Dyskusja: Przegląd etapów wprowadzania systemu transmogryfikacji

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 3 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_Tefnut

  BA_Tefnut Guest

  Ahoj, Piraci!


  Wasz odzew na temat etapów transmogryfikacji był dla nas bardzo ciekawy. Zdajemy sobie sprawę z Waszych obaw, zwłaszcza, jeśli chodzi o możliwe koszty modyfikacji. Dlatego chcielibyśmy się z Wami w tym miejscu podzielić dalszymi informacjami. Przed każdym terminem wprowadzenia nowego etapu podamy do Waszej wiadomości dokładniejsze informacje, ale w tym miejscu znajdziecie już pewne podstawy.


  Zaraz po wprowadzeniu do gry etapu drugiego wszystkie designy statków w Waszym posiadaniu zostaną zamienione w pojedyncze statki, które możecie wedle ochoty konfigurować, i z których możecie wedle potrzeby wybierać. Więc każdy design statku swoje wartości oraz bonusy będzie miał zainstalowane w postaci Klejnowów.


  Przykładowo Design statku sprzed paru lat, który ma tylko 5.000 dodatkowych punktów życia (i żadnych dodatkowych efektów wspomagających), będzie miał jeden klejnot niskiego stopnia z 5.000 punktów życia. Nowy design, cechujący się masą efektów specjalnych, będzie miał klejnot dużo wyższego stopnia z przykładowymi 70.000 punktów życia. Ponadto nowe designy będą miały klejnoty reprezentujące punkty Voodoo oraz ewentualnie klejnot specjalny (na przykład Łamacz blokad), w zależności od tego, jakie efekty wzmacniające miał wyjściowy design statku.


  Klejnoty będziecie mogli zdjąć z Waszych statków i umieścić w inwentarzu. Stamtąd możecie je zainstalować na każdym innym statku Waszego wyboru. Zdejmowanie klejnotów będzie odpłatne, przy czym wysokość opłaty będzie zależała od poziomu klejnotu. Zdejmowanie klejnotów o niskim poziomie będzie bardzo tanie, aczkolwiek w przypadku klejnotów o poziomie wysokim operacja będzie kosztować trochę więcej.


  Pamiętajcie, nie musicie robić niczego, czego nie chcecie. Po wprowadzeniu etapu drugiego Wasze designy będą miały te same wartości, a w niektórych przypadkach będą one nawet zaokrąglone do góry. Ale jeśli znowu chcecie wyruszyć na morze z Waszymi starymi designami, takimi jak Nerus, Latający Holender, lub innymi designami elitarnymi, to możecie zdjąć wysokopoziomowe klejnoty z Waszych nowszych, potężniejszych statków i zainstalować je na Waszych starszych.


  Po aktywacji etapu trzeciego będziecie mogli wyprodukować lepsze, silniejsze klejnoty, co umożliwi Wam dalszą poprawę Waszych statków. Jak już pisaliśmy, przed wprowadzeniem etapu drugiego i trzeciego podamy jeszcze więcej dokładnych informacji. Ponadto postaramy się uaktywnić serwery beta przed wprowadzeniem zmian, tak, żebyście mieli czas na przetestowanie nowych funkcji.


  Wasza ekipa seafight.
   
 2. .S.P.A.R.R.O.W.

  .S.P.A.R.R.O.W. Forumowy żółtodziób

  śmiech na sali, lepiej dajcie event na mś które zaczynają się jutro, event piłkarski raz na 2 lata a w tym roku bez eventu ! kpina !
   
 3. ™LEGION™

  ™LEGION™ Okazjonalny autor

  etap 3 = porażka, jeszcze gorsze pogrążenie gry bo jak mniemam ulepszenie punktow zycia/% do armat będzie duuuzo kosztowało.
   
 4. *PERE-UBU*

  *PERE-UBU* Aktywny autor

  no to teraz jak będą eventy to dadzą skóry bez bonusów :confused:
   
 5. MOD_Leniuch

  MOD_Leniuch Guest

  Pożyjemy, zobaczymy, sam pomysł wydaję się ciekawy, ale też mam obawy co do kosztów "nowości" ...
   
 6. MOD_Walker

  MOD_Walker Guest

  A mnie ciekawią te zmiany:) Dla młodego pirata może to wydłuży drogę do pełnego rozwoju statku ale na pewno nie zniechęci, a starzy wyjadacze będą mieli co robić bo narzekają, że full kontem nie ma na co pereł zbierać :)
   
 7. H-A-R-R-Y[SG]

  H-A-R-R-Y[SG] Czeladnik forum

  A co z levelami elit? jeśli mam 23 elitę i skóra daje mi 14% to klejnot będzie 14% czy 16%? a jeśli 14 to czy sam sie będzie ulepszał?
   
 8. Wszystko wyjdzie w praniu. :D
   
  Misio lubi to.
 9. MOD_Leniuch

  MOD_Leniuch Guest

  Ja osobiście nie ukrywam, że bardzo czekam na tą aktualizację, jeżeli wszystko się okaże w porządku, nie będzie jakiś większych problemów to może to być jedna z lepszych z zmian w SF - przynajmniej w moim odczuciu. Jedyną rzeczą która mnie martwi to ewentualne koszty, mam nadzieję, że nie sprowadzą nas do parteru :).
   
 10. Oby tak było. :p
   
 11. Misio

  Misio Forumowy żółtodziób

  i jutro PD cofaja :D
   
 12. HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY

  HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY Młodszy ekspert

  Jesteś na 100% pewny że cofają PD ? W sumie to trochę nie fair... No ale co zrobić :)


  BA, czy znasz już ceny "zdejmowania" klejnotów ??
   
 13. Nie fair to było to, że niektórzy sobie powbijali miliardy PD w ciągu kilku dni, a inni trudzili się miesiące i lata. Super jeśli byłaby to prawda. :D
   
 14. Misio

  Misio Forumowy żółtodziób

  Takk to jest już 100 % potwierdzone :))
   
 15. HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY

  HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY Młodszy ekspert

  Naprawianie graczy i zyskiwanie za to PD jest fair i jest to raczej rzecz normalna :)
  Nawet jak logujesz się na mapę morza to masz komunikat o tym żeby " pomagać swoim podczas walki z silnym NPC " :) :)
  Jeżeli koniecznie chcą zabrać nam to PD. To niech oddadzą amunicję regenerującą oraz pieniądze graczom którzy kupili Dzień PD.
   
 16. MOD_Mikser

  MOD_Mikser Guest

  Dokładnie, raczej bez żadnego zwrotu kul lub rekompensaty nie cofną PD, bo gracze wywalali sporo kul regenerujacych na repanie z mysla ze podskocza w rankingu i teraz co? Cofną te całe PD? Owszem PD z samych botów ok, tylko za repkę juz raczej nie i tu jest to skomplikowane.
   
 17. HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY

  HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY Młodszy ekspert

  Wymagało by to uruchomienia specjalistycznego skryptu
   
 18. MOD_Walker

  MOD_Walker Guest

  Innego skutecznego sposobu na rozwiązanie tego problemy chyba nie ma
   
 19. ___Adrian___

  ___Adrian___ Nadzorca forum

  Jutro sie dowiemy ;p
   
 20. HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY

  HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY Młodszy ekspert

  Póki co cisza, żadnych restartów itd. :D
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.