Dyskusja: Zemsta Kalipso!

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 20 lutego 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    taaa :D evencik bardzo dobry :D i co ciekawe klucze i dusze już wymienione.Ciekawe co będzie jak dziś,jutro,albo pojutrze ktoś znów kupi klucze wężowe? wymienią znow na zwykłe? :p i pytanie: skoro odyseusze pływają jeszcze po mapach,to czy możliwe jest,że po zbiciu wyskoczy Calipso,czy już nie??;>
     
  2. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Aktualnie jest takie zamieszanie, że nic nie jest pewne.
     
  3. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Heh rzeczywiscie za promieniste dusze dodalo krysztaly do tego x2 :D
     
  4. Jurajska

    Jurajska Okazjonalny autor

    Jedno z kont mialem w skorce spectare i mi wymienilo 15 kluczy na 18 :D:D:D
     
  5. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Ohoho niezle schizy :D
     
  6. GiηGer™

    GiηGer™ Młodszy ekspert

    a ja bylem w rankingu na miejscu 104 i dostalem bonusowa mape byka :D
    po raz pierwszy od 6 lat jak gram, zostalem wylosowany w czymkolwiek !
     
  7. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Ooo no to gratulacje :D
     
  8. *marcin1*

    *marcin1* Stały bywalec

    a oto czemu wiecej kryształów

    2014-03-03 12:00:04
    Zamówiono 22 x Kryształy. Powód: Promieniujące dusze
    2014-03-03 12:00:02
    Zamówiono 50 x Kryształy. Powód: Przeklęte dusze
     
  9. ☆-Czill-☆

    ☆-Czill-☆ Czeladnik forum

    wiadomo coś dlaczego jest ten restart ?
     
  10. GiηGer™

    GiηGer™ Młodszy ekspert

    okaze sie moze w notesie path day, albo za 3 restartem, ide zaraz na pergamin :p a moze cos wpadnie za free :D
     
  11. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Ahoj Piraci,

    jak wielu z Was już zauważyło, została już dokonana wymiana w evencie Zemsta Kalipso.

    W odróżnieniu od poprzednich eventów, zastosowaliśmy system automatycznej wymiany waluty eventowej.Wkradł się nam jednak mały błąd.

    Zamiast oczekiwania do piątku, nastąpiło dopisywanie przedmiotów w momencie zakończenia eventu.

    Jakkolwiek Dusze pozostają w sekcji płatności do dzisiaj do godziny 23:59:59 CET co pozwala graczom z serwerów Amerykańskich na uzupełnienie swoich zapasów. Event na serwerach amerykańskich zachodniego i wschodniego wybrzeża kończy się w południe czasu lokalnego serwera.

    Aby zrekompensować ten błąd, podjęliśmy następującą decyzję:

    • W momencie zakończenia eventu na serwerach amerykańskich nastąpi automatyczna wymiana dusz na kryształy:
      • 1 Promieniująca dusza = 2 kryształy
      • 1 Potępiona dusza = 1 kryształ.
    • Dusze pozostaną w sekcji płatności zgodnie z planem do godziny 23:59:59 CET
    • Jutro, we wtorek, 4 marca około godziny 12:00 uruchomimy drugą wymianę dla tych którzy nabyli dusze gdy były jeszcze w sekcji płatności.
    Czarny rynek pozostanie aktywny tak jak było to planowane, do 6 marca. Wszystkie ceny jutro o godzinie 12:00 zostaną zamienione na kryształy!
    Przykładowo jeżeli jakiś przedmiot kosztował 50 dusz promieniujących i 50 potępionych to cena będzie wynosiła 150 kryształów (50 Promieniujących = 100 kryształów, 50 Potępionych = 50 kryształów).

    Przepraszamy za te nagłe zmiany planów ale uważamy że to rozwiązanie jest najbardziej korzystne dla graczy. Możecie kryształy wykorzystać do rozwijania talentów lub do zakupów na czarnym rynku do dnia 6 marca.

    Uwaga: Przedmiot stracona miłość będzie dostępny na czarnym rynku do czwartku ale do Was będzie należała decyzja czy chcecie ten przedmiot czy nie.

    Dziękujemy za Wasze zrozumienie.

    Wasza ekipa Seafight
     
  12. The_Prototype™

    The_Prototype™ Okazjonalny autor

    Gdybym wiedział, ze dadzą kryształy za promieniujące to biłbym więcej Odysów... a tak wpadło tylko 486 kryształów :cool:
     
  13. Voldemorth

    Voldemorth Czeladnik forum

    Bardzo dziękujemy za ten mały błąd - Otrzymałem 6.550 kryształów :D
     
  14. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Mądry Polak po szkodzie ... Myślę, że nie ty jeden ;D. Myślałem, że za duszyczki kupie sobie wzmocnienia, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło teraz są kryształki na talenty ;-).
     
  15. Powini dać jeszcze te odyseusze a nie wprowadzili graczy w błąd :(
     
  16. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Nie ma co już narzekać nie dość, że evencik fajny, można było zarobić dużo perełek to końcówka mile zaskoczyła - dostaliśmy bonus w postaci kryształków.
     
  17. KIELCE

    KIELCE Wyjątkowy talent

    Te mapy bonusowe dopisało o 12 ? pochwalić się :) podwójnie czy pojedynczo ?
     
  18. ale kazdy myslal ze stracona milosc bdz a tu krysztaly i duzo osób nie bilo ciekawe kiedy teraz event bbdz oplacalny na krysztaly ?
     
  19. DOŻARTY^PL^

    DOŻARTY^PL^ Forumowy żółtodziób

    Witam. A ja bym chciał wiedzieć kiedy zostanie naprawiony i czy w ogóle zostanie naprawiony błąd z nie aktywnymi bonusami za nową skórę ODYSSEUS i nowym , czy lepiej nową bestiariuszką? Mnie ani jedno , ani drugie nie działa...salwa bez zmian i mniejsze szkody bez zmian :( Do supportu pisałem , ale jakoś nikt nie ma ochoty na odpisanie nawet . Hmmm ciekawe dlaczemu ? :)
     
  20. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Pewnie niedlugo bo widze, ze daza do tego zeby wszyscy mieli przynajmniej 50 talentow. Pewnie beda cos nowego wprowadzac :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.