Event Spectare

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika NarwaniecPL, 6 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. NarwaniecPL

    NarwaniecPL Okazjonalny autor

    Jako gracz pamiętający czasy, że w skrzyniach kiedyś było spectare a obecnie tworzący nowe konto sugeruję by BP zrobiło event w którym by była do zdobycia owa skórka. Byłaby to ogromna pomoc przy budowaniu konta i wyrównanie szans na eventach ze starszymi graczami. Oczywiście BP pewnie nie zgodzi się by na powrót dać skórkę do skrzynek więc może jakiś event gdzie nagrodą by była ta skórka? Jak dla mnie może być to w 100% nieopłacalny event ale sam fakt zdobycia tego designu sam w sobie by był korzystny. Proszę o opinię graczy, którzy tego designu nie mają. Czy nie warto by było stracić nawet 500k pereł dla tego designu gdybyśmy tyle mieli?
     
  2. HulgansPL

    HulgansPL Okazjonalny autor

    ja tam bym wolal w dział platnosci za 30zł :D ale szczerze to nie moze 500k ale bym pewnie duzo wydal na ten desing bo gralem w czasach keidy ten desing był do zdobycia ale pomysleć w tedy ze on by mi sie przydal to bym nie robił kaszteli :/
     
  3. budziczekxd

    budziczekxd Okazjonalny autor

    Ja nie grałem w tamtych czasach niestety, ale teraz chciałbym mieć ten desing ;)
     
  4. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    Mogli by dać go jakoś do zdobycia , mimo to że go mam , to patrząc na innych graczy mógł by być :D Najlepiej to u handlarza za ileś tam pereł , tak jak inne skórki ze skrzynek
     
  5. THC_KING

    THC_KING Czeladnik forum

    Ja popieram wersje że najlepiej to powinni dać go u handlarza za kilka perełek ;)
     
  6. Don

    Don Czeladnik forum

    a ja mam i niech inni go nie mają hehe,taki żarcik,tym co nie mają na pewno byłby bardzo przydatny,skrzyneczki bardziej opłacalne:)
     
  7. Powinni ale nie dadzą. Przez tą skórkę BP traci krocie. Na 1000 kluczy trafisz około 80-100 skrzyń z kluczami. Ze Spectare odzyskujesz klucz i masz jeden dodatkowy więc na starcie to już 1500 pereł, największym kosztem jest oczywiście pakiet premium który dzięki skórce jest na 2 miesiące. Jeśli kiedykolwiek ten design wróci to pewnie w dziale płatności za duże pieniądze jak Aplicum.
     
  8. Nick

    Nick Czeladnik forum

    ja myśle że toby było troche nie fair dla starszych graczy którzy zdobyli to skórke ciężko pracując. Mogli by zrobić 3 dniowy event i boty np. po 5milionów hp i za hp skórka nowa która by dawała to samo co spectra tylko że inny wygląd. Bo gdyby robić tak z każdymy skórkami to za pare lat gracze też będą chcieli przywrócenie np. Seahawk albo jakiejś innej skórki czy coś.
     
  9. efe-frodo|Pl|

    efe-frodo|Pl| Forumowy żółtodziób

    Krótko mówiąc spectara dostępna za PLN lub perły wiec tak jakby twój pomyśl wypalił :)
    Pozdrawiam.
     
  10. NarwaniecPL

    NarwaniecPL Okazjonalny autor

    to ja może więcej pomysłów zacznę pisać :D
    prośba wysłuchana temat można zamknąć :)
     
  11. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Tak wiec na prośbę Założyciela. temat - zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.