Opinie Festiwal Dyń 2015, rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 30 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Czaki77_[UP]

    Czaki77_[UP] Okazjonalny autor



    Masz wersję testową więc myślę, że nie trzeba pytań do mapy bossa
     
  2. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    2015-11-02 10:25:30 Kupiono towar: -500 x Esencja dyniowa 2015-11-02 10:25:30 Zamówiono 1 x Jack. Powód: Czarny rynek szkoda ze tylko to za esencje dalej robie tylko misje nic innego sie nie oplaca robic
     
  3. Errew

    Errew Hrabia forum

    jak nie mozna pajaki krasc :) np wrogowi ktory najbardziej cie topil bezlitosnie i ciagle :) wtedy sie upiecze 2 pieczenie na jednym ogniu :) kolega nie zarobi i moze nastepnym razem sie zastanowi zanim zacznie sie wyrzywac :)
     
  4. adax75

    adax75 Mistrz forum

    Mogli by dać więcej Revento
     
  5. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    mam piaty pirata a za esencje nic ciekawego na rynku niema :) a co do revento to chyba zwiekszyli ich liczbe do minimum 3 revento
     
  6. Errew

    Errew Hrabia forum

    a to fakt wtedy nudy :(
     
  7. przemo79

    przemo79 Forumowy żółtodziób

    Za mało tych Revento...
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 listopada 2015
    Ianthe lubi to.
  8. admiraljachas

    admiraljachas Młodszy ekspert

    I tak jest lepiej niż w weekend :) Chociaż jednego nie rozumiem, wstałem o 6 rano żeby sobie spokojnie popływać a ku mojemu zdziwieniu było dużo porannych piratów. Wszyscy bezrobotni?
     
  9. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    Dali by więcej revento :D
     
  10. N.Y.G.U.$..

    N.Y.G.U.$.. Młodszy ekspert

    Nie. To sami Prezesi, Dyrektorzy i Właściciele firm. Mają ludzi którzy na nich pracują. :p
    Dlatego mogoą poświecić tyle czasu grze. ;)
     
  11. Dużo by zmieniło dla słabszych graczy gdyby więcej było reveto i skrzyń..
     
  12. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    Skrzynie to pół biedy ale revento żeby dwa albo trzy razy więcej wyskakiwało niż do tej pory to by było coś :)
     
  13. -Zagłada-

    -Zagłada- Czeladnik forum

    dobrze jest :) kazdy pirat zbyt zachlanny jest xD
     
  14. Czy zachlanny ..nw czy tak można określić...po prostu nie każdy ma tyle czasu by ślęczyć nad prostymi a zarazem jak trudno do wykonania misja mi. .a gdzie tam jeszcze coś perełek czy dusz nabić.
     
  15. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Wystarczą dobre chęci i wszystko można nabić ;), a jeżeli będzie więcej revento to i też więcej dyń które lagują mapy, więc coś za coś :p
     
  16. -Zagłada-

    -Zagłada- Czeladnik forum

    wystarczy sie ruszyc i poszukac a nie plakac ze revento nie ma nie oszukujmy sie :) 2h starcza na 5 misji jak nie mniej :)
     
  17. Pantzer

    Pantzer Naśladowca mistrzów

    :D
    Kupiono towar: -1100 x Esencja dyniowa
    2015-11-03 03:16:32Kupiono towar: -1100 x Esencja pajęcza
    2015-11-03 03:16:32Kupiono towar: -800 x Esencje kościane
    2015-11-03 03:16:32Zamówiono 1 x Zjawa panny młodej
     
  18. adax75

    adax75 Mistrz forum

    2h ? Ciekawe bo ja wczoraj 9h pływałem i nie skończyłem i co myślisz że nie ma chęci , ale przy takich efektach to dzięki :mad:
     
  19. Na skrzynki nie ma co narzekać :) Pełno ich na morzu i sam niezły interes na nich robie :D
     
  20. Właśnie 2h na misję takie proste to dużo. .a nie wszyscy mają czas 2 h by przeznaczyć je tylko na misje
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.