Dzień pirackiej bandery!

Temat na forum 'FAQ dotychące akcji specjalnych (eventów)' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 3 lipca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_Tefnut

  BA_Tefnut Guest

  Dzień pirackiej bandery!

  Na czym polega akcja specjalna dzień pirackiej bandery?

  Akcja specjalna dzień pirackiej bandery odbywa się, żeby uczcić rozmaite święta narodowe oraz inne specjalne okazje. Jeśli zostanie aktywowana, odbywa się jednocześnie na wszystkich serwerach.

  [​IMG]
  Pytania i odpowiedzi
  Co się będzie działo podczas akcji?
  Podczas akcji specjalnej na wszystkich mapach PvP będzie można spotkać NPC Freedom. Freedom może być atakowany tylko amunicją perłową, amunicja rozświetlająca wyrządza dodatkowe szkody. Nagrody za zatopienie Freedom to punkty doświadczenia, perły i kryształy, w zależności od zadanych przez Ciebie obrażeń.

  Co jeszcze będzie można zobaczyć na morzach podczas akcji specjalnej?

  Podczas akcji pojawią się wraki statków, które można zaznaczyć. Łup z tych wraków to armaty (50- oraz 55-funtówki, a także armaty admiralskie), kryształy oraz proch czarny.

  Co podczas akcji specjalnej mogę kupić na czarnym rynku?

  Na czas trwania akcji otwarty będzie czarny rynek. Będzie można kupić kule rozświetlające, przedmioty generujące efekty wspomagające oraz design statku Bonfire (z wcześniejszej akcji specjalnej z 4 lipca na serwerach amerykańskich). Dodatkowy efekt wspomagający designu Bonfire to 5.000 punktów życia.


  Co jeszcze będzie można pozyskać podczas akcji specjalnej?

  Od samego rana w dniu rozpoczęcia akcji specjalnej (Lokalny czas serwera) aż do końca ostatniego jej dnia (Lokalny czas serwera) w dziale płatności dostępne będą pakiety amunicji rozświetlającej. Ponadto będą dostępne pakiety w dziale płatności, do których można się dostać klikając w teaser.

  Screenshot 2017-09-17 10-35-28.jpg

  Więcej informacji odnoście pakietów. >>klik<< Screenshot 2017-09-17 10-36-25.jpg

   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 września 2017
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.