Dyskusja: Przegląd etapów wprowadzania systemu transmogryfikacji

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 3 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kemoT

    kemoT Książę forum

    W FAQ pisze że można szlifować nie tylko 4 kamienia ale też 3, 2, 1 tylko ze szanse że coś wyjdzie są mniejsze, tylko jak mam szlifować np 3 kamienie jak się nie da. Czy szlifowanie mniejszej liczby kamieni jest dopiero w planach?

    I co to są te narzędzie szlifierskie?
     
  2. crossx1

    crossx1 Mieszkaniec forum

    Nie do końca to wyjaśnione jest :p Muszą być 4 kamienie tego samego poziomu ale nie takiego samego rodzaju czyli np. hp, pv , salwa i harpuny i masz wtedy 25% na wyższy lvl jednej z tych umiejętności ale 4 miejsca muszą być zapełnione
    Drugiego nie wiem
     
  3. kemoT

    kemoT Książę forum

    Jaki kamień otrzymam po szlifowaniu jeżeli włożę 1 kamień od HP, 1 od voodoo, 1 od repki i 1 od unikania szkód? To zależy od tego co jako pierwsze włoże czy jak? sprawdziłbym to ale szkoda mi kamieni, kto ma dostep do bety niech sprawdzi ;)
     
  4. =Karkus-X=

    =Karkus-X= Wielki mistrz forum

    Masz 25% na otrzymanie klejnotu wyższego poziomu jednego z tych bonusów.
    Jak nie podoba ci się otrzymany kamień możesz jeszcze raz spróbować (max 3x) ale za ostatnim razem musisz pogodzić się z kamieniem jaki dostaniesz :D
     
    MOD_Mikser lubi to.
  5. †PUNISHEЯ†

    †PUNISHEЯ† Młodszy ekspert

    w inwentarzu mam 4 kamienie 13 poziomu daje na szlifierz i pokazuje mi że mam 3 czemu tak ? ze skórek powyciągałem te kamienie i 1 z obecnego statku o co chodzi chciałem te 4 wyszlifować :(

    dobra trzabyło odświerzyć :D
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 sierpnia 2014
  6. Dracula84

    Dracula84 Czeladnik forum

    mam skórkę Seahawk dlaczego nie ma na niej kamienia, który daje 7% do salwy i 7% do pkt elitarnych? kamienie od hp i voodoo są.
     
  7. MOD_Kali

    MOD_Kali Guest

    Chyba ktoś już zgłaszał ten problem :)
    Musisz napisać do supportu i opisać problem.
    Wtedy na pewno dopiszą :)
     
  8. wWp

    wWp Okazjonalny autor

    Ilość kamieni potrzebna do uzyskania 20 poziomu od najniższego (wszak takie gracze dostają podczas gry):
    1 = 4
    2 = 16
    3 = 64
    4 = 256
    5 = 1 024
    6 = 4 096
    7 = 16 384
    8 = 65 536
    9 = 262 144
    10 = 1 048 576
    11 = 4 194 304
    12 = 16 777 216
    13 = 67 108 864
    14 = 268 435 456
    15 = 1 073 741 824
    16 = 4 294 967 296
    17 = 17 179 869 184
    18 = 68 719 476 736
    19 = 274 877 906 944
    20 = 1 099 511 627 776


    Dotyczy to TYLKO jednej umiejętności. A trzeba pamiętać, że ulepszać można wiele.

    Kto ma kamienie na wyższym poziomie to może przeprowadzić sobie obliczenia wg. wzoru:
    poziom jaki chce uzyskać - ilość poziomu kamienia posiadanego; np.
    ktoś chce uzyskać poziom 15 a ma tylko jeden kamień na poziomie 13.
    1 073 741 824 - 67 108 864 = 1 006 632 960 ... powodzenia, ja dziękuję.

    BP zrobił coś co miało uatrakcyjnić grę. Chcieli dobrze, a odwalili fuszerkę jak zwykle Niemcy.
     
  9. Dracula84

    Dracula84 Czeladnik forum

    napisalem i dopisali, teraz mam juz kamyki co daj 7% do salwy i 7% do pkt elitarnych dzieki za rade :)
     
  10. out`git

    out`git Okazjonalny autor

    a kto Ci kaze zbierac od razu kamienie na tyle poziomow to po 1 a po 2 jest tylko 15 poz poki co max
     
  11. wWp

    wWp Okazjonalny autor

    Tak, poziom 15 to t y l k o 268 mln kamieni. Zbierzesz tą ilość w ciągu ... 7tyś 540 lat i to pod warunkiem, że codziennie będziesz zbierać 100 kamieni.

    ps.
    głowa jest po to by jej używać do czytania ze zrozumieniem, a nie by tylko w niej sterczały podtrzymywacze czapki.

    _____________
    Drogi Panie wWp.
    Pierwszy i ostatni raz proszę o grzeczniejsze tony wypowiedzi, tyczy się to całego forum.
    MOD_Kali.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 sierpnia 2014
  12. Ja to bym się chciał zapytac czemu wątek z skórkami itd w FAQ nie jest poprawiony i ciągle jest po staremu ? :) Na czeskim forum jest wszystko pięknie poprawione że az szkoda że nie jest po polsku :(
     
  13. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    FAQ jest stale poprawiane, stare grafiki, opisy itp. ciągle coś poprawiamy, co do designów jest z tym dużo roboty, ale z czasem wszystko poprawimy o to się nie musisz martwić :D
     
  14. wWp

    wWp Okazjonalny autor

    Szanowny modzie.
    Zdziwiłem się za zwrócenie uwagi gdyż nigdzie nikogo nie obraziłem. Jednocześnie wypowiedzi graczy obrażające logikę i inteligencję mają pobłażanie na forum.

    Wypowiedź gracza out gita merytorycznie jest poniżej dopuszczalnego poziomu logiki. Jednak niesie ładunek umniejszenia wyliczonej matematycznie wypowiedzi. Jest na rękę BP. Czyżby to było jedyne kryterium zwracania uwagi graczom, którzy ośmielają się mieć własne zdanie?
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 sierpnia 2014
  15. No ja mam nadzieję :D
     
  16. MOD_Kali

    MOD_Kali Guest

    Uwagi i skargi kieruj proszę tam gdzie jest do tego przeznaczony temat lub do supportu. Nie tu.
     
  17. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Proszę o zakończenie zbędnej dyskusji. Tym razem tylko upominam.
     
  18. ☜Мα†íαŞ☞

    ☜Мα†íαŞ☞ Czeladnik forum

    Przecież się zdobywa skórki które mają już kamienie na wysokich lvl... wystarczy zbierać skórki albo jak ktoś wcześniej uzbierał to ma czym robić, a te astronomiczne liczby są w przeliczeniu na 1 lvl kamienie ja mam kilkanaście kamieni, poza tym zaraz byście chcieli ulepszyć wszystko w tydzień :p dla mnie słusznie z kamieniami takie przeliczenie żeby od razu sobie najlepsi nie poulepszali statki tak żeby była przepaść.
     
  19. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    Zgadzam się z twoją wypowiedzią. W końcu coś zrobili z głową :)
     
  20. kapitanred70[M00]

    kapitanred70[M00] Okazjonalny autor

    Co sie dzieje z salwą po restarcie?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.