Dyskusja: Wielkie Polowanie – ósme urodziny Seafight!

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 17 marca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Postaraj się bić boty w takiej kolejności w jakiej pojawiają się w Info o Mijsi - najpierw Aliganty potem Ghirodry, potem Elmato.
     
  2. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    i tak też napisałem wcześniej ale popełniłem drobny błąd za co przepraszam :)
    oba te towarzysze są do zdobycia za ostatni strzał do Typhona o ile ma się szczęście a nie tak jak napisałem ze też do kupienia na czarnym rynku:)
    tylko Sir Izak jest dostępny na czarnym rynku.
     
  3. ...pirat13...

    ...pirat13... Koneser forum

    a gdzie te misje sa?
     
  4. *marcin1*

    *marcin1* Stały bywalec

    dokladnie gdzie moge odpalić te mijse i na jakim lvl musze bić dane boty jak mam 17 lvl pirata bo na 17 i 16 nie ma aleksandrio
     
  5. Voldemorth

    Voldemorth Czeladnik forum

    Event gitara z jednym ale, strasznie malo tych Achelosów. Zgłoście tam by wiecej tego plywalo.
     
  6. Bałabuch

    Bałabuch Czeladnik forum

    Witam na jakiej mapce jest bot od misji na mapkach od 1-5
     
  7. -_TROPICIEL_-

    -_TROPICIEL_- Naśladowca mistrzów

    nie jestem pewny, ale widziałem na 3/3 i 1/1
     
  8. Jokeros

    Jokeros Zaawansowany

    [​IMG]
    tego potwora chce i jak go mam zdobyc??
    nie ma go na placu targowym jak mi to mod pisał...
    a tego mam [​IMG]
     
  9. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Żeby zdobyć tego bota trzeba jeszcze raz oddać ostatnią salwę w dużego bota eventowego.
     
  10. Jin_Kazama

    Jin_Kazama Mieszkaniec forum

    nie trzeba ostatniej bo przy jednym bocie kilka osob dostaje ale tego 5% to wogole ktos ma?
     
  11. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Ja mam oba :)
     
  12. Jokeros

    Jokeros Zaawansowany

    ja mam raz na ostatni .. i tylko tego fioletowego mam . moze mi sie ida na ostatnia i zobacze . ale niektórzy maja po kilka zatopien i nie maja tego potwora


    KIwi czyli ładuje jeszcze raz na ostatnią i dostaje tego brązowego stwora tak ?? :Dna twoja odpowiedzialnosc
     
    Ostatnie edytowanie: 18 marca 2014
  13. Roman_Reigns

    Roman_Reigns Czeladnik forum

    czy to mozliwe ze aleksandro na 20 nie daje mi misji bo mam 22 lvl?
     
  14. 22 lvl nie jest możliwy, z tego co rozumiem wszedł Ci przez jakiegoś laga. Trudno powiedzieć. Najlepiej będzie jak skontaktujesz się z supportem.
     
  15. Jokeros

    Jokeros Zaawansowany

    [​IMG] [​IMG]
    czemu nie ma opcji zdobycia tych designów ??
     
  16. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Do zdobycia są tylko te designy, które znajdują się na czarnym rynku. To co wkleiłeś to wygląd botów eventowych. Wyglądają naprawdę fajnie, ale "góra" wybrała dla nas inne skórki do zdobycia :).

    A co do eventu jak dla mnie bomba! (wyjątek stanowi logowanie po denku - wrrr ..... :/). Ciekawy pomysł z tymi kółeczkami które obniżają otrzymywane obrażenia - w szczególności ja mam radochę jak śpiochy nie zdąża na nie wpłynąć :p. Misje też interesujące - można zdobyć naprawdę fajne przedmioty. Odpowiednia taktyka na event i naprawdę uda się sporo z niego wyciągnąć, mimo iż Typhony nie sypią tak perełkami jak Calypso :).
     
  17. Dz1ku

    Dz1ku Czeladnik forum

    Witaam na moim koncie nie moge brac misji od tego bota dlaczego wgl okienko nei otwiera mi sie :9 czy to lag czy oco chodzi ? ;)
     
  18. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    To w teorii w praktyce mam 1 bota na hita a oba potwory :)
    I sam nie wiem jak to zrobiłem :(
     
  19. HulgansPL

    HulgansPL Okazjonalny autor

    Ojj chyba coś dostałem :D
    2014-03-18 15:54:49Otrzymałeś perły (ilość: 17970).17'970 Perły
    2014-03-18 15:54:49Otrzymałeś 1 x Stracona miłość.
    2014-03-18 15:54:49Otrzymałeś 94134 PD (punkty doświadczenia).
    2014-03-18 15:54:49Otrzymałeś 1 x Phobos.
     
  20. *NeroN*GIT*

    *NeroN*GIT* Młodszy ekspert

    nie prawda jest to los
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.