Event 17 Urodziny Seafight!

Temat na forum 'Akcje specjalne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 16 marca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. BA_PP187

  BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

  Ahoj Piraci !


  Dudniący grzmot

  Screenshot_119.jpg

  Gdy wybucha wulkaniczna wyspa Vashtak, Dalton i Flynt walczą ze sobą, by kontrolować losy Thanwhe i Vanhu. Kto może przetrwać atak. Tylko przebiegły kapitan ze statkiem lub łodzią podwodną pod ręką, aby stawić czoła zagrożeniu. Z wulkaniczną wyspą i czymś jeszcze w sercu nadchodzącej burzy!

  Zapraszamy do rozmów i FAQ!

  Wasza Ekipa Seafight!​
   
  Ostatnie edytowanie: 15 marca 2023
 2. BA_PP187

  BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

  Ahoj Piraci !

  Z radością ogłaszamy, że z okazji 17 urodzin Seafight zaoferujemy specjalną promocję podczas naszego wydarzenia urodzinowego! Dostępne w weekendy przez cały czas trwania wydarzenia, będziemy oferować 17% zniżki na wszystkie pakiety płatności. Nie przegap tej fantastycznej okazji, aby ulepszyć swoje wrażenia z gry i skorzystać z tej ograniczonej czasowo oferty. Dziękujemy za bycie częścią naszej społeczności i pomoc w osiągnięciu tego niesamowitego kamienia milowego. Doceniamy całe wsparcie, jakie okazaliście nam przez lata i mamy nadzieję, że nadal będziecie cieszyć się naszą grą przez wiele lat. Dziękujemy za nieustające wsparcie i udaną grę!

  Wasza Ekipa Seafight!
   
 3. BA_PP187

  BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

  Ahoj Piraci!

  Zmieniliśmy datę startu komory katalizy z 23 marca na 29 marca. W tej chwili linie zadań fazy 2 rozpoczną się zgodne z pierwotnie planowaną datą rozpoczęcia - 23 marca.

  Wasza Ekipa Seafight!