Opinie Festiwal Dyń 2015, rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 30 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -Zagłada-

    -Zagłada- Czeladnik forum

    Kolego Ty nie masz plywac... Ty masz znalesc i bic te NPC :) samo plywanie nic nie da xD
     
  2. adax75

    adax75 Mistrz forum

    A pisałeś/aś ,że wystarczy się ruszyć i poszukać :p .Jestem ciekawy jak Ty grasz nie pływając , rozumiem chodzisz po dnie , nie wiedziałem o takiej opcji ale powodzenia :D
     
    bartek12341 lubi to.
  3. admiraljachas

    admiraljachas Młodszy ekspert

    Co się dzieje? Porobiłem rano 4 misje, wchodzę niedawno żeby zrobić 5 i co? Nie mam jej aktywnej chociaż brałem ją, wbijam na bezpieczny port a tam kupa ludzi i misje od nowa trzeba wszystkie robić, co jest?
     
  4. Po każdym restarcie misje są zerowane.
     
  5. admiraljachas

    admiraljachas Młodszy ekspert

    Myślałem że restarty są tylko wcześnie rano, to kiedy się można ich spodziewać jeszcze? Czy może coś zostało zmienione?
     
  6. Codzienny restart jest o 5 ale w ciągu dnia też jakieś naprawy wymagające restartu się zdarzają.
     
  7. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Teraz revento pojawiaja sie co 5min wiec problemy z misjami zakonczone ;p
     
  8. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    no niepowiedzialbym od 40 min szukam ostatniego do misji i szok luda po 10 na mape nie idzie nic znalezc
     
  9. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Słabo sie starasz :D Pamietaj ze byl restart i minutki troszke inaczej wygladaja :D Co 5 min na kazdej mapie po 3 revento ;p Inne npc co 10 min ;p
     
    Cezary.1992 i bartek12341 lubią to.
  10. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

  11. O proszę takwizycji wieści mile :)
     
  12. KIELCE

    KIELCE Wyjątkowy talent

    2015-11-03 22:56:55Kupiono towar: -1100 x Esencja dyniowa
    2015-11-03 22:56:55Kupiono towar: -1100 x Esencja pajęcza
    2015-11-03 22:56:55Kupiono towar: -800 x Esencje kościane
    2015-11-03 22:56:55Zamówiono 1 x Zjawa panny młodej. Powód: Czarny rynek
     
  13. KING_CRISTOPHER

    KING_CRISTOPHER Forumowy żółtodziób

    Po wykonaniu misji na zadanie 5000000 szkód Revento jaka jest następna misja i jaka nagroda?
     
  14. Ta jest ostatnia w tej fazie.
     
  15. john009

    john009 Koneser forum

    kiedy teraz resetują się misje ??. mam jeszcze jedna prośbę. jak włączam grę pojawia się komunikat o potwierdzeniu maila w zamian za premkę. co to jest?
     
  16. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    misje mi sie nie zresetowaly naprawili to ?
     
  17. Najwyraźniej tak :( Miała być tylko ostatnia misja powtarzalna.
    Za potwierdzenie maila można otrzymać miesiąc Premium oraz podwajacz i chyba kilka kulek super-voodoo o ile dobrze pamiętam :) Niestety nie zawsze to działa - czasami nie dopisze ale warto sprawdzić :)
     
  18. admiraljachas

    admiraljachas Młodszy ekspert

    Coś właśnie czułem że wczorajszym resetem coś zmienili, czyli koniec Eldorado :)
     
    SMOD_Mróz lubi to.
  19. john009

    john009 Koneser forum

    no właśnie. nie dociera mi na maila wspomniany tam link do odblokowania "nagród" :(
     
  20. -siwy-

    -siwy- Okazjonalny autor

     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.