Dyskusja: Przegląd etapów wprowadzania systemu transmogryfikacji

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 3 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. _Ber$erK_

    _Ber$erK_ Aktywny autor

    Drętwe nie drętwe, ale przecież wasza ,,praca" nie polega tylko na banowaniu graczy i dodawania ogłoszeń, więc czasem trzeba wytłumaczyć wszelkie niejasności :)
     
    MOD_Archanioł lubi to.
  2. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    to by pasowało :)
     
  3. No ale to właśnie robimy..pomagamy graczom.. ale ja osobiście jak widzę takie pytania, to jak już pisałem pierwsze co mi się nasuwa to to że ludzie nie umieją czytać ze zrozumieniem( już niekoniecznie odwołując się do tego przykładu..są inne).. Ale wykłócać się z nami i robić burdy w naszym kierunku to już tak..
    Zresztą nie ma co się wykłócać i niepotrzebnie spinać:) Pełen luzik :D..bo jak Adrian pisał pewnie będzie za niedługo beta otwarta i tam kto będzie chciał przetestuje a i tak koniec z końcem przekonamy się wszystkiego jak wejdzie to na nasze serwery:)

    Nie no spokojnie bić nie będę :p..( yyy..chyba jeszcze nie :D )
    A tak poważnie..Gdybym miał możliwość już tego przetestowania pomógłbym Ci,ale no niestety nie mam takowej :( pozostaje nam póki co pozostać z tymi pytaniami do bety..a później do wporwadzenia
    Jedyne co jeśli mogę się znów wtrącić ze swoim zdaniem:D
    To myślę że zostanie tak jak jest jeśli chodzi o ulepszanie za kryształki bo to był w miarę logiczny pomysł żeby coś zrobić z nadmiarem kryształów (mówię tutaj bardziej o tych rozwiniętych graczach) no i fakt że nadają się też do rozwoju nie tylko talentów i kulek:)
    No i również wydaje mi się że jak pisałeś "(mam rozumieć ze to bedzie to co jest tylko będzie sie teraz to nazywać sloty ?:p)" że tak właśnie będzie :) ale!! Tego nie obiecuję!
     
  4. TЯANSPOЯTER

    TЯANSPOЯTER Okazjonalny autor

    Najpierw niech naprawia Kociolek Mojo a dopiero niech wprowadzaja jakies smieszne uleprzenia jak wprowadza to do Gry to juz Totalnie spadnie ta Gra na psy Znajac zycie tylko nieliczni zostana na Grze takie som moje sugestie o_Oo_O
     
  5. kemoT

    kemoT Książę forum

    A co jest takiego złego w tej aktualizacji, że gra ma na psy zejść bo nie mogę się niczego takiego doszukać.
     
  6. ☜Мα†íαŞ☞

    ☜Мα†íαŞ☞ Czeladnik forum

    a co z dodatkowymi armatami na pokładzie hebanowym i słoniowym? 20 armat będziemy mieli mniej?
     
  7. KpinA

    KpinA Młodszy ekspert

    masz to napisane w ogloszeniu- beda dalej funkcjonowaly tak, jak poklad krola albo dar krolowej, zatem przybedzie miejsc na armatki na statku, nie w pokladach.
     
    MOD_Nathaniel lubi to.
  8. Wszystko będzie takie jak było, niczego nie stracimy, jedynie pokłady zostaną zamienione na sloty. To takie wytłumaczenie w skrócie :D
     
  9. *marcin1*

    *marcin1* Stały bywalec

    a co z kosztami jak to bedzie wygladac ??
     
  10. _Ber$erK_

    _Ber$erK_ Aktywny autor

    Pewnie cena będzie ta sama, t.j. nadal będzie trzeba kryształkami płacić, za ulepszenie pokładu. W sumie moim zdaniem to nie wiem po co wgl ruszają te pokłady, dobrze jest, jedynie co mogli dodać, to właśnie te nowe konfiguracje statków, które będzie można szybko zmieniać, to jest dobry pomysł. Ciekawe jak te sloty będą się prezentowały na mapie morza.
    P.S. Ta gra zaczyna pomału zbliżać się do DO, choć powinny to być 2 osobne gry.
     
  11. dorka

    dorka Okazjonalny autor

    hahahaha ja poprosze o atomówki i okrenty podwodne :) grtaulacje tam chyba pracuja programiści z dark orbit tak gra to już naprawde dotalne dnO :)
     
    maniek1232 lubi to.
  12. fala5

    fala5 Czeladnik forum

    A wiadomo czy będzie można kupić ten abonament na sloty na czas nieokreślony zamiast tego pokładu który do tej pory był na stałe ? Czy reszta graczy pozostanie o to stratna , gdyby w przyszłości chciała coś takiego kupić ?
    i po co ruszać w ogóle te pokłady :/
     
  13. ✦☆D3M0TYW4T0R☆✦

    ✦☆D3M0TYW4T0R☆✦ Naśladowca mistrzów

    Niech oni wogole tych pokladow lepiej nie ruszaja bo tylko beda znowu jakies bledy lub problemy
     
  14. Wiesz..ma to iść w dobrym kierunku:)..jak dla mnie pomysł trafiony (jeśli wszystko wypali dobrze :) a mam nadzieję że tak będzie:))
    Pamiętajcie nie ma co się martwić na zapas :)..
    Czas pokarze co będzie :)
     
    Władca|Mórz lubi to.
  15. Władca|Mórz

    Władca|Mórz Okazjonalny autor

    To jest ciekawy temat, zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało. Ja kibicuje ekipie Bp, gra musi się rozwijać bo inaczej była by nudna. Jedno co mi nie pasuje to to że perełki są troszkę za drogie. Ale przeżyje. Powinni ułatwić nowym graczom budowanie elity do pewnego poziomu. Czekam na nowe informacje. Narzekają Ci co lubią ta grę ale nie lubią grać długoo aby coś ugrać i dla tego tutaj płaczą. Jak cie nie stać to nie graj...
     
  16. Zgadzam się, gdyby gra się nie rozwijała było by nudno. A co do rozwoju kont dla początkujących, powinno byc jakieś ułatwienie bo jakbym miał teraz zacząć od początku to bym jednak musiał poświęcić bardzo dużo czasu.
     
    PINACOLADA i Władca|Mórz lubią to.
  17. bzyk0223

    bzyk0223 Okazjonalny autor

    jak zwykle bigpoint cos zepsul hp mi spadlo o 40 kilo po ter mogryfikacji 5
     
  18. kemoT

    kemoT Książę forum

    A założyłeś z powrotem belki na statek?
     
  19. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Mnie nawet wiecej bo ok 60 k :confused: pomimo dokupienia jeszcze 10 belek na ktore nagle znalazlo sie miejsce tez nie wiem czemu o_O
     
  20. KPPmalpa2001

    KPPmalpa2001 Mieszkaniec forum

    heh nie dość że podstawy zmniejszyli to mi jeszcze pokład mojo zabrali, który miałem mieć jeszcze na 7 dni masakła
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lutego 2015
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.