e-mail

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika 2Rambo2, 6 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 2Rambo2

    2Rambo2 Forumowy żółtodziób

    Witam, chciałbym zapytać czy w jakikolwiek sposób mogę zmienić swojego e-maila w grze. Nie mam już dostępu do emaila przypisanego do konta ponieważ został on usunięty. Nie mogę nic załatwić w pomocy technicznej bo dostaję automatycznego maila z informacją : ...
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 lipca 2020
  2. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Napisz do pomocy technicznej prośbę o zmianę maila, przedstaw sytuacje, napisz, iż nie masz dostępu do adresu mailowego, do którego przypisane jest konto.
    Twój post pozwoliłam sobie skorygować, zgodnie z regulaminem: Zabronione jest publikowanie i omawianie treści korespondencji z pomocą techniczną. Tym razem tylko ostrzegam ;)
     
  3. †GiMi™[™±™]

    †GiMi™[™±™] Stały bywalec

    Zmienią Ci maila pod warunkiem że podasz im dane do tego konta. Muszą wiedzieć że jesteś właścicielem danego konta. Automatyczny mail to podstawa na początek, później ktoś z pomocy technicznej Ci odpowie ;) wystarczy poczekać
     
    BA_margarites lubi to.
  4. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Czy problem udalo sie rozwiazac?
     
  5. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Temat nieaktywny zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.