Dyskusja: Przegląd etapów wprowadzania systemu transmogryfikacji

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 3 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Wystąpił błąd, zgłoszony.
     
  2. Tabask•

    Tabask• Okazjonalny autor

    no niezle, salwa o polowe mniejsza mam z admiralskich a jak zdejmuje to polowa armat mi znika. A jak zaloze spowrotem to wszystkie sa o_O
     
  3. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    To tylko fail complication;):mad:
     
  4. ZenonSeven

    ZenonSeven Czeladnik forum

    Z pewnością informatycy BP pracują nad tym problemem "w pocie czoła" ;)
     
  5. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Jeśli obniżyli salwe to na+ dla mnie, oby tego nie zmieniali w najbliższym czasie, a będzie dobrze. Potem mogą podwyższyć salwe (gram prawie 3 lata i mam słabo rozwinięte konto, bo ciągle topią, a po jakimś czasie zbierania błysków, robieniu misji, testów i biciu botów bez topek będzie można wreszcie rozwinąć dobrze konto.:)
     
  6. *HMS^VICTORY*

    *HMS^VICTORY* Moguł forum

    ale to jest dojarnia masakra jakas
     
    MAJTEK™ lubi to.
  7. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Naprawili już błąd z testami pirata???o_O
     
  8. ๖ۣۜAVATA®

    ๖ۣۜAVATA® Czeladnik forum

    jesteś w błędzie . 1 lvl to 1 kamień czyli wszystkie te ilości podziel przez 4 :) , oczywiście zakładając że podczas szlifowania nie przeskoczy level.
     
  9. *Bogdan*

    *Bogdan* Młodszy ekspert

    By stworzyć kamień 2 poziomu potrzebujesz 4 kamienie poziomu 1.

    By stworzyć kamień 3 poziomu potrzebujesz 4 kamienie poziomu 2, by stworzyć 4 kamienie 2 poziomu potrzebujesz 16 kamieni poziomu 1.

    By stworzyć kamień 4 poziomu potrzebujesz 4 kamienie poziomu 3, by stworzyć 4 kamienie poziomu 3 potrzebujesz 16 kamieni poziomu 2, by stworzyć 16 kamieni poziomu 2 potrzeba 64 kamienie poziomu 1.
     
    SMOD_Mróz lubi to.
  10. slepota

    slepota Forumowy żółtodziób

    mim zdaniem nie do konca
     
  11. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    jest 15 wrzesień więc kiedy 4 etap transmodyfikacji?według FAQ miał być pod koniec sierpnia i nie było żadnego info o opóźnieniu:/
     
  12. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz


    Pracują nad tym;)
     
  13. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    I to jest najlepsza i najbardziej trafna odpowiedź :)
    Kiedy wprowadzą następny etap, tego chyba nie wie nikt :/
     
  14. ๖ۣۜAVATA®

    ๖ۣۜAVATA® Czeladnik forum

    hehe no Ameryki nie odkryłeś:)
    poza tym jak byś zwrócił uwagę na w/w wyliczenia od 1 do 20 lvl toooo: pierwszy lvl to JEDEN kamyk a nie cztery! czyli sumując naszą rozmowe to wszystkie te WYLICZENIA od 1 lvlu do 20 lvlu podziel (każdy) przez 4 i bedzie git:)
     
  15. igI*POLAND*

    igI*POLAND* Forum Pro

    Pytanie za 100 punktów, gdzie się teraz sprawdza czas ważności pokładu voodoo?
    Kliknięcie przycisku Stocznia w zakładce mój Profil przenosi do Kaszteli.
    Jakieś jaja z ilością dni Premium w zakładce Powielacze.
     
  16. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Mnie na startową przeniosło .
    Ogólnie można powiedziec zamysł byl dobry ;) tylko wykonanie nie bardzo:confused: chociarz jak otworzylem i zobaczyłem 1189 dni premki:rolleyes: no cóż moglo by zostać :rolleyes::p
     
  17. N.Y.G.U.$..

    N.Y.G.U.$.. Młodszy ekspert

    Gdzie można sprawdzić czas działania pokładu voodoo, szamana voodoo poz 3, jest blednie pokazywany czas końca rabatu i podwajacza (inaczej w status i wypowiedzenia a inaczej na morzu w zakładce powielacze) Co to jest ???
     
  18. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Wszystko zostało przekazane, pracują nad tym.
     
  19. 义†ŘØğДĿ†义

    义†ŘØğДĿ†义 Stały bywalec

    "w pocie czoła" zapomniałeś dopisać :p;)
     
  20. Niewinny*Vinetou{38}

    Niewinny*Vinetou{38} Młodszy ekspert

    Co jest grane nie mozna kupic kluczy ani na rynku ani przez mape morza jak zwykle cos spartolili :(
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.