Dyskusja: Przegląd etapów wprowadzania systemu transmogryfikacji

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 3 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Teodor!!!

    Teodor!!! Mieszkaniec forum

    Tyle możesz mieć maks pereł , złota i kryształów .To jest na 100% maksymalna liczba złota bo na becie Tyle posiadałem ;)
     
  2. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Albo pisze jak wchodzisz na mapę morza:Twoja wersja klienta jest niestety nieaktualna. Proszę opróżnić pamięć podręczną i zrestartować przeglądarkę albo LOST CONNECTION !, zależy od wejścia. Nie da się grać normalnie teraz.
     
  3. out`git

    out`git Okazjonalny autor

    lvl elity 25 i 27 mają zamienione wartości, tj abordaż i salwę.
     
  4. AJOT74

    AJOT74 Czeladnik forum

    CM zniknęli i pewno zaś odbędzie się dwa dni ciszy i niewiedzy.
     
  5. komunikat o transmodyfikacji już jest :D teraz niech dadza transmodyfikacje na morze :D
     
  6. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Serwer PL1 chodzi teraz lepiej niż PL2, jak uda się wbić na pl2 to bezpieczne porty tam nie działają.
     
  7. Mozna poczekać nic nam się nie stanie niech powoli to wprawdzą :)
     
  8. Johns

    Johns Okazjonalny autor

    to ile to trwa to jest jakaś masakra, ciągle jak coś wprowadzają to musi być opóźnienie..
     
  9. cycuh2

    cycuh2 Okazjonalny autor

    ja juz na mapie 30 min jestem ale lipa bo co pergamin ułożę to nie dodaje ;D
     
  10. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Tak po prawdzie kiedy robić aktualizacje kiedy trwa event to troch bez sensu bo podczas eventu liczy się każda sekunda.
     
  11. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    Na żartach się nie znacie:)

    Prosiłbym nie pisać dużymi literami
     
  12. #**[ADMIRAŁ]**#

    #**[ADMIRAŁ]**# Okazjonalny autor

    :)U mnie to wszystko nie działa, przeglądarka jest czyszczona i aktualizowana na bieżąco żeby nie było. Ale czekam i obserwuję zobaczymy co wam wyjdzie.
     
  13. Na PL1 wszystko jest a na PL2 ciągle to samo i trudno jest się zalogować i gdzie tu sprawiedliwość ?
     
  14. =Dziki=

    =Dziki= Forumowy żółtodziób

    Twoja wersja klienta jest niestety nieaktualna.
    Proszę opróżnić pamięć podręczną i zrestartować przeglądarkę.
    Co to jest na mape nie moge wejść,wszystko wyczyszczone i nic,żadna przeglądarka nie hula co za durne zmiany,czyżby to czas na przestanie grac w to badziewie
     
  15. Zielony

    Zielony Czeladnik forum

    jak to jest, zmniejszyli wartość PV w kamyku, a mi wzrosło ? Hp zmalało, tak jak to pokazuje na kamyku.
     
  16. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    Niestety są teraz problemy z zalogowaniem. Próbowałeś aktualizować przeglądarkę i FlashPlayera?
     
  17. Johns

    Johns Okazjonalny autor

    czyli rozumiem ze 2 etap transmodyfikacji to zmiana wyglądu strony głównej tak?
     
  18. Tabask•

    Tabask• Okazjonalny autor

    jezu wezcie juz nic nie wprowadzajcie, nic nie aktualizujcie bo wszystko zawsze zepsujecie...
     
  19. †DoMаNeK.†

    †DoMаNeK.† Młodszy ekspert

    SERVER UNDERGOING MAINTENANCE ! Hłe hłe hłe ;)
     
  20. Kielbasinski.[ZBP]

    Kielbasinski.[ZBP] Czeladnik forum

    No to Panie i Panowie za 2 godz będzie działał serwer ale ale :D bez żadnych transmodyfikejszyn :D no i tak myślę przez następny miesiąc będą próbować ztansmodyfikejszować nasz serwer PL2 :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.