Dyskusja: Spectare - design Jolly Roger

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Margoo, 29 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Margoo

    BA_Margoo Guest

    Ahoj piraci!

    Czarny jak śmierć nie do powstrzymania kiedy Spectare pojawia się na horyzoncie jest zwiastunem słabych krzyków dusz.
    Wszyscy piraci będą pod wrażeniem jego 25.000 dodatkowych punktów życia, ale 10% jego bonusu do skrzyń skarbów sprawia, że to Jolly Roger-jest marzeniem o prawdziwym statku pirackim.

    Od dziś godz 12 w południe do 3 lutego godz 12 w południe (CET) będziecie mieli szansę zdobyć jeden z najpopularniejszych i rzadkich designów w Seafight!
    Będzie on dostępny na czarnym rynku za perły lub w sekcji płatności, dzięki czemu możecie wybrać sposób w jaki chcecie go zdobyć!
    Na czarnym rynku design pojawi się w dniu jutrzejszym koszt : 300,000 pereł

    Uwaga: design w sekcji płatności, jest dokładnie taki sam jak na czarnym rynku w związku z czym, jeśli dokonaliście już zakupu prosimy o zwrócenie uwagi aby nie nabyć tego designu jeszcze raz!
    Zapraszamy do dyskusji.

    Wasza ekipa Seafight
     
  2. Johns

    Johns Okazjonalny autor

    trochę drogo ;p
     
  3. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    97zł w sekcji płatności :p myślałem,że dadzą na urodziny moze wyprzedaż designów i będą jakies rozne skórki,ale widzę,że jadą ostro i ściągnąć pereł jak najwięcej chcą :p Ja czekam tylko na uszlachetnianie 60f :p
     
  4. davs1977

    davs1977 Forumowy żółtodziób

    Nareszcie czekałem ponad rok na spectare :) A cena jest jak najbardziej odpowiednia pewnie zapytacie dlaczego? Dlatego że na tym wyglądzie bp traci ogromne pieniądze :);)
     
  5. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    300k nie jest malo ale to i tak cud ze jest wreszcie spectare do zdobycia :)
     
  6. kemoT

    kemoT Książę forum

    300k pereł troche drogo jak dla mnie, bo perły odkładałem na kasztele i mam juz odłożone 540k pereł co daje mi 4poz sekstancu i 3 poziom prochownicy i nie wiem teraz czy zostac przy kasztelach czy kupic spectare i zrobić tylko 1 kasztel na poziom 3?
     
  7. LUKAPRZE

    LUKAPRZE Forumowy żółtodziób

    Szkoda że tylko 10% bonusu, a jak jest np z premką lub PE, PD i kluczami?
     
  8. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    premka pe pd i klucze są razy dwa:)
     
  9. kemoT

    kemoT Książę forum

    Cwaniaki, dali design specjalnie na czarny rynek zeby zadne znizki nie działały :mad:. A co sie tyczy tych 10% zawsze to coś bo jak dostaniesz klucz, PE, PD premke to dostajesz odpowiednio 2 klucze, 2 dni PE/PD i 2 miechy premki
     
  10. LUKAPRZE

    LUKAPRZE Forumowy żółtodziób

    Jest w dziale płatności za 97 zł. To chociaż dobre i to z kluczami i premką
     
  11. Bobi.Tcz[WMF]

    Bobi.Tcz[WMF] Okazjonalny autor

    Taaa.. jak już dali ją do kupna to niech oddadzą kryształowy dar ze skrzynek a nie.. wszystko,żeby kase wyłudzić i perełki a dla graczy nic..
     
  12. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Właśnie Zrobili to dla Graczy, którzy nie posiadali jej i prosili aby była możliwość kupienia lub zdobycia tego designu Spectare, pozdrawiam.
     
  13. Nie stać mnie.. :D
     
  14. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Vinci ja Ci moja pozycze, ale fakt jest faktem mogli dac do zdobycia :p
     
  15. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    kasztele beda jeszcze nie raz a spectare ? tego nikt nie wie czy bedzie a jesli to kiedy ponownie , radze brac puki jest
     
  16. KoSa

    KoSa Zaawansowany

    Jupi kolejny stateczek do kolekcji ♥
     
  17. Nie potrzebny mi na drugim koncie, a na głównym mam :)
    Dajcie jakiś skatek z 20% szkód od armat, 100k HP, 20% mniejsze szkody, 50 PV, szybkość 2 węzły.
     
  18. *Y*E*T*I*

    *Y*E*T*I* Forumowy żółtodziób

    Czy wiadomo coś o kłopotach z dostawaniem tego stateczku? Zakupiłem go poprzez paysafcard i niedostałem go?
     
  19. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Dajcie skorke, ktora doda jeszcze 10 pokladow i 30% szkod:p
     
  20. Tak, a za to 500zł :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.