Dyskusja: Wielkie Polowanie – ósme urodziny Seafight!

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 17 marca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Haha ci co najbardziej się spinają, że gra nie działa to są uzależnieni od tej gry.
     
  2. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Na PL1 jest dalej problem INVALID USER ID !, event przedłużony a wciąż problemy. Szkoda ,że przepada czas na zebranie dusz :(
     
  3. Zdobyl95

    Zdobyl95 Forumowy żółtodziób

    A po powtórce eventu urodzinowego może będzie "Powtórka powtórki eventu urodzinowego" ? :D
     
  4. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    To się robi irytujące :p
     
  5. BlackSabbath[PCA]

    BlackSabbath[PCA] Naśladowca mistrzów

    dokłądnie ,taka pogoda ,przewietrzyc sie
     
  6. dorka

    dorka Okazjonalny autor

    pewnie dadzą do działu płatności :mad:kurcze odechciewa się już grać ciągle jakieś błędy chyba pora zmienić tą grę na coś innego tu już szkoda czasu bo ta gra to jeden wielki może w wreszczcie jakiś ba od spraw niepotrzebnych powie wszystkim kiedy bedzię można grać od wczoraj nie idzie co jest z wami
     
  7. *PERE-UBU*

    *PERE-UBU* Aktywny autor

    kiedy bedzie mozna grac?
     
  8. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    gdy naprawią błędy:) niestety nie wiemy tego kiedy to nastąpi ale mamy nadzieję, że jak najszybciej
     
  9. *PERE-UBU*OLD

    *PERE-UBU*OLD Forumowy żółtodziób

    Strona główna działa to najważniejsze :) płatności mozna robić. Sama gra mało istotna na to wychodzi :D:D:D
     
  10. ()Dagoth_Ur()

    ()Dagoth_Ur() Okazjonalny autor

    2014-03-29 23:54:07Otrzymałeś 1 x Utracona odznaka.

    Czemu nie mam 8 skoro przed tym miałem 7??
     
  11. Empata

    Empata Forumowy żółtodziób

    dorka
    Ja już dawno zmieniłem grę tu zaglądam od czasu do czasu. I mogę powiedzieć ze 100% pewnością. SF już nigdy nie zmieni się na lepsze. To gra błędów , bugów z mocno rozwiniętym działem płatności. Sama atmosfera która panuje na czacie globalnym , hmm ... spina za spiną. SF to jedyna taka gra porównaj z innymi a zobaczysz że można walczyć nie obrażając się , bez inwestycji finansowych lub z minimalnym wkładem PLN 4-8 zł miesięcznie.
     
  12. MATIV4[###]

    MATIV4[###] Forumowy żółtodziób

    Jakaś rekompensata by się przydała wszystkim z pl1 . Chociaż w postaci dusz które inni zbierali w misjach a my nie mieliśmy możliwości.
     
  13. kemoT

    kemoT Książę forum

    A może po prostu dadzą możliwość wymienienia zakupionych na "starym" evencie przedmiotów z powrotem na dusze i dozbieranie na co tak kto chce?

    I pytanie do tych co maja potworka z Typhona: jak go zobyliście, zostawiają wam inni na ostatniego strzeała, czekacie z wiedzą zwiadowcy czy po prostu liczycie na szczęście?
     
  14. Listewka77[PL-]

    Listewka77[PL-] Aktywny autor

    Ja dwa razy jakimś cudem się wstrzeliłem i się udało.Najlepiej to jest wogóle o tym nie myśleć i nie kombinować a wtedy sam wpadnie,to podobnie jak chcemy na upartego dostać z kotła pokład albo z perga dar lub podstawę;-)
     
  15. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    W owh pisze:

    10 Roszczenia z tytuły rękojmi za wady

    "Zatem gry czy też serwisy mogą być tylko wtedy uznane za wadliwe, jeśli granie lub korzystanie z nich jest w poważnym stopniu i długotrwale zakłócone"

    "Użytkownik powinien zareklamować wady w formie pisemnej względem Bigpoint niezwłocznie po ich wykryciu."
     
  16. ๖ۣۜSpartanin

    ๖ۣۜSpartanin Książę forum

    Thesos ile promieniujących daje?
     
  17. JAMIEST

    JAMIEST Czeladnik forum

    Okolo 38.o co chodzi z amuletami legby, prochem i tarczami na czarnym rynku?
     
  18. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    hahaha, ceny dali z kosmosu za ten proch i tarcze :D
    Ale za amulety ceny są super, 30k perel za 100 szt. pięknie.
     
  19. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    haha oni sami juz nie ogarniaja co narobili pl1 nie dzialal ponad dobe i wzamian co mamy na czarnym rynku proch i tarcze do kupienia w buty niech se to wsadza niech mi daja rekompensate godna strat jakie ponioslem przez ten czas gdy grac sie nie dalo co oni mysla ze zaplacilem za podwajacz i co zadowola mnie takim badziewiem jak proch i tarcze i to do kupienia na czarnym rynku prochu i tarcz mam dosc z pergow
     
  20. Jin_Kazama

    Jin_Kazama Mieszkaniec forum

    legbe dali w okazyjnej cenie a tu jeszcze placza tylko sie cieszyc:p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.