Free Debuff/Brak reakcji ze strony BP.

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika 《☆₩*O*L*N*¥☆》, 5 stycznia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 《☆₩*O*L*N*¥☆》

    《☆₩*O*L*N*¥☆》 Czeladnik forum

    Witam po raz drugi. Chcę zapytać kiedy ktoś zainteresuję się Debuffem "Mamy Cię" który został nałożony na moje konto bezpodstawnie. Nie wiem jak sprawdzane są konta graczy i jak rozdajecie wszelkiego rodzaju kary ale jest to irytujące kiedy przez kilka godzin mam niesłusznego debuffa oraz jest brak zainteresowania ze strony administracji. Zalogowałem się o 1 w nocy i pograłem zaledwie kilkanaście minut i ponownie się zalogowałem o 2 w nocy, a między 5/6 zakończyłem grę. O godzinie 14:30 zalogowałem się do gry dosłownie na chwile aby wykupić brakujące kasztele (5 minut grałem). W momencie kiedy zalogowałem się ok. 17 to z niewiadomych przyczyn otrzymałem Debuffa. Proszę o szybkie zainteresowanie się Debuffem którego nie rozumiem, a tym bardziej nie akceptuje. Ponownie wstawiam SS (Aktualnie 6-tą godzinę nie mogę rozwijać swojego statku mimo, że nic nie zrobiłem).
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 stycznia 2024
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    W sprawie debuffa napisz do pomocy technicznej. Na forum nie ma możliwości rozwiązania Twojego problemu.
     
  3. Spamujesz forum - drugi raz zapytales na forum o to samo w problemach technicznych. Za to mozna bana na forum rowniez dostac.
     
  4. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum


    Powiem CI tak:

    Tu na forum nikt Ci oczekiwanej pomocy czy wyjasnien nie udzieli. Zapomnij.
    Od tej pseudo obslugi technicznej albo nie dostaniesz zadnej rozsadnej odpowiedzi albo... Moja jest racja i to swieta racja. Bo nawet jak jest Twoja, to moja racja jest mojsza jak twojsza, przez co moja racja jest racja najmojsza.
    Generalnie - od tych rozbufanych debufow maja ponoc program w ktorego wierza niczym swiety odpustowy obrazek.
    I co wazne: nader mile sa na tym forum wpisy pomstujace na uzyszkodnikow co jakies programy wykorzystuja, srogich kar sie domagaja... A najlepiej to jak za Inkwizycji takich...
    A wiesz co jest najsmieszniejsze w tym pomstowaniu i darciu geby? Niejednokrotnie sami nie sa bez grzechu... Ukrzyzowac i stosik zarzec... niech sie sfajcza.


    Sie rozpisalem... A mialem sie o tych debufach nie wypowiadac bo nie widze w tej dyskusji sensu.
     
    baba34_foo lubi to.
  5. 《☆₩*O*L*N*¥☆》

    《☆₩*O*L*N*¥☆》 Czeladnik forum

    Co ty piszesz facet?!?! Spamie bo od wczoraj mam jakiegoś debuffa którego nie powinienem mieć, a BP nie wiem co robi ale na pewno nic w kierunku wyprostowania tego debuffa. Piszę tu i piszę tam tylko, że nie widzę aby ktoś coś robił z tą karą. Dostając bana na forum przynajmniej wiedział bym za co, a nie dostając z niewiadomych przyczyn debuffa na statek. Brak zainteresowania, brak jakiejkolwiek odpowiedzi o tej karze... I nie wiem czy mam olać sprawę i darować sobie grę oraz włożony w nią czas więc patrząc z mojej perspektywy to chyba zrozumiałe jest, że chcę wyjaśnień, a jeszcze bardziej zdjęcie tego debuffa z konta. Wyrozumiałość to czego brakuje większości... Pozdrawiam, miłego dnia ^_^
     
  6. _vis_

    _vis_ Aktywny autor

    Ja jestem bez winy, nie używałem, nie używam, nie będę używał i gardzę oszustami którzy niczego nie potrafią oprócz oszukiwania, całe ich umiejętności to tylko włączenie programu i czekanie aż on wszystko zrobi za niego, gdzie tu umiejętności, dlatego walczę z tą patologią od samego początku, i będę walczył do póki starczy mi sił, a każdy ukarany oszust to miód dla mego serca, i największą radością jest płacz na forum "niewinnych".

    Forum to jest forum napisałeś odpowiedział ci BA, teraz zostaje tylko pomoc techniczna, jeśli czujesz się pokrzywdzony masz dwa wyjścia pisać do pomocy technicznej i do głównej siedziby BP, lub wystąpić na drogę sądową.
    Za nim cokolwiek zrobisz przypomnij sobie czy aby na pewno nigdy nie używałeś nielegalnego oprogramowania, i nie chodzi tu tylko o automat który boci na mapach, tylko np inne programy np. do zaznaczania automatycznego przeciwnika lub rzucania rakietami spowalniaczami itd, może ktoś inny grał na tym koncie i mógł korzystać z takich programów, jeśli tak to będziesz miał odpowiedź na swoje pytanie.
     
  7. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    Kolejna fala debuff była?
     
  8. Pisac wiecej niz raz na ten sam temat nie ma sensu. Jak kolega napisal masz dwa wyjscia - albo pomoc techniczna albo droga sadowa.
     
  9. marceli7

    marceli7 Forumowy żółtodziób

    dostalem deffa a do pomocy technicznej nie idzie wysłac zapytania za co . gdzie to zgłosic??
     
  10. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Jaki masz problem z wysłaniem wiadomości do PT ? Opisz dokładnie, wrzuć screena.
     
  11. William•Wallace

    William•Wallace Czeladnik forum

    Na oko ponad 60 procent serweru na bocie lata. Sam latałem a mówili nie lataj 400k pkt bitwy poszło ranga itd mogli te 400 baniek pereł zabrać i koron tym bardziej że mi kompletnie nie były potrzebne. Ale kilku koksów z pl też złapało i full rangi pkt bitwy spadły w sumie jakbym grał od nowa to też bym na bocie grał bo perełki bić na kasztele itd a czasu malo z bractwa mogę rzucić z 50 IP którzy na bocie są więc bez spiny. I tak zaraz boty ogarną i dalej każdy będzie pływał bez debuffa
     
  12. zaglada

    zaglada Forumowy żółtodziób

    również otrzymałem debuffa Szrama bota II (niestety słusznego) teraz mam 2 dni do zdjęcia, nie grałem od paru dni wchodzę zobaczyć ile dni mi zostało do powrotu do gry, a tutaj niespodzianka nowy debuff na 190 dni, teraz już nie wiem za co, ponieważ debuff lvl 2 mnie wystarczająco nauczył. (napisałem do PT, czekam na rozwój wydarzeń, będę relacjonował)

    2024-07-04 15:43:36
    Wykryto użycie bota!: Zakontraktowano do 2024-07-18 15:43:36. Powód: Admin Booking bot usage [2024-07-04]
     
  13. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    Bardzo dobrze :) Ty nie grałeś to bot grał. Dobrze widziałem jak dzień w dzień na bocie śmigasz
     
  14. _vis_

    _vis_ Aktywny autor

    Panie drogi BA to skandal dlaczego tak mało kar dla bociarzy i innej patologii, powinniście codziennie aktualizować listę oszustów i przyznawać im nagrody, podczas tego ewentu to jest dosłownie wysyp statków korzystających z nielegalnego oprogramowania, zróbcie coś z tym macie ułatwioną sytuację.
    I najważniejsze zmieńcie karę dla oszustów wszystko co zdobędą zabrać :
    - statki
    - odblokowane nagrody
    - kupione za walutę lub lub paski papieru nagrody ze sklepu
    - sezon wszystkie przedmioty
    wyzerować konta albo przynajmniej zabrać im 90% tych zasobów, wtedy na pewno nikt nie odważy się włączyć następnym razem programu.
    Bo używanie programu ma na celu właśnie zdobywanie takich rzeczy a nie jakieś śmieszne debuffy.
    Dobrze by było, by czas debuffa mijał tylko wtedy kiedy dany gracz gra aktywnie z debufem min. 2 godziny dziennie wtedy taki dzień jest odliczony jeśli nie gra nie odlicza mu nic, kara miała by dodatkowy atut widzielibyśmy kto jest "niewinny" i codziennie widział by co go czeka jeśli znowu to zrobi.
     
  15. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum


    Jak to Wolodyjowski rzekl do Kmicica?
    "Wasc przez rozum ciety i na umysle szwankujesz"

    Nim ponownie taki stek bzdur wyprodukujesz, pomysl prosze...
     
  16. _vis_

    _vis_ Aktywny autor

    Z czym masz problem kary mają być bardzo dotkliwe a nie jakieś tam kosmetyczne.
     
    »σяρ|Dσkeя lubi to.
  17. Wolfman23

    Wolfman23 Czeladnik forum

    A ja wam powiem tyle. W każdej innej grze za złapanie oszusta jest ban permamentny...i. Poza tym jak ktoś policzy ile te debufy dają to jest śmiech na sali.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 lipca 2024
    jpoldakowski11 i *Mruk* lubią to.
  18. $MATI$

    $MATI$ Stały bywalec

    i tak kiedyś było z samego początku naszej ulubionej gry ale BP stwierdziło że danie debufa jest lepsze bo gracz może dalej kupować pakiety a jak każdy wie wiadomo o co chodzi ...
     
    jpoldakowski11 lubi to.
  19. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    Jakby były permy to sam byś pływał po mapie w swoim czasie