniec forum

    wzrosla ja bilem 8418 maks z prochem potem biłem 8524 z prochem maks z pustaka
     
  2. Maniek65

    Maniek65 Forumowy żółtodziób

    podajcie koszty przerzucania kamieni
     
  3. MOD_Kali

    MOD_Kali Guest

    Zobacz stronę nr 6. Nasz kolega Bogdan wszystko bardzo sumiennie opisał tam.
     
  4. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Wg mnie powinno być wiecej slotów na te kamienie specjalne :rolleyes:
    Teraz co chwilę musiał bym skórki zmieniać bo jedna jest szybka druga lepiej strzela a trzecia dodatkowe punkty daje ;)
    A tak zrobił bym jeden porzadny statek ze wszystkimi kamykami na pokladzie i po kłopocie:)
     
    MAJTEK™ lubi to.
  5. kapitanred70[M00]

    kapitanred70[M00] Okazjonalny autor

    Miałem niewielka nadzieję że transmodyfikasja zostanie przygotowana z sensem ale się zawiodłem {zresztą nie pierwszy raz w tej grze},jedyny plus to większa różnorodność skórek na morzu. Myślałem że będzie możliwość przypisania do danej konfiguracji statku różnego rodzaju armat,przykładowo statek do walki ma zainstalowane armaty vodo lub uszlachetnione 60-tki,statek do bicia botów ma przypisane armaty admiralskie.
    Po zatym po tych zmianach ilośc HP ,punktów vodo,procent do salwy stały się mało czytelne/przykład: mam na statku 295000 punktów PV a w porcie mi pisze że mam dodatkowe 35000 PV ,nie wiadomo z czego i nie wiadomo z czego jest reszta.
     
  6. Jin_Kazama

    Jin_Kazama Mieszkaniec forum

    skoro slotow jest po 2 to i specjalnych powinno byc 2:D
     
    MAJTEK™ lubi to.
  7. perciak®

    perciak® Forumowy żółtodziób

    a ja mam pytanie dlaczego zostaly zmienione punkty zycia z 83 kilo na odyseuszu do 65 i tak samo z 16 % zrobiono 13%
    brakuje mi 18 kilo punktow zycia i 5 kilo punktow woodu?
    gdzie to wszystko jest?
     
  8. igI*POLAND*

    igI*POLAND* Forum Pro

    FAQ nie boli:
    Poziom elitarny 4 i mniej: brak bonusu
    Poziomy elitarne 5 – 14: +5.000 punktów życia, +5.000 punktów Voodoo, +1% do szkód wyrządzanych armatami
    Poziomy elitarne 15 – 24: +10.000 punktów życia, +10.000 punktów Voodoo, +2% do szkód wyrządzanych armatami
    Poziomy elitarne 25 i powyżej: +15.000 punktów życia, +15.000 punktów Voodoo, +3% do szkód wyrządzanych armatami
     
  9. perciak®

    perciak® Forumowy żółtodziób



    ale jak mam to rozumiec to sie dodaje do elity kazdej bo jakos tego nie czaje nie zauwazylez ze zostales okradziony ??
    wklejke to ja tez moge wkleic ale co z tego jak nie bardzo to rozumiem?




    czy wytłumaczy mi to ktos konkretnie?
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lipca 2014
  10. Teodor!!!

    Teodor!!! Mieszkaniec forum

    Do każdej elity
     
  11. wymiatacz12

    wymiatacz12 Forumowy żółtodziób

    mam pytanie kiedy zacznie się 3 etap Transmogryfikacji bo na forum nic nie pisze :{
     
  12. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Wszystko pisze tylko trzeba czytać. W obecnej chwili jednak występują opóźnienia związane z błędami. Nikt więc nie zna dokładnej daty. Trzeba czekać na oficjalne informacje, pozdrawiam.
     
  13. †PUNISHEЯ†

    †PUNISHEЯ† Młodszy ekspert

    wytłumaczy mi ktoś jak w ogóle moge dodać bonusy do innej elity bo nie czaje tego
     
    Golmix™ i †DoMаNeK.† lubią to.
  14. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Zajrzyj proszę do tych tematów--> Bezpieczy port Transmogryfikacja


     
  15. GrZyBeK_HaLuCyNeK

    GrZyBeK_HaLuCyNeK Forumowy żółtodziób

    Jeszcze proponuje zainstalować weglarkę jak w lokomotywach kolejowuch silniki parowe do statku przymocować elitarnymi łancuchami poz 4 majtka na nartach wodnych do przewozu kamieni szlachetnych plecakiem zamiast majtka od napraw poz 5 mechanka i trzech majtków od szufli bo piece silników parowych same się nie napełnią do czasu kiedy BP nie wprowadzi napedu atomowego i aparatury do uzdatniania wody zamieniającą wodę słoną na słodką po ostrym melanżu gdzie Rum się leje strumieniami nikt bólu głowy owocami nie bedzie leczył:) niech tyrają po 8 godzin na trzy zmiany czas pracy majtka z łopatą 14 dni cena w perłach 25 tyś nastepnie do HP i PV kolejna tarcza Luke Skywalker Defens w skrócie tarcza LSD w kolorze niebieskim (bo to mój ulubiony) i Bear Grylls by szkolił piratów ze sztuki przetrwania na morzu bo kapitan statku z braku pereł nie zakupuje szalup ratunkowych a nie dla wszystkich starcza kamizelek ratunkowych wygrywanych w kociołku aruby .W Bezpiecznych portach jeszcze pasuje otworzyć lokal Energi2000 rozrywkę dla Piratek i Piratów czyli dzielnicę Czerwonych Latarni jak w Amsterdamie za co powinno się dostawać dodatkowe punkty życia piratów + bonus do abordażu bo po takjich wizytach morale dzielnych piratek i piratów wzrasta, stocznie remontową nazwałbym ją 'West Coast Customs' by oczyszczać skorupiaki z kadłuba oraz pokryć nową warstwą smoły by zapobiec przeciekaniu zaprawionej w bojach łajby zabezpieczyć przed szkodliwym działaniem morskiej zasolonej wody zapomniałem o kucharzu który powinjen mieć elitarne naczynia kuchenne znanej firmy Zeppter co doprowadzi że najedzeni niewolnicy przez trzy godziny po posiłku przyspieszą czas załadunku armat o dodatkowe 10%. Lecz prawda jest brutalna moje słowa kieruję do pracowników Big Pointu informatyków tych innowatorów wymyślaczy nieziemskich akcesoriów wspomagających nasze statki wojenne w pierwszej kolejności wyeliminujcie błedy banalne i te poważne typu brak możliwości zakupu piratów dzieki którym mam szansę obronić się przed abordażem a nie uszczesliwjajcie nas nowościami o ciężkiej nazwie do wymowy [Transmogryfikacja] zapewne nazwa powstała podczas gry informatyków w Skrable sprzedając jakiś produkt zadbajcie o 'Jakośc Towaru' gdy doprowadzicie by wszystkie aspekty gry działały płynnie i poprawnie i zaczeły sprawiać satysfakcję dla grających wtedy bedziecie mieć czas na wprowadzanie nowości ale nikt z was tu nie zagląda ze względu na nieznajomość języka polskiego (nie dotyczy to MoDów,Cm na czcie)
     
    Ostatnie edytowanie: 1 sierpnia 2014
  16. wolnośćsłowa

    wolnośćsłowa Czeladnik forum

    I tego w tym wszystkim mi brakowało:)
    Niezłe podsumowanie
     
  17. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    GrZyBeK_HaLuCyNeK nie za dużo tego na raz? Byłem w Amsterdamie i nie widziałem tam żadnych czerwonych latarni:p
     
  18. GrZyBeK_HaLuCyNeK

    GrZyBeK_HaLuCyNeK Forumowy żółtodziób

    :) myślę że nie za dużo informatycy dazą radę podzielą na kilka etapów:) bo jesteś gzrzeczny chłopczyk:) i widocznie nie to do zwiedzania miałeś w planach Wiatraki które mieliły mąke też mają urok i pewnie liczne kanały przecinające Amsterdam. A tak naprawdę czytają to dzieci i nie będę używać powszechnej nazwy ...
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 sierpnia 2014
  19. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    Ostatnio poradzili sobie z wprowadzaniem nowych zmian to myślę że i z tym by sobie poradzili:)
    Ale dobrze jest jak jest i już nic więcej niech nie zmieniają. Nową grę mogą stworzyć w tym kierunku a SF niech zostawią w spokoju:)
     
  20. †PUNISHEЯ†

    †PUNISHEЯ† Młodszy ekspert

    na jakiej mapie znajde bezpieczny port aby pozmieniać kamienie ?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.