Dyskusja: Przegląd etapów wprowadzania systemu transmogryfikacji

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 3 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Reszta ma przynosić BP w postaci przelewów :(
     
    Gawerak lubi to.
  2. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    z tego co się doczytałem mowa jest tylko o bonusach ze skórek statku:) A reszta chyba po staremu.
     
  3. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Nie lepiej zrobić coś oryginalnego a nie kopiować rozwiązania z innych gier?
     
  4. ☆Ewelina☆ツ38

    ☆Ewelina☆ツ38 Zaawansowany

    zwierzaki poumieraja :D
     
  5. URWE.CI.USZY

    URWE.CI.USZY Okazjonalny autor

    ogolnie super tylko co im xxx z tymi diamentami nie moglo to sie nazywac slusaz czy jakos tak ktory doszlifuje gwinty na armatach a nie jakies blyszczacy badziew , to nie po piracku :D
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 czerwca 2014
  6. chriisss89

    chriisss89 Mistrz forum

    To już dawno nie jest gra piracka:p:p:p
     
  7. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Brak stabilności, sporo problemów nie naprawianych, zmiany robią zamiast naprawiać grę. Po za tym ta aktualizacja raczej nie sprawi ,że nowi gracze będą chcieli grać dalej po tygodniu.
     
  8. Niedozwolone jest na forum stosowanie wulgaryzmów, nawet wykropkowanych.
     
  9. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Mogliby coś pomyśleć o wyglądach statków dla nowych graczy bo obecna sytuacja sprawia ,że jedyny dla nich wygląd do zdobycia to wygląd za 500k złota. wygląd ze słonecznej mapy jest nie osiągalny dla nich bo główny npc jest dobrze chroniony przez przez dobrych graczy(przynajmniej lepszych od nich) i próba zdobycia kończy się zatapianiem. Wygląd za dusze z eventu nowy gracz nie często może zdobyć bo występują problemy. Tak praktycznie wygląda obecnie sytuacja, po aktualizacji same wyglądy raczej staną się ozdobą a nic raczej się nie zmieni ze zdobywaniem wyglądów.
     
  10. KoSa

    KoSa Zaawansowany

    Roman52 nikt cie nie topił , raz do ciebie tylko z pustaka strzeliłem XD
     
  11. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Nie raz mnie zatopiono na różnych serwerach na mapie słonecznej gdy był już główny boss i do niego podpłynąłem.
     
  12. Gawerak

    Gawerak Czeladnik forum

    i wieksze lagi na mapie POZDRO >>...
     
  13. Wiesz co ci powiem tylko narzekasz piszesz głupoty, że aż się czytać nie chce. Były na ostatnim evencie jajka do bicia 10-12 dusz zielonych. Nowi gracze bez problemu powinni nazbierać na co najmniej 50 armat 55 funtowych co daje im już coś w salwie. Kilka takich eventów i mamy komplet armatek. Potem szukamy sobie bractwa, które nam pomaga i mamy skóreczke. Żaden problem miec teraz komplet armat w szybkim czasie. Mój kolega z bractwa (już nie gra) Zbierał komplet armat cały rok, ale nie narzekał bo cieszył się z gry, a ty co wejdziesz i marudzisz, ze tego nie ma dla słabszych graczy i tego. Człowieku zajmij sie grą ! Wybierz server i graj. Kilka lat temu nie było tak lekko ludzie zbierali perły i kupowali armaty , a teraz wystarczy ubić 3 jajeczka lub jakiś wrak( no zalezy czy daje dusze) i mamy 1 lub 2 armaty.
     
    MAJTEK™ lubi to.
  14. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Na nie niektórych serwerach widać pustki ale z czegoś one się wzięły. Wiadomo ,że dziś łatwo nabierać elitarne armaty ale same armaty to dziś już nie wystarczy. Na pustych serwerach ciężej znajźć bractwo w którym członkowie grają regularny bo mało osób gra tam gra a ci co są to mają zbyt wygórowane wymagania dlatego nowi gracze tam po tygodniu szybko odpadają. Serwery PL dobrze sobie radzą sporo stałych bywalców gra choć tutaj też większość nowych szybko odpada. Wiadomo też ,że sporo stałych bywalców odpadło na serwerach PL. Ja przedstawiam mój punkt widzenia co nieraz odbierane jest jako narzekanie a po za tym forum służy się do wypowiadania i ja się wypowiadam a jak komuś to przeszkadza to niech zagląda na forum.
     
  15. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    buhahah pl 1 to drugi z najstarsxych serwow. wiec nie dziw sie ze bractwa maja wygorowane oczekiwania. sam gralem tam w falandze i wiem kogo sie przyjmuje. nie z kazdego jest pozytek. jak wbijasz i chcesz na dzien dobry cudow to lepiej nie graj ^^ takie moje zdanie ^^ jakas urazona duma czy co ? tysiac pomyslow na forum. bijesz posty czy co ?
     
  16. Bobi.Tcz[WMF]

    Bobi.Tcz[WMF] Okazjonalny autor


    Lagi i tak będą bo każdy w innym desingnu i wgl..jak nic z tym nie zrobią to i tak nie da rady pływać.. więc jedna mała opcja nakarmienia zwierzaka nie zaszkodzi..
     
  17. Armaty to jest podstawa !! Jezeli według ciebie podstawą nie są armaty, a skórka czy też nwm.... kasztele i talenty to nie masz pojęcia o tej grze. Pytanie co ci dadza kasztele i talenty bez elitarnych armat ? Dadzą napewno coś ale nie bedzie tego co z armatami.
    A po za tym chciałbym wiedzieć co znaczy że ma zaglądać na forum, żeby czytać twoje wypowiedzi ? Nie bede sie rozpisywał bo nie jest to temat do prowadzenia rozmów na twój temat, tylko temat o aktualizacji, która przyniesie zapewne duzo nowych błędów.
     
  18. Gawerak

    Gawerak Czeladnik forum

    Armaty to ogólnie wydatek 2mln pereł admiralskie bez rabatu więc to jest troche hajsu, Romek kup konto i wal zasady tyle Ci powiem ;P Zasady są po to żeby je łamać.
    BugPoint to Robimy a my nie możemy . Wolność słowa !!! :D
    Co do jajek to w poźniejszym etaqpie eventu było ich znacznie mniej 6 dni przed koniec tak na oko więc nie wal ściemy ;)) i jak on ma coś zrobić jak BOTOKLEPY Z CBS I $ mają wszystkie mapy ?? hmm ? dojśĆ do najlepszego Aliansu(PGR) gdzie tylko walczą zapewne teraz? ogarnij się i zobacz na oczy BOTOKLEPIE :))

    A na forum zasad się nie łamie i na przyszłość proszę pamiętać o tym:)
    Potraktuj to jako ostrzeżenie. Kara powinna być większa
    Namawianie do handlu oraz nieodpowiednie wyrażanie się o graczach-21pkt.
    MOD_Walker
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 czerwca 2014
  19. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Nooo, w teorii wygląda to całkiem fajnie i ciekawie, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce + wielka niewiadoma w postaci kosztów - oby nas nie załamały ;-D.
     
  20. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    Domyślam się że ceny będą zbliżone do kosztów kaszteli czy talentów:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.