Dyskusja: Przegląd etapów wprowadzania systemu transmogryfikacji

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 3 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ==Y2K==[PL]

    ==Y2K==[PL] Forumowy żółtodziób

    czyli mogę mieć nadzieję że brak dziś zakupionego pakietu tani bazar spowodowany jest błędami po ostatnim update ? i niebawem powinien zacząć działać ?
     
  2. CzarnaJulia

    CzarnaJulia Forumowy żółtodziób

    ehh,poczytałem trochę i zamysl powrotu do gry-nie gram jakieś 1,5 roku-ostygł,no i luzik,pozdrowionka dla tych co wierzą,że będzie lepiej,hehe:)
     
  3. Niewinny*Vinetou{38}

    Niewinny*Vinetou{38} Młodszy ekspert

    Heh mam pytanie gdzie jest moj tani bazar skoro mam go do 13 grudnia a po 4 etapie bledow BP nie mam go i kulki sa w cenie 48 perel chyba jakies wyjasnienie sie nalezy inaczej piszac prosto i logicznie ZLODZIEJE .
     
  4. SMOD_Lilith

    SMOD_Lilith Guest

    Aktualnie występuje kilka błędów. Problemy są między innymi z rabatem i technicy pracują nad naprawą.
     
  5. kilos

    kilos Czeladnik forum

    Chciałbym uzyskać informację na temat lvl elity. Mianowicie czy nadal otrzymuje się te 3% powyżej 22 lvl?
     
  6. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Dodatkowy bonus klejnotów wynikający z poziomów elitarnych

    Poziom elitarny 4 i mniej: brak bonusu
    Poziomy elitarne 5 – 14: +5.000 punktów życia, +5.000 punktów Voodoo, +1% do szkód wyrządzanych armatami
    Poziomy elitarne 15 – 24: +10.000 punktów życia, +10.000 punktów Voodoo, +2% do szkód wyrządzanych armatami
    Poziomy elitarne 25 i powyżej: +15.000 punktów życia, +15.000 punktów Voodoo, +3% do szkód wyrządzanych armatami
     
  7. KoSa

    KoSa Zaawansowany

    Mam pytanie czy jeśli usuną te pokłady w 5 fazie to co z graczami którzy mają uszlachetnione pokłady na max 4 poziom ?
    Kryształy za uszlachetnienie oddadzą ??
     
  8. _Ber$erK_

    _Ber$erK_ Aktywny autor

    Chyba od razu za to dadzą te 130 slotów. Gorzej jeśli nie, w tedy wyjdzie na to, że kryształki poszły w morze :)
     
  9. KoSa

    KoSa Zaawansowany

    A wtedy sloty na belki też będą tak ??
     
  10. tak, będą ;)
     
  11. Proszę czytać ze zrozumieniem..przecież jest napisane że będziesz miał 130 slotów
     
  12. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Drogi modzie po co tak agresywnie, temu graczowi chodzi tylko o to czy bedzie normalnie dostepnych 130 slotow dla kazdego gracza - jesli tak to co z graczami co uszlachetnili pokłady ;p Jezeli kazdy bedzie mial dostepnych 130 to Ci co uszlachetnili poklady beda w plecki z krysztalkami ;p

    Wystarczy napisać zwyczajne " nie wiem " - Bo i tak tego nikt nie wie, bo nie mozna nic wywnioskowac z zawartego opisu ;p

    Drodzy gracze, Modzi tak jak i CMi maja to samo ogloszenie co i my zwykli smiertelnicy, zadnych szczegółowych informacji nie posiadaja na ten temat wiec nie ma co ich meczyć takimi pytaniami. Niebawem ruszy beta z nowosciami wiec wtedy sie wszystko wyjasni ;p

    A na ten czas loooooz po obu stronach barykady ;p
     
    bartek12341, Shokaku oraz MOD_Nathaniel lubią to.
  13. Masz rację może faktycznie trochę agresywnie..ale czasem naprawdę rozwalają mnie takie pytania.Wiesz jak to jest , człowiek lubi wygodę i zamiast pomyśleć doczytać woli napisać bo mu się nie chce i zadaje takie drętwe pytania..

    No tak otwarty opis dużo można kombinować.. ale wg mnie na logiczne myślenie to raczej dalej będzie to polegało ulepszaniu "pokładów" ( teraz slotów) bo jest napisane :
    Po aktywacji piątego etapu będzie można kupić do 130 slotów na broń (stanowiska armatnie) i do 130 na ulepszenia (miejsca na belki). Ten system zastąpi dotychczasowy mechanizm, który pozwala na instalację 10 pokładów (początkowo kupowanych za złoto, ale w dalszym trybie rozgrywki dostępne są pokłady perłowe lub kryształowe). Aktualnie maksymalna ilość armat, którą można umieścić na jednym pokładzie, wynosi 13, więc 130 slotów daje takie same możliwości maksymalnego wyposażenia.


    Jak dla mnie ma to przekaz taki iż ci co nie maja będą dokupywać sloty a ci co już maja je zrobione po prostu będą już mogli od razu przekładać

    Dzięki wielkie za to :)
     
  14. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    No tak to jest w tej robocie ,coś co doświadczonemu wydaje się oczywiste dla innych takie być nie musi. Ale jak widać po uwadze Adriana refleksja przyszła więc wszystko idzie ku dobremu:D
     
  15. Wasza_Strata

    Wasza_Strata Forumowy żółtodziób

    nie! już tyle rzeczy zmieniliście, to chociaż pokłady zostawcie...
     
  16. *marcin1*

    *marcin1* Stały bywalec

    to teraz tak dopiero 5 dni temu zrobilem sobie 5 pokladów na max i teraz co mam kupic od nowa czy jak ?
     
  17. Ciekawie się zapowiada :D Ale i zapowiada się masa błędów xD
     
  18. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    witam a ja mam takie pytanko :p bo z tego co jest to można ulepszyć pokład 4 razy za pierwsze ulepszenie najdroższe dostaje sie dostęp do 10 belek a do armat 0 i jak to będzie wyglądało z tym wprowadzeniem tego ? czy jeśli mam pokłady na 1 poziom i mogę same belki wsadzić to po wprowadzeniu tego etapu będę mógł nadal wsadzać 10 belek ? (mam rozumieć ze to bedzie to co jest tylko będzie sie teraz to nazywać sloty ?:p)

    czy ulepszenie slotów będzie za perły czy za kryształki ?

    z tym zapisywaniem mam rozumiec ze moge sobie ustawic 2 kofiguracje armat np: same 60 a w drugiej regenerujące ?

    mam nadzieje ze nikt sie nie zdenerwuje ze zapytałem bo wyżej wygladało to groznie :p i nie wiem czy mam juz uciekać czy czekać na bohatera który mnie uratuje :p proszę mnie nie bić
     
  19. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    ciekawe jak to na mapce morza będzie wyglądało :p
     
  20. kemoT

    kemoT Książę forum

    Może być ciekawie, bo z tego co zrozumiałem, jeżeli ktoś po tej aktualizacji chciałby mieć na pokładach max armat (przyjmuję, ze nie chce belek, bo interesuje go tylko salwa) to wyjdzie go to taniej ponieważ będzie kupował sloty tylko na armaty a nie jak teraz jednoczesnie na armaty i belki.

    Zgadza się ktoś z takim rozumowaniem? :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.