Dyskusja: Wielkie Polowanie – ósme urodziny Seafight!

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 17 marca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Zdecydowanie Acheloosy. Za jednego dostajesz średnio 15 duszyczek, w przypadku zbiciu 5 - 5x15 = 75. Natomiast Theseus'y dają średnio kolo 38/39 a mają 5 mln. Jednak dodatkowo dają promieniujące. Jeżeli zależy ci tylko na przeklętych to polecam Acheloosy, jednak musisz uzbroić się w cierpliwość i wytrwałość bo po mapach wcale dużo ich nie pływa ;).
     
  2. ☆-Czill-☆

    ☆-Czill-☆ Czeladnik forum

    Dzieki moze sie uda na skóre uzbierac ;-)
     
  3. SMOD_Lilith

    SMOD_Lilith Guest

    Trzymamy kciuki :)
     
  4. Jeszcze jest trochę czasu, więc spokojnie da radę. ;)
     
  5. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    SWINGINGSIXTIES
    Kod na 7 armat 60-f.
     
  6. el_kalafior

    el_kalafior Czeladnik forum

    Nieźle :)
     
  7. Roman52

    Roman52 Moguł forum

  8. Chempion

    Chempion Okazjonalny autor

    1 zielona dusza - 100 ammo krakena
    4 żółte dusze - 1 item co daje 100 k hp

    Ahoy Pirates,
    At the end of the event the Cursed Souls will be exchanged for Kraken Ammo at a ratio of 100 Ammo per Cursed Soul. The Radiant Souls will be exchanged for the Asklepios Talent item at a ratio of 4 Souls for 1 Asklepios Talent. If you have less than 4 Radiant Souls left, it will be rounded up so you get 1 Asklepios Talent.
    As announced, the event chest keys will be replaced with normal chest keys.
    Your Seafight team
     
  9. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Ahoj Piraci!

    Na zakończenie eventu Przeklęte Dusze zostaną wymienione na amunicję Krakena w relacji 100 kul za 1 duszę. Promieniujące Dusze zostaną wymienione na Dar Asklepiosa w relacji 4 dusze za 1 dar Asklepiosa. Jeżeli zostanie Wam mniej niż 4 dusze promieniujące, należną ilość zaokląglimy w górę tak że dostaniecie 1 dar Asklepiosa.

    Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, każdy klucz eventowy zostanie zastąpony normalnym kluczem do tajemniczej skrzyni.

    Wasza ekipa Seafight
     
  10. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Fajnie niektórym nie będzie czego wymieniać bo problemy popsuły zabawę w zbieranie dusz.
     
  11. BlackSabbath[PCA]

    BlackSabbath[PCA] Naśladowca mistrzów

    Roamn czy Ty zawsze masz problem?mniej forum więcej gry,nie pisz mi ze nie da sie grac bo wszyscy graja,jeśli nie graja ida na powietrze,a Ty na forum narzekasz
     
  12. Gute_Elite

    Gute_Elite Forumowy żółtodziób

    byljakis kod na byka czy cos bo podobno kadzdy dostal a ja nie :(??
     
  13. Preze$PL[*]

    Preze$PL[*] Młodszy ekspert

    nie dość że event słaby pod względem technicznym, najsłabsze jak do tej pory skrzynie, to jeszcze wymiana niekorzystna. Po co mi 500 asklepiosów jak mógłbym mieć 4000 krysztołów!!
     
  14. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    To ja raczej nakupie sobie amuletow ile sie da;)
    Po co mi dar Asklepiosa mam tego sporo a okazji do użycia niewiele;)
     
  15. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Czyli kupie sobie 100 armatek :D
     
  16. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Nie lam sie nastepny event bedzie przez sms-y i napewno zarobisz. Wiele osob mialo problemy techniczne i jak kolega mowil wiekszosc poszla na powietrze ale co wytrwalsi cos tam zawsze nazbierali :p
    Nie kupuj bo bede musial po 1/1 szorowac do konca SEA :p
     
  17. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Hehe, spokojnie Ja to jestem nie groźny :D
     
  18. MATIV4[###]

    MATIV4[###] Forumowy żółtodziób

    Prawdopodobnie początkowo chcieli dusze wymieniać na kryształy ale jak przedłużyli ivent i popatrzyli na ilość dusz na kontach to wpadli na taki a nie inny pomysł . Równie dobrze mogli dać info na co dusze będą wymieniać tak jak w przypadku kluczy wężowych jeszcze przed rozpoczęciem urodzin.
     
  19. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    skrzynie nie sa takie zle wystarczy troche wraki pobic nazbierac kluczy i mozna niezla ilosc krysztalow i mojo nazbierac
     
  20. Iяisнмап

    Iяisнмап Aktywny autor

    Owszem mógłbyś mieć ale przy poprzednim święcie więc nie warto było przed podaniem informacji o tym dusz tyle bić :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.