Dyskusja: Wielkie Polowanie – ósme urodziny Seafight!

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 17 marca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Na wszelki wypadek zostało to zgłoszone :D
     
  2. BlackSabbath[PCA]

    BlackSabbath[PCA] Naśladowca mistrzów

    sprawa wyglada tak ze szkody dodatkowe zadaje 1 osoba która odda pierwszą salwę czasem 2 pierwsze osoby
     
  3. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Wejdź sobie w zakładkę "Misje" następnie w okienku kliknij "Info o misji" jeżeli napisane jest np. "0 Alligant" to ubij aliganta i powinno odblokować ;).
     
  4. The_Prototype™

    The_Prototype™ Okazjonalny autor

    Dusze bedzie mozna wymieniac także po zakończeniu eventu ?
     
  5. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Do 1 kwietnia będziesz miał możliwość wymienienia zebranych duszyczek na dostępne przedmioty znajdujące się na czarnym rynku.

    Z FAQ:
     
  6. The_Prototype™

    The_Prototype™ Okazjonalny autor

    Dzięki
     
  7. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    A bardzo proszę, polecam się na przyszłość :).
     
  8. The_Prototype™

    The_Prototype™ Okazjonalny autor

    Będę pamiętał ;)
     
    MOD_Leniuch lubi to.
  9. †PUNISHEЯ†

    †PUNISHEЯ† Młodszy ekspert

    A te misje to są tylko na czas eventu czy na zawsze ?
     
  10. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Póki co tylko na czas eventu, ale pewnie jeszcze kiedyś pojawi się coś podobnego :)
     
  11. "Historia" lubi się powtarzać. :p
     
  12. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    ostatnio dusze zamienili na kryształy
     
  13. kemoT

    kemoT Książę forum

    Co mam zrobić? miałem misje otworzyć 4 skrzynie otworzyłem 6 i nie moge oddać misji.
     
  14. Abul666

    Abul666 Czeladnik forum

    macie jakieś sposoby na to logowanie? bo mi nic nie pomaga a dostanie się na mapę morza po denku to jakiś koszmar...
     
  15. *marcin1*

    *marcin1* Stały bywalec

    cały dzień mieli na napwę błędów a oni nic nie zrobili to się zaczyna robić chore 3 dzień eventu zleciał teraz powinni go o te 3 dni przedłużyć
     
  16. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    dokladnie z eventu nic nie mozna uzbierac bo kolejny dzien problemy z mapa ludzie maja podwajacz rabat i tez nie moga tego wykorzystac a bp ma to gleboko w nosie
     
  17. 19Kodiak70

    19Kodiak70 Forumowy żółtodziób

    Może zaczną event od nowa jak naprawią serwer,w końcu urodziny i goście powinni się bawić,a nie kląć na jubilata.
     
  18. Abul666

    Abul666 Czeladnik forum

    Klnąć to mało powiedziane, szału można dostać bo grać się nie da. Kiedy naprawdę zrobili fajny event gdzie słabsi gracze, tacy jak ja, mogą się trochę wzbogacić to musieli oczywiście coś zmajstrować tzn zepsuć. Sorry ale samo się ciśnie na usta i jestem świadomy, że dostane ostrzeżenie

    MOD_Leniuch
    Rozumiem twoją złość i nerwy, ale nie upoważnia cię to do używania wulgaryzmów na forum.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 marca 2014
  19. Kiwi, skusiłbyś się? :D:p

    [​IMG]

    *Grafika zamieszczona w celach humorystycznych. Proszę nie traktować jej poważnie.
     
  20. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Zdaję sobie sprawę z sytuacji która ma miejsce dotyczy to problemów z logowaniem, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury. Gniew można przekazać również za pomocą słów które nie są obraźliwe. W naszej grze są również dzieci, także ze względu na nie proszę o używanie odpowiedniejszych słów. Dawanie banów wcale nie sprawia takiej wielkiej przyjemności ...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.