Dyskusja: Zemsta Kalipso!

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 20 lutego 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Jest to błąd, który programiści muszą usunąć. Support jest tu bezradny.
     
  2. KPPmalpa2001

    KPPmalpa2001 Mieszkaniec forum

    naprawią go jak event już się skończy, a to już tak bedzię, że n PL2 calypso wyskakują na 30 min czy na innych serwerach też tak jest ?
     
  3. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Na pl1 to i raz na godzine :)
     
  4. Preze$PL[*]

    Preze$PL[*] Młodszy ekspert

    nie ma reguły na global ameryka czasem czekam 20minut czasem jeden za drugim wyskakuja
     
  5. KoSa

    KoSa Zaawansowany

    Özel gün bittikten sonra 2 sari ruh icin 1 Lost Love (kayip ask), 1 yesil ruh icinde 1 kristal verilerek degistirelecek.

    [After the event you will become for 2 yellow souls 1 Lost Love and 1 green soul 1 crystal.]

    To znaczy że będzie za 2 żółte 1 stracona miłość a za 1 zielony 1 kryształ na wymiane jak zostanie po evencie ?
     
  6. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Dokładnie tak ma być.
     
  7. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    No to bardzo nie ładnie! Właśnie wydałem wszystkie zielone duszyczki, tak ciężko nabite na książki do zasięgu ...
     
  8. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    "Co nagle to po diable."
     
  9. Ja dokupuje 60 za zielone. Kryształy z pakietów bedę mieć jak będą dostępne.
     
  10. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    No zależy kto jak ma rozwinięte konto, jak nie masz armatek to pewnie, że to one są priorytetem. Ja to zrezygnowałem ze skórki żeby te książki kupić ... ale chyba dobrze zrobiłem straszna paskuda ta skórka ^^.
     
  11. NarwaniecPL

    NarwaniecPL Okazjonalny autor

    to niech dadza rekompensate graczom ktprzy nie moga bic bo sa obstrzeliwani przez macki...
     
  12. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Nie chcę cię rozczarować, ale myślę, że możemy zapomnieć o jakiejkolwiek rekompensacie. Sam mam ten sam problem co ty, ale jakoś trzeba dawać sobie z tym radę.
     
  13. ...pirat13...

    ...pirat13... Koneser forum

    a ta skorka wkoncu ile procent daje do salwy?
     
  14. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Wszystko zależy od tego jaki posiadasz poziom elitarny. Tutaj masz informację z FAQ.
     
  15. ...pirat13...

    ...pirat13... Koneser forum

    a za ostatnia salwe w calypso dostaje sie skorke?
     
  16. Nie
     
  17. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    W tej chwili jedyną możliwością na zdobycie skórki jest jej zakup na Czarnym rynku. Kosztuje ona 1000 dusz przeklętych(zielonych) i 500 promieniujących(pomarańczowych).
     
  18. DOŻARTY^PL^

    DOŻARTY^PL^ Forumowy żółtodziób

    Co z tego , ze skórka daję 1% , towarzysz 5% ...jak to i to nie działa w przypadku wielu graczy . Kicha i tyle . Ci , co piszą ( bo od tego są ponoć) , to i tak nic nie zdziałają ...bo toć oni nic nie mogą , więc : proszą o cierpliwość. A Ci w BP, i tak słabo pracują w pocie czoła ( jak to piszą Ci co tam ponoć piszą , ale nic nie mogą ), jeśli w ogóle ( bo po efektach widać , że nie pracują . Jak można coś wprowadzać , coś co nie działa tak jak ma działać?). W związku z tym mam propozycje do tych co tam piszą , (bo nic innego zrobić nie mogą): nie piszcie już do BP w sprawie błędów , bo po 1: zgłaszacie błędy na starego maila ( który został zgubiony ) , lub na nowego ( którego jeszcze nie założyli). I po 2 : zostawcie te błędy i niech powstaje więcej , bo może jak trafi szlak graczy i będzie tyle dziadostwa , że nikt już nie będzie miał ochoty na tracenie czasu i pieniędzy , to może wtedy się coś zmieni. Ja inaczej tego nie widzę. Pozdrawiam i życzę nie miłej gry wszystkim bez wyjątku, bo to albo się zmieni , albo koniec tej farsy.
     
  19. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Nikomu nie działa. Błąd zgłoszony.
     
  20. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    mi skórka działa poprawnie. jak tylko kupiłem,założyłem,to od razu widziałem różnicę w salwie. Natomiast towarzysz nie wiem,bo nie mam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.