Event " Grupy Szturmowe 2023 "

Temat na forum 'Akcje specjalne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 10 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. BA_PP187

  BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

  Ahoj Piraci !

  Screenshot_189.jpg

  Najeźdźcy powrócili do piratów Harry'ego za morzami! Kim oni są? Czego oni chcą? Jack Hawk nadal nie rozwiązał zagadki i szczerze mówiąc, nie przejmuje się tym, dopóki wylądują na dnie oceanu! Załaduj amunicję Kraken Poison i złóż Hawkowi wizytę, aby odeprzeć najeźdźców!

  Zapraszamy do rozmów i FAQ !

  Wasza Ekipa Seafight !​
   
 2. BA_PP187

  BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

  Ahoj Piraci!

  Z przykrością informujemy, że napotkaliśmy błąd w równoważeniu bieżącego wydarzenia. W rezultacie tymczasowo wyłączymy wydarzenie, aby rozwiązać ten problem i zapewnić uczciwe i przyjemne doświadczenie dla wszystkich piratów. Nie obawiajcie się, gdyż niestrudzenie pracujemy nad szybkim rozwiązaniem tej kwestii. Ponowny start wydarzenia zaplanowano na godzinę 18:00 (czasu serwera). Twoje zawadiackie przygody zostaną wznowione z jeszcze większymi emocjami i wyzwaniami. Informujemy, że zakończenie wydarzenia zostało przedłużone do 16.09, godz. 12:00 (czasu serwera), dając wam wystarczająco dużo czasu na zdobycie pełnego morza i zdobycie należnych wam skarbów. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie w obliczu tych nieprzewidzianych okoliczności.

  Wasza Ekipa Seaight!