Dyskusje - Konkurs walentynkowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 4 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest


    cooltext1904988457.png

    am3.gif

    "Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą: nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego: nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą."
    św. Paweł z Tarsu
    Pokaż nam swój pomysł na walentynkową dekoracje i wygraj!


    cooltext1904991849.png
      • Zrób zdjęcie swojej walentynkowej dekoracji. Może to być romantycznie zaaranżowana sypialnia, pełna świec i kwiatów łazienka, stół udekorowany kartką i innymi drobiazgami, wszystko to co kojarzy Ci się ze Świętem Zakochanych. Do dekoracji należy dołączyć kartkę z odręcznym napisem Seafight - Walentynki 2015.
      • Każdy gracz może wstawić tylko 1 zgłoszenie.
      • Praca musi być autorska. Nie życzymy sobie kopiowania prac z internetu, aukcji, gazet itp. - plagiaty będą usuwane z konkursu.
      • Zgłoszenie musi być ściśle powiązane z tematem konkursu.
      • Zgłoszenie należy wstawić z konta na forum, które jest przyporządkowane do konta w grze, na które ma zostać dopisana ewentualna wygrana.
      • Prosimy żadnych zgłoszeń konkursowych nie przesyłać poprzez formularz kontaktowy z Supportem. Takie zgłoszenia nie będą w ogóle rozpatrywane.
      • W konkursie nie mogą brać udziału członkowie ekipy i ich rodziny.
      • W konkursie mogą brać udział tylko polskojęzyczni gracze.
      • Udział w konkursie następuje tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność.
      • W zgłoszeniu należy umieścić pracę oraz swój nick z gry.
      • Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy proszeni są o napisanie ze swojego konta zgłoszenia do pomocy technicznej.
      • Prace w żaden sposób nie mogą naruszać Regulaminu Forum.
      • Zgłoszenia, które nie będą spełniały powyższych kryteriów zostaną zdyskwalifikowane.

    Uwaga!
    Biorąc udział w powyższym konkursie zgadzacie się tym samym na ocenianie prac przez specjalnie wyznaczone do tego celu jury, czyli Ekipę Forum oraz przedstawicieli Community Team. Wstawiając swoją pracę w Konkursie należy zdawać sobie sprawę z tego, iż może ona nie wygrać.


    Na Wasze prace czekamy od 4 lutego do 15 lutego 2015r.


    81.gif

    cooltext1904992118.png

    1 miejsce Design statku Morska Husaria
    2 miejsce Pakiet korzyści rabat + 20.000 pereł
    3 miejsce 40.000 pereł

    Na wasze zgłoszenia czekamy w temacie:

    cooltext1904992648.png

    Zachęcamy do udziału w konkursie. :)


    cooltext1904993432.png

     
    SMOD_Leonardo lubi to.
  2. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    Mam pytanko mysle ze innych to tez zainteresuje czy do skorki beda jakies kamyki jezeli tak to jakie
     
  3. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Obecnie z designów narodowych nie zostały usunięte jeszcze klejnoty.

    Zainstalowane klejnoty:

    - wygładzony rubin: +13% szkody od armat
    - oszlifowany granat: +10% obrażeń zadawanych harpunami
    - wygładzony lapis lazuli: +65000 PŻ
    - wypolerowany szafir: +35000 PV
    - agat: +50% bonusu punktów walki
     
  4. blablabla365

    blablabla365 Forumowy żółtodziób

    a będzie coś zorganizowanego w grze? czy tylko ten konkurs?
     
  5. ZBEER

    ZBEER Okazjonalny autor

    Czy grając na serwerze RU2 mogę wziąć udział w konkursie?
     
  6. Zorganizowany konkurs na forum nie idzie w parze z ewentualnymi wydarzeniami na mapie morza. Nie wiem czy będzie jakiś event.
    Tak.
     
  7. ZBEER

    ZBEER Okazjonalny autor

    Wiem, że z regulaminu wynika, że tak, ale chciałem się upewnić.
    W takim razie drugie pytanie brzmi: Jak mam wejść z serwera rosyjskiego na forum, żeby można było dopisać ewentualną wygraną? Kiedy wchodzę z gry na forum z RU2, wchodzę na forum rosyjskie. Można to jakoś przestawić?
     
  8. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Po zalogowaniu się swoimi danymi, wybierz serwer PL.
    W razie ewentualnej wygranej zgłaszając się do Supportu po nagrodę podajesz w zgłoszeniu ID oraz serwer gry.
    Po weryfikacji nagroda zostanie dopisana do konta. ;)
     
  9. ZBEER

    ZBEER Okazjonalny autor

    Super. Dziękuje. Pływać w Morskiej Husarii po rosyjskim serwerze - bezcenne ;)
     
    SMOD_Mróz i BA_Modlishka lubią to.
  10. D3M0N0L0GI4.666

    D3M0N0L0GI4.666 Mieszkaniec forum

    tez gram na Ru2 : ) pływałem na niej poki ban nie polecial, a skorek u mnie w aliansie kilka lata takich : )
     
  11. ZBEER

    ZBEER Okazjonalny autor

    W takim razie zazdroszczę kolegom. Ja jestem na początku kariery, ale jak już zaczynać to z Morską Husarią ;)
     
  12. FreeForFun

    FreeForFun Koneser forum

    a jaki masz nick na ru ? : )
     
  13. blablabla365

    blablabla365 Forumowy żółtodziób

    bo w kalendarzu patrzyłem i nic nie ma że będzie jakiś event a np słyszałem że ma coś być no i nwm czy będzie czy nie :p
     
  14. ...pirat13...

    ...pirat13... Koneser forum

    jak wstawic jakies zdjecie zeby wszyscy widzieli bo kiedys w konkursie moj obraz nie byl widoczny
     
  15. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

  16. ZBEER

    ZBEER Okazjonalny autor

    :) ZBEER

    Pozdrawiam
     
  17. ...pirat13...

    ...pirat13... Koneser forum

    jak wstawic jakies zdjecie zeby wszyscy wi
    aha dzieki
     
    BA_Modlishka lubi to.
  18. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Niestety Twoja praca się nie wyświetla prawidłowo. Post zostaje usunięty.
    Spróbuj zdjęcie wrzucić na inny hosting.



    Twoja praca również zostaje usunięta. Nie spełnia wymagań konkursu. Brakuje karteczki z napisem Seafight - Walentynki 2015
     
  19. -Pingwinek-

    -Pingwinek- Forumowy żółtodziób

    Ba
    Może mi Pan/Pani powiedzieć np. na jaki hosting wrzucić zdjęcie?
     
  20. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Pani ;)
    Widzę jednak, że pomoc jest już nie potrzebna. Praca ładnie się prezentuje. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.