FAQ pod lupą - prośby, sugestie, błędy.

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 18 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. zca1985

    zca1985 Forumowy żółtodziób

    witam
    jestem nowicjuszem i nie wiem gdze moge uzyskac odpowiedz na pytanie:
    dlaczego dostalem 1 monete rankigowa skoro mialem 450 miejsce na 12h przed zakonczeniem czasu naliczania nagrod
     
  2. MOD_Lynx

    MOD_Lynx Guest

    Witaj, pewnie dlatego że byłeś 450 na swoim serwerze, natomiast ranking jest liczony dla wszystkich serwerów, możesz sprawdzić swoją pozycję w rankingu otwierając okno ligi, w zakładce wyboru serwera musisz rozwinąć pasek, przesunąć go do samej góry i wybrać "Wszystkie serwery", tam będziesz miał swoją pozycję według której są przyznawane nagrody.
     
    MOD_BRUTUS lubi to.
  3. zca1985

    zca1985 Forumowy żółtodziób

  4. Aga-Khan

    Aga-Khan Aktywny autor

  5. MOD_Lynx

    MOD_Lynx Guest

  6. Posejdon[PL-]

    Posejdon[PL-] Czeladnik forum

    dzień dobry wystąpił błąd u mnie z płatnością zamiast pakietu doliczyło mi perełki ??? już to zgłosiłem lecz ile można czekać na odpowiedz na mela
     
  7. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

    Na forum Ci niestety nie pomożemy pisz do PT - Pomocy Technicznej .
     
  8. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

    Być może to spowodowało przerwy w grze.
     
  9. Posejdon[PL-]

    Posejdon[PL-] Czeladnik forum

    i po co mi te perły jak chciałem pakiety
     
    toiman lubi to.
  10. Posejdon[PL-]

    Posejdon[PL-] Czeladnik forum

  11. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    W sprawie płatności tylko i wyłącznie Pomoc Techniczna moze Cie pomoc. Czekaj cierpliwie na ich odpowiedz.
     
  12. Posejdon[PL-]

    Posejdon[PL-] Czeladnik forum

    to jest dla mnie smieszne co mi pomoc techniczna odpisuje pieniedzy już nie mam a pakietów też brak
     
  13. toiman

    toiman Naśladowca mistrzów

    Wystarczy nic nie kupować, i nie narzekać
     
  14. Aga-Khan

    Aga-Khan Aktywny autor

  15. Arti

    Arti Okazjonalny autor

    Moze kalendarz zostanie zaktualizowany

    wydarzenia z calego dnia co sie dzieje na seafight ( w danym oknie dnia czy jakis jest planowany restart , czy jakies wydarzenie specjalne itp. )

    pogregowac to posty pracowników BP , i posty nasze

    taki przklad http://prntscr.com/na1c8s moim zdaniem wszscy bysmy wiedzieli co danego dnia jest planowane i co sie dzieje na grze
     
  16. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Jesli chodzi o kalendarz, to postaramy się wpisywać tam aktualne eventy czy wydarzenia. Nie jest możliwe informowanie o synchronizacjach czy restartach, gdyż takie informacje dostajemy często "za piec dwunasta". Co do takiego podziału, jaki przedstawiasz na zrzucie — opisz swój pomysł tutaj a przekażemy go dalej.
     
  17. Aga-Khan

    Aga-Khan Aktywny autor

  18. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Zobacz że na forum dodali Wielka Rozpadlina przed aktualizacja :p zanim wprowadzili do gry to sie zrobiła większa :D
     
  19. Aga-Khan

    Aga-Khan Aktywny autor

    To ja bym chciał jeszcze przed WIĘKSZĄ zaliczyć MNIEJSZĄ...
     
  20. Aga-Khan

    Aga-Khan Aktywny autor

    Wdzięczny będę za wskazanie gdzie znajdę info o zmianach designu... np. zmianie stylu komunikatów - tych wyskakujących - o pojawieniu się tego czy tamtego...