Event: Zimowe Święto 2013 - Dyskusja.

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Kiwi™, 29 listopada 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. *marcin1*

    *marcin1* Stały bywalec

    2013-12-07 09:21:41
    Otrzymałeś 1 x Jotnar. po 20 botach
     
  2. chriisss89

    chriisss89 Mistrz forum

    45 i nadal nic.:(
     
  3. Tabaluga[EvO]

    Tabaluga[EvO] Czeladnik forum

    36 i też nic.
     
  4. KIELCE

    KIELCE Wyjątkowy talent

    Ech nie mogę się jeszcze przyzwyczaić do tego FORUM :)
     
  5. Będzie dobrze :D
     
  6. BlackSabbath[PCA]

    BlackSabbath[PCA] Naśladowca mistrzów

    45 skrzynek i jest część,skrzynki z kier,8 Bjorgold i jest towarzysz Jotnar,3 bałwany i kawałek Chrono :)
     
  7. kamil.2^turbo15[ZSB]

    kamil.2^turbo15[ZSB] Okazjonalny autor

    Wie ktoś co bedzie za ranking jezeli w ogole cos bedzie?
     
  8. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Jeżeli coś będzie pojawi się stosowna informacja na forum.
     
  9. Don_Marco

    Don_Marco Czeladnik forum

    może mi ktoś powiedzieć gdzie te skrzynie kry i bałwanki są ? bo ja ich na pierwszej mapie nie widzę ,chyba że ja wlazłem na jakieś święto z 2012 roku ;)
     
  10. MOD_Lisica

    MOD_Lisica Guest

    Skrzynie i kry są na każdej mapie,natomiast bałwan znajduje się na tylko na niektórych mapach trzeba szukać .
     
  11. Don_Marco

    Don_Marco Czeladnik forum

    tak tylko że ja ich nie widzę , czy to wina przeglądarki ? mam firefoxa , z całą resztą nie ma problemu , są skrzynie ale zwykłe , kry też nie widzę , za to śnieg mi daje po oczach , dlatego zadałem to pytanie bo już drugi dzień tu dryfuję i żadnej uciechy z tego święta nie mam
     
  12. MOD_Lisica

    MOD_Lisica Guest

    Przepraszam źle napisałam kry i skrzynki są na każdej mapie PVP czyli od 2x do 20x.
    A jeśli chcesz wyłączyć śnieg to wejdź w opcje->grafika i jakość szczegółów widoku zmień na niską .
     
  13. ♥Riczi♥

    ♥Riczi♥ Czeladnik forum

    Jednego ubiłem i proszę :D
    2013-12-06 15:19:12
    Otrzymałeś 1 x Jotnar.

    [​IMG]
     
  14. *marcin1*

    *marcin1* Stały bywalec

    a mnie ciekawi kiedy bp naprawi to ze event jest tylko na kilku mapach bo to trochę utrudnia grę i zdobycie czesci np z bałwana
     
  15. MOD_Lisica

    MOD_Lisica Guest

    To,ze bałwan jest tylko na niektórych mapach nie jest błędem,tak było i w zeszłorocznym zimowym evenicie .Natomiast NPC Hugin i Jormungander są na każdej mapie PVP tak samo jak kry i skrzynki więc można bić i zbierać pierniki .a potem jesli nie zdobędziesz części z bałwanka wymienić je na tą część .
     
  16. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Myślę że to celowy zabieg abyśmy nadmiernie się nie wzbogacili.
     
  17. *marcin1*

    *marcin1* Stały bywalec


    tyle ze dużo osób na tych botach co po 10 mln maja wychodzą na minus albo na zero a te hugin to nie porozumienie. dobrze ze tego jontara już mam i event może się skończyć bo czasu nie mam więcej zamiaru marnować wcześniejsze lata to bałwanów było ale to już całkiem inne czasy teraz tylko hajs się musi zgadzać
     
  18. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    W całym tym evencie to najbardziej mi się podobają kryształki i mojo , dużo idzie nabić :D
     
  19. Co do kryształów to się zgodzę :D
     
  20. Czesiek_Legolas

    Czesiek_Legolas Okazjonalny autor

    Zdobył ktoś dziś towarzysza bądź część ze skrzynki ? :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.