Dyskusja: Wielkie Polowanie – ósme urodziny Seafight!

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 17 marca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Jin_Kazama

    Jin_Kazama Mieszkaniec forum

    hahah jak powiekszylem to potem chcialem kliknac na ten krzyzyk:D
     
    SMOD_Leonardo lubi to.
  2. Polecam więcej dystansu do gry. ;)

    Jak ktoś jeszcze nie wpisywał kodu na 6 skrzynek:

    BokorsDelight
     
  3. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    w momencie gdy ostatnio pełno problemów każdy taki żart potęguje wkurzenie, więc lepiej nie pisz byle czego nawet dla beki bo tylko tak jeszcze bardziej denerwujesz innych
     
  4. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Zauważ, że jesteś jedyną osobą która się obruszyła na ten obrazek. Może jednak warto się nad tym zastanowić i "wrzucić na luz" :)
     
  5. KoSa

    KoSa Zaawansowany

    Wie ktoś na co będą wymienione dusze :( ?
     
  6. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Aktualnie jeszcze nie wiadomo.
     
  7. KoSa

    KoSa Zaawansowany

    A kiedy będzie wiadomo mniej więcej ? jutro , czy godzine przed końcem ;/ ?
     
  8. 2014-03-25 14:45:07Kupiłeś 1 x Potęga przemytników na czarnym rynku.-1'000 Przeklęte dusze
    -500 Promieniujące dusze

    Mnie też to obruszyło. Podzielam zdanie kolegi Roman52, nie powinieneś denerwować graczy.
     
  9. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    W poście jest informacja, że jest to "fake". Ja nie widzę problemu. Jeśli nie zgadzacie się z moją decyzją możecie odwoływać do supportu.

    Z mojej strony temat zamknięty.
     
    SMOD_Leonardo lubi to.
  10. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    2014-03-25 13:05:05Kupiłeś 1 x Potęga przemytników na czarnym rynku.-1'000 Przeklęte dusze
    -500 Promieniujące dusze

    Jeszcze Arca i ten drugi :D
     
  11. »†SHARK†«™

    »†SHARK†«™ Młodszy ekspert

    2014-03-25 12:03:45Kupiłeś 1 x Sir Izak na czarnym rynku.-750 Przeklęte dusze
    -50 Promieniujące dusze
    2014-03-25 12:03:38Kupiłeś 1 x Duma przemytników na czarnym rynku.-750 Przeklęte dusze
    -150 Promieniujące dusze
    2014-03-25 12:03:25Kupiłeś 1 x Arca na czarnym rynku.-900 Przeklęte dusze
    -300 Promieniujące dusze
    2014-03-25 12:01:12Kupiłeś 1 x Potęga przemytników na czarnym rynku.-1'000 Przeklęte dusze
    -500 Promieniujące dusze
    No event w pełni udany :) Teraz tylko na 60 zbierać

    A jeszcze jedno pytanko czy ta nowa skórka będzie dawać do wszystkich skórek 10% do harpunów
    Smuggler Honour

    HP: 75.000
    Armat: 105
    Prędkość: 25 węzłów
    Piratów: 255
    Bonus:

    • od 0-22 poziomu Statku Elitarnego posiada bonus +13 % szkód armatami, 65.000 HP oraz 32.500 PV.
    • od 23-24 poziomu Statku Elitarnego posiada bonus +14 % szkód armatami, 71.000 HP oraz 35.000 PV.
    • od 25-26 poziomu Statku Elitarnego posiada bonus +15 % szkód armatami, 77.000 HP oraz 37.500 PV.
    • od 26 poziomu Statku Elitarnego posiada bonus +16 % szkód armatami, 83.000 HP oraz 40.000 PV.
    • Ponadto wszystkie designy podnoszą o 10% obrażenia zadawane harpunami, niezależnie od Twojego poziomu elitarnego.
      Czy to kolejny błąd ? Bo nie działa to na innych skórkach
     
    Ostatnie edytowanie: 25 marca 2014
  12. ๖ۣۜSpartanin

    ๖ۣۜSpartanin Książę forum

    dużo kulek poszło? :)
     
  13. »†SHARK†«™

    »†SHARK†«™ Młodszy ekspert

    Szczerze w perłach jestem na + 400k. Ale misje robiłem i jakoś szło. Ale pewnie ponad bańka poszła kulek.
     
  14. kemoT

    kemoT Książę forum

    Czy to znaczy ze jak kupie Arce to bedzie ona dawała 10% wieksze szkody harpunami?
     
  15. KPPmalpa2001

    KPPmalpa2001 Mieszkaniec forum

    nie tylkko te dwa nowe desingi dają 10 % do harpunów arca nic nie daje do harpunów
     
  16. »†SHARK†«™

    »†SHARK†«™ Młodszy ekspert

    No powinna ale nie daje reszta skórek tez nie daje
     
  17. el_kalafior

    el_kalafior Czeladnik forum

    Powiedzcie, ile promieniujących dają za Thesosa?
     
  18. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    A co pomysl sie niepodoba? Przyszly czarne dni i trzeba nam broniacego amuletu, ja zamawiam 1000 sztuk na poczatek. Leonardo masz plusa za pomysl. Moze do bakora nam dadza w tym miesiacu :p
     
  19. ๖ۣۜSpartanin

    ๖ۣۜSpartanin Książę forum

    czego ta dusza przemytników daje 10% szkód ale HARPUNÓW?
     
  20. Poważny[®€ƒ]1

    Poważny[®€ƒ]1 Forumowy żółtodziób

    hoj Piraci!

    W środę 26 marca 2014 w godzinach 8:30 - 9:00 odbędzie się aktualizacja forum, w związku z czym mogą wystąpić problemy z logowaniem.

    Przepraszamy za utrudnienia.


    nie wierze w to co czytam.... na xxxx sie pytam to ?? zajeli by sie tem błedem z logowniaem po denku a nie jakimis bzdetami . zal jescze raz zal . dadza 6 skrzyn do bokora na rekompensate... psss
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 marca 2014
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.