Dzisiejsza ranga

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Leonardo, 27 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Zgodnie z zapowiedzią przesuwam w odpowiedniejsze miejsce to pytanie i odpowiedzi :)

    Dodam tylko, że radzę przyjrzeć się opisowi procentowego rozkładu rang - jestem prawie pewna że dotychczasowo, czyli np miesiąc temu, pół roku temu- rangi z jakiegoś powodu były zawyżone. Zmienił się sposób ich naliczania i bardzo możliwe, że został naprostowany sposób przyznawania procentowego rang (tych już na nowo wyliczonych). Na pewno widać mniej "blaszek" niż dotąd.
     
  2. Ozone

    Ozone Okazjonalny autor

    No to nie wrócilo ;) na moim kajaczku co prawda już nie srebrna ale tym razem brązowa blacha :);):p a nawet rampy jeszcze nie zrobilem:p i lvl caly czas tylko 5 :p
     
  3. Mini_Chuck_Norris.

    Mini_Chuck_Norris. Naśladowca mistrzów

    Twoja ranga: Korsarz
    Twoją rangę wylicza się następująco:

    ( EXP / 60000 + ELP / 30000 + BP / 10 )
    *
    ( Level + League )


    Punkty łącznie:
    879198
     
  4. Panna-Anna

    Panna-Anna Okazjonalny autor

    Twoja ranga: Korsarz
    Twoją rangę wylicza się następująco:
    ( EXP / 60000 + ELP / 30000 + BP / 10 )
    *
    ( Level + League )
    Punkty łącznie:
    879198


    więc raczej niczego nie naprawili skoro u wszystkich pokazuje to samo :)
     
  5. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    dzis mam marynarza wczoraj mialem jeszcze innego cos robia narazie odrazu widac na moim przykladzie moge powiedziec ze mam wiecej pkt rangi niz przedtem
     
  6. Panna-Anna

    Panna-Anna Okazjonalny autor

    a z tego co mi pokazuje to nie mam nawet połowy tego co poprzednio ;) chociaż przed północą pokazywało mi nie całe 200 tyś punktów rangi... może nasza dzielna ekipa programistów pracująca w pocie czoła kiedyś to naprawi ;)
     
  7. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Hmm, faktycznie, raczej jest źle. Zgłoszone.
     
  8. Panna-Anna

    Panna-Anna Okazjonalny autor

    poza tym jest jeszcze spory błąd wizualny, wystarczy wejść w aleję sław i zobaczyć na ilość pytajników ;)
     
  9. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Ten błąd był już zgłoszony.
     
  10. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    W jakim celu ranga piracka ma przede wszystkim opierać się na liczbie posiadanych PB?
     
  11. admiraljachas

    admiraljachas Młodszy ekspert

    No właśnie, przecież od PB są już te odznaki więc po co wliczać to do rangi...
     
  12. Polak

    Polak Czeladnik forum

    te naliczanie to wygląda że wszystkie serwery rzucone są w jeden kocioł i dlatego takie rangi,tak jak nagrody z ligi
     
  13. MOD_Bushido

    MOD_Bushido Moderator Team Seafight

    Ranga władca mórz jest jedna na dany serwer, na amerykańskim aktualnie 7 graczy ją posiada, bo połączyli tam 7 serwerów :)
    Więc jednak nie są wrzucone w jeden kocioł :p
     
  14. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    mam takie pytanie ranga jak ranga ale % serwera czy wszystkich serwerów teraz jest liczony do rangi o to jest pytanie:oops:
     
  15. ***SLAW-PL***

    ***SLAW-PL*** Czeladnik forum

    mam pytanie , ile punktów daje liga w rankingu (3, 2, 1 ; 30, 20, 10) ?
     
  16. Globetrotter™

    Globetrotter™ Stały bywalec

    ja nie mam w cale żadnej blachy od kilu dni mam cały czas 8105 punktów zatrzymało się a gram codziennie
     
  17. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    Aleja slaw i ranga nie dziala od kilku dni czekamy w pocie czola na naprawe problemu ;D
     
    wadaaa.74 lubi to.
  18. ***D*R*A*G*O*N***

    ***D*R*A*G*O*N*** Okazjonalny autor

    kiedy bedzie naprawiona aleja slaw? W tej grze błąd jest poganiany kolejnym błędem BP powinno graczom wynagrodzic cierpliwość do tych błędów!!!
     
  19. Errew

    Errew Hrabia forum

    wynagrodzic cierpliwosc i... zamknac gre ?
     
  20. ***D*R*A*G*O*N***

    ***D*R*A*G*O*N*** Okazjonalny autor

    mogli by dac jakies przedmioty z gry w ramach rekompensaty gry nie zamknom bo to ich dochod