Opinie Festiwal Dyń 2015, rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 30 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Errew

    Errew Hrabia forum

    wogole ten duluhan nie jest zbyt oplacalny i w dodatku herby po eve przepadaja :/ cos chyba nie tak jest :)
     
  2. MOD_Bushido

    MOD_Bushido Moderator Team Seafight

    Ja Tylko raz te misje zrobiłem, myślałem że się powtarza ta ostatnia misja:( Jednak nie..
     
  3. Może dają możliwość powtarzania ostatniej ;)
     
  4. Croppelka

    Croppelka Młodszy ekspert

    Wchodzę do Kryjówki Gantrila, zbijam Macki i... nie mogę się ruszyć.
    Tracę herby i monety (miało być łatwiej) oraz możliwość wykonania misji.
    Doprawdy, dawno się tak dobrze nie bawiłam :(
     
  5. ΜΔRСЇΠøภε

    ΜΔRСЇΠøภε Młodszy ekspert

    robiłem to już kilkakrotnie :D i tak mniej więcej w połowie dostaje się zawsze laga z którego 2 razy wybrnąłem :D oraz 2 razy dostałem laga pod koniec przy 800 k i 2,5 mln hp i też dostałem dno, więc powiem szczerze że nie są te mapki bardzo opłacalne :D

    PS. Jeszcze nie widziałem żeby się ktoś chwalił wygraną łatką Terrora :D jak dzisiaj jej nie dostanę bo pewnie troszkę czasu poświęcę na te mapki, to kończę ten event cały czarny rynek towarzyszy i statków wykupiony, więc dla jednej łatki nie będę tracił kulek i nerwów.
     
  6. -siwy-

    -siwy- Okazjonalny autor

    Nie możesz przyjąć nowych misji? Sprawdź czy nie masz przyjętych jakichś wczesniejszszych misji i je anuluj, bo od początku 2 fazy powinieneś móc wykonywać nowe zadania od noc zlecającego misje.[/QUOTE]
    jedyne co mam do zrobienia to test pirata na 6 lvl wiec nie pisz mi tu bajek ze mam jakies misje odpalone :)
     
  7. Niestety z powtarzaną misją jest błąd po wykonaniu ostatniej już nie mamy więcej opcji.
     
  8. .BlackSabbath.

    .BlackSabbath. Moguł forum

    pierwsza gargo na hita,druga przeraza cieni,trzecia 5 mln dulla,4 kryjówka i tyle miałęm ,gram 9 lat to f5 nie dla mnie żadna pomoc,ostatniej nie mam i nie mogę wziąć mimo restartu o 5ej
     
  9. KIELCE

    KIELCE Wyjątkowy talent

    2015-11-07 16:25:02
    Zamówiono 1 x Okrutny Lovibond. Powód: Czarny rynek
    2015-11-07 16:25:01
    Kupiono towar: -800 x Esencja dyniowa
    2015-11-07 16:25:01
    Kupiono towar: -600 x Esencja pajęcza
    2015-11-07 16:25:01
    Kupiono towar: -200 x Esencje kościane
     
  10. Globetrotter™

    Globetrotter™ Stały bywalec

    denna mapa nie mogłem uwolnic pomocnika kiedy ubijałem mackę regenerowała się cały czas i nie dało się w ogóle grać bez sensu tylko płacic a nic w zamian
     
  11. CM_Cytryna

    CM_Cytryna Guest

    Mozesz uwolnic pomocnika, jak tylko duzy gargul sie schowa, a pojawi malutki. :) Wtedy macki nie beda sie repac
     
  12. -_TROPICIEL_-

    -_TROPICIEL_- Naśladowca mistrzów

    fajnie, ze niektórzy mogą wykorzystywać pozostałości po starych eventach i klepać po 800k gantira, dlatego wychodzi czas poniżej 3 min jak normalnie najlepsze fulle mogą zrobić to w 12 min :(
     
  13. Errew

    Errew Hrabia forum

    jakie pozostalosci ?
     
  14. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    Ja robiłem w 18 minut ale miałem zwiechy neta, ale tak to bym to szybciej zrobił. :D
     
  15. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Problem jest zgłoszony.
     
  16. *Spirit_of_Death*

    *Spirit_of_Death* Młodszy ekspert

    Jaki problem ? :D Było sobie zostawić itemy na zaś :) To że przedmiot nie jest teraz dostępny nie ma nic do rzeczy. Laska behemota czy też ta druga od voodoo też były dostępne przez pewien okres, kto kupił ten ma :p a kto nie kupił ma pecha :p
     
    ___Adrian___ lubi to.
  17. judasz666.11.1911

    judasz666.11.1911 Okazjonalny autor

    mam problem te gwarantowane 50000 pereł jest za wejście na mapę bossa czy za ukończenie jej
    2015-11-07 23:45:29Opłata: 30 x Prastary herb. Powód: Minigra
     
  18. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Za jej ukonczenie :)
     
  19. ΜΔRСЇΠøภε

    ΜΔRСЇΠøภε Młodszy ekspert

    a ja pytanie inne dlaczego np. po pierwszym dniu miałem czas na mini mapce zrobiony około 15 minut. po resecie na 2 dzień pisało mi już 58 min z groszem, ale wczoraj zrobiłem mini grę z Kornikiem, bo miałem pozostałość po starym evncie czas wyszedł 3 min. dziś po resecie mam czas prawie 3 h :D ale wiem że inni też robili tak i nadal są w rankingu, tylko co niektórym takie kłody pod nogi....

    PS. A czas 3 minuty czy tym podobne to ani żaden błąd, ani wykorzystanie bugu, tylko item który kiedyś można było nabyć a jest teraz aktywny :D wiec wszystko jest legalne. Pozdrawiam tych co mieli Kornika :D
     
  20. Kaizoku_Ou

    Kaizoku_Ou Czeladnik forum

    a ile HP ma ten gantril???
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.