Ekipa - temat do rozmów.

Temat na forum 'Nieaktualne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Kiwi™, 28 listopada 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Udostępniamy wam miejsce do prowadzenia ogólnej rozmowy na temat zachowań i działań członków teamu. Nie jest to temat do składania skarg. Wszelkie skargi proszę formułować w ticketach i wysyłać je do supportu. Wszelkie składane tu skargi będą kasowane i pozostawiane bez odpowiedzi.

    Jest to wątek otwarty, zarówno dla graczy jak i dla członków teamu. Każdy może się tu wypowiadać, nie obowiązują tu również ograniczenia wynikające z hierarchii teamu.

    Oczywiście proszę o prowadzenie polemik w duchu wzajemnego szacunku i zgodnie z Regulaminem Forum.
     
  2. ๖ۣۜKiciaツ

    ๖ۣۜKiciaツ Zaawansowany

    nie wiem czy to tu, ale zapytam, gdzie będą umieszczone odpowiedzi na skargi ze starego forum?? chodzi o skargi na CM
     
    Ostatnie edytowanie: 6 grudnia 2013
  3. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

  4. ๖ۣۜKiciaツ

    ๖ۣۜKiciaツ Zaawansowany

    to są jakieś kpiny, została tam wklejona wypowiedź CMa skąd mam ją niby teraz wziąć?? jak zawsze , ekipa nie odpowiedziała na skarge i CMowi owemu wszystko ujdzie bez wyciągniętych konsekwencji!!!!
     
  5. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    A co za problem skopiować nawet link ze starego forum gdzie jest cała treść zgłoszenia?

    Zamiast bić pianę polecam skorzystać ze starego forum, które jest otwarte do odczytu cały czas: http://pl.board.bigpoint.com/seafight/
     
  6. ๖ۣۜKiciaツ

    ๖ۣۜKiciaツ Zaawansowany

    Kiwi tyle czasu wisi skarga na którą nikt z ekipy nie zareagował a po za tym może ciut grzeczniej hmmm? nie każdy jest tak dobrze poinformowany jak Ty więc można to było w inny sposób napisać, na tym kończy się już moja przygoda z Waszym forum żegnam
     
  7. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Nie ja odpowiadam za skargi na CMów.
     
  8. Wojtuś

    Wojtuś Okazjonalny autor

    to forum jest jakies nie bede przeklinał chcemy przywrócenia starego!!!
     
  9. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Wszystkie fora gier BP zostały ujednolicone. Trzeba się przyzwyczajać do nowego.
     
  10. Wojtuś

    Wojtuś Okazjonalny autor

    jaja sobie robisz?:) to forum jest paskudne i nadaje sie tylko do 4 liter:)
     
  11. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Jest to Twoja subiektywna opinia, nic ona nie zmieni i nie robię sobie "jaj" jak to określiłeś. Nie mam tego w zwyczaju.
     
  12. To już kwestia gustu, jednym sie może podobać, innym nie. Wiadomo, że na początku może być mały chaos, bo bedzie trzeba sie przyzwyczaić..

    A masz jakieś inne wyjście? Chcąc, nie chcąc bedziesz musiał tu zaglądać by przecytać np. oficjalne ogłoszenia. :D
     
  13. Wojtuś

    Wojtuś Okazjonalny autor

    heh nawet niewiem gdzie to jest dlatego jest to do 4 liter wszystko poprzestawiane
     
  14. Nie wszystko jest przestawione. OO są na samej górze tak jak i na starym forum.
     
  15. Wojtuś

    Wojtuś Okazjonalny autor

    no to powiedz mi gdzie jest Piracka Galeria ?:) tam gdzie filmy i screeny dodawali?
     
  16. Działu "piracka galeria" nie ma. Jest za to "strefa kreatywna"
    https://board-pl.seafight.com/forums/strefa-kreatywna.767/
    Tam na samym dole znajduje się temat ze screenami oraz archiwalne screeny.
     
  17. Wojtuś

    Wojtuś Okazjonalny autor

    No wiesz niby forum lepsze miałbyć ale stare było bardziej przejrzyste tam niczego nikomu nie brakowało :) a teraz wielu tematów nie ma chodź ta pani niby BA_Modlishka pisała ze będą a tu chamstwo i kłamstwo :) Już nawet takim osobą nie można wierzyć wstyd:)
     
  18. Spokojnie. To forum oficjalnie funkcjonuje dopiero kilka godzin, wszelkie tematy ze starego forum są przenoszone.. forum jest w trakcie budowy.
     
  19. Wojtuś

    Wojtuś Okazjonalny autor

    przenoszą już z 10 dni jak nie więcej:)
     
  20. O jakich tematach np. piszesz teraz?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.