Opinie Festiwal Dyń 2015, rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 30 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Puchuś_Kubatek

    Puchuś_Kubatek Okazjonalny autor

    To był sarkazm
     
  2. MOD_Bushido

    MOD_Bushido Moderator Team Seafight

    Ja tam widziałem 2 revento często na mapie :p Tak moim zdaniem jest więcej botów niż rok temu :D
     
  3. Puchuś_Kubatek

    Puchuś_Kubatek Okazjonalny autor

    Są, bo misje z armatami zrobiłem, ale w 5 godz, a to juz przesada.
     
    Cezary.1992 lubi to.
  4. MOD_Bushido

    MOD_Bushido Moderator Team Seafight

    Trza się niestety męczyć.. Niektórym pewnie szybciej się udało skończyć tą misję :)
     
  5. Puchuś_Kubatek

    Puchuś_Kubatek Okazjonalny autor

    Jasne ze tak. :)Ale jak pływa cała banda pakerów , których jedynym celem w tej grze jest pakować realne setki złotych :p:p:pw to,co szanowne B>P> wymyśli i potem topią na potege ,bo są "najlepsi w całym Układzie Słonecznym i okolicach" , takich co nie wydali na tą grę ani złotówki (i nie wydadzą) to jest ciężko.;) I sie ciut odechciewa.
     
    MOD_Bushido lubi to.
  6. MePro

    MePro Forumowy żółtodziób

    Potwierdzam. Mi też już sie powoli odechciewa grać. Gdzie nie popłyniesz tam topią. w każdym miejscu na mapie stoją -_-
     
  7. MePro

    MePro Forumowy żółtodziób

    Czy za monety Solona dostanę coś po evencie?
     
  8. Nie. Monety są tylko po to aby móc wynająć pomocników na mapę bossa.
     
  9. FoKeR

    FoKeR Forumowy żółtodziób

    zróbcie coś, bo przy przeskakiwaniu mapy zawieszają się wyspy. to jest denerwujące, co event tylko błędy.
     
  10. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    Mnie boli tylko to że nie moge sobie esencji kościanych nabić bo mam 13 lvl :(
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 listopada 2015
  11. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Problem jest u Ciebie na kompie, F5 i po problemie :)

    Level latwo zrobic :)
     
  12. Errew

    Errew Hrabia forum

    hehe dokladnie xD
     
  13. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    Aj tam wiem że łatwo tylko słonka nie chce stracić :)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 listopada 2015
  14. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Slonko po zmianie jest teraz tak samo oplacalne jak behemot ;p

    Ale skoro swiadomie podejmujesz taka decyzje musisz sie liczyc z tym ze kosciane zdobedziesz jedynie za $$ :p
     
  15. Używaj proszę mniejszej czcionki.
     
  16. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    Ale i tak w tym nie biore za bardzo udziału, tylko misje sobie opyle raz dziennie, skórek nie wbije tych słabszych bo mi sie nie chce, pozbieram perełki na zimowy. Bardziej opłacalny będzie. :p
     
    SMOD_Mróz lubi to.
  17. »†SHARK†«™

    »†SHARK†«™ Młodszy ekspert

    Te eventowe boty się reperują ?
     
  18. Z tego co słyszałem dziś od graczy to tak. .tylko wiadomo muszą popływać chwile nieuderzane
     
  19. ChceszTopke[USS]

    ChceszTopke[USS] Czeladnik forum

    czemu z każdym eventem jest tak ze słabsi gracze nic nie dadzą rady na tym zarobić i za każdym razem są topieni przez tych mocniejszych, średnio jedna topka na minute...

    po drugie primo tak silni gracze nie powinni plywac na mapach 2/x,3/x,4/x bo wychodzą na cwaniaków i nikt ich przez to w grze nie lubi...

    po trzecie bardzo prosze o mapy pve aż do 4/x tak jak było kiedys czyli boty eventowe na tych mapach byly i nikomu to nie przeszkadzało no i slabsi gracze mogli w końcu coś zarobić...
     
  20. BIOŁY.MIŚ

    BIOŁY.MIŚ Okazjonalny autor

    Chcesz topke, sporo o to walczyłem, ale to nic nie daje. Nie liczy sie napływ nowych graczy tylko przelewy starych. Fakt jest, że nowych kajaków mało. Zbieraj błyski na 1/x zarób trochę pereł i tam sie rozbudowuj, później lvle szybko wbijesz i jakies bractwo - wtedy idzię się bawić na eventach. Taki off top.

    Co do eventu to opłacalny, misje są długie czasowo ale łatwe, no i nagrody opłacalne, zobaczymy co z mapą bossa, ale skoro tyle medali można zdobyć to można się spodziewać, że spacerek to nie będzie, nawet w najłatwiejszej wersji;-)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.