Gala Złotego Statku 2013 !!! Gold Ship 2013 !!! PL2

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™, 16 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Kto twoim zdaniem zasłużył na nagrodę Złotego Statku 2013 ?

Ankieta zamknięta 23 stycznia 2014.
  1. MίSίΣK

    8 głos(ów)
    2,8%
  2. ¨Řŭmbŭřακ¨

    4 głos(ów)
    1,4%
  3. ™Noname™[ВЧК]

    26 głos(ów)
    9,3%
  4. вιgѕнσω™

    6 głos(ów)
    2,1%
  5. ~Kapsky~

    32 głos(ów)
    11,4%
  6. ☆☆LậHøndậ☆☆

    89 głos(ów)
    31,7%
  7. »c-y-k«

    41 głos(ów)
    14,6%
  8. -Slabepiwo-

    2 głos(ów)
    0,7%
  9. 士PนຖiŞhēr

    67 głos(ów)
    23,8%
  10. gregorio0706

    6 głos(ów)
    2,1%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    Nagroda Złotego Statku to największa inwidualna nagroda w seafight!

    Do nagrody są brane różne osiągnięcia w roku 2013 a szególnie za walkę, honor , odwagę, spektaktularne akcje i inne mające wpływ na inwidualny rozwój.

    [​IMG]

    Do nagrody Złotego Statku za rok 2013 została nominowana 10 najlepszych :

    1.MίSίΣK [GIT]
    2.¨Řŭmbŭřακ¨ [CBS]
    3.™Noname™[ВЧК] [ZŁY]
    4.вιgѕнσω™ [PL-]
    5.~Kapsky~ [CBS]
    6.☆☆LậHøndậ☆☆ [øภε]
    7.»c-y-k« [SOU]
    8.-Slabepiwo- [™r™]
    9.士PนຖiŞhēr [Exc]
    10.gregorio0706 [PWS]


    Głosujcie!
    Po tygodniu z 3 najlepszych zostanie wybrany zwycięzca przez kolejne głosowanie.​
     
    Ostatnie edytowanie: 17 stycznia 2014
  2. HulgansPL

    HulgansPL Okazjonalny autor

    jest jakaś nagroda dla nich ;)
     
  3. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

  4. Nick

    Nick Czeladnik forum

    Junior !!!! a jak nie to Nick`ZŁA a jak nie to Noname

    albo nie ja chce na Rumburaka zagłosować bo niezauważyłem
    __
    Post pod postem.
    MOD_Leonardo
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 stycznia 2014
  5. ƤŔǑ100

    ƤŔǑ100 Forumowy żółtodziób

    NONAME "..a szególnie za walkę, honor , odwagę,..." hehe chyba słonko i uciekanie tam załosne
     
  6. KIELCE

    KIELCE Wyjątkowy talent

    Przepraszam a czemu mnie tam nie ma :)
     
  7. Czekam na posty osób z PL1 pytające co to za ludzie. Trzeba było dodać, że chodzi o PL2. :D
    No może będą znać Cyka i Miśka (Prosto) :p


    Hm, jest dwóch graczy z CBS - myślę, że na pewno na jedno z tych miejsc znalazła by się inna osoba z zupełnie innego bractwa. :D

    Podobnie z Exc w którym jest lahonda o ile dobrze pamiętam. :)
     
  8. Agresja

    Agresja Ekspert forum

    6.☆☆LậHøndậ☆☆

    Złoty bociarz chyba :) pozostałych nie widziałem aby bony zbierali.
     
  9. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    Zapomniałem o dopisku PL2 . Dodałem już do nazwy tematu :p

    Co do graczy na tej liście, to liczy się walka, zaangażowanie, aktywność itp i ogólny rozwój , np taki LaHonda , przy początku roku jakie słabe konto miał a jak się rozwinął , teraz jak wysoko jest np w PD , a przy początku roku pamiętam jak latał z baronem:p i daleko miał do blachy :D



    ale konto rozwinął :p też się liczy :D

    może nie byłeś na tyle waleczny :p
     
    Ostatnie edytowanie: 17 stycznia 2014
  10. KIELCE

    KIELCE Wyjątkowy talent

    Jak nie jak tak :)
     
  11. Spiro[one]

    Spiro[one] Forumowy żółtodziób

    ☆☆LậHøndậ☆☆ jest w bractwie øภε proszę zapamiętać xD
     


  12. o i tu sie z toba zgodze
     
  13. .Bastek.

    .Bastek. Czeladnik forum

    hahahaha 6.☆☆LậHøndậ☆☆ [øภε] tak jak kolega napisał Złoty bociarz chyba :)
    9.士PนຖiŞhēr [Exc] - najwięcej walczy na czacie a nie na morzu -_-

     
  14. THORGAL-siwy

    THORGAL-siwy Forumowy żółtodziób

    la honda???? za zbieranie bonow chyba :))) glosowac na tych co dobrze graja :)) .™Noname™[ВЧК] [ZŁY]----na 1 miejsce :0
     
  15. El€ktr0

    El€ktr0 Forumowy żółtodziób

    ™Noname™[ВЧК], chyba 1 miejsce w biciu sumburstów na słoneczku :p
     
  16. Mini_Chuck_Norris.

    Mini_Chuck_Norris. Naśladowca mistrzów

    Hehe, to jakieś nieporozumienie. Założyciel tematu chyba zrobił go dla żartu :)
    Gra piracka, która polega głównie na walce, więc powinniśmy jako kryterium oceny wybierać właśnie ten argument, oraz powiedzmy ogólne zachowanie:

    1. LaHonda zamyka pierwszą setkę w punktach bitwy. Na czacie spokojny, ale kiedy ma pisać, jak 90% gry na autopilocie?
    2. Kapsky - 16 w PB. Całkiem nieźle. Gdyby nie ta agresja na czacie.
    3. Rumburak 25 w PB. Na czacie spokojny, rzadko się odzywa.
    4. Misiek - jeszcze top 1. Kontrowersyjny, aczkolwiek grac potrafi. Na czacie co chwila ban i loguje kajaczki, by kontynuować kłótnie.
    5. Punisher - 14 miejsce, całkiem nieźle, ale zachowanie na czacie - bez komentarza.
    6. Słabe Piwo - 35 w PB. Nie przypominam sobie, żeby się źle zachowywał na czacie.
    7. NoName - Na dniach top 1. Ktoś pisał, że non stop siedzi na słońcu. To skąd się wzięło prawie 140k PB? Tak prowadzi wojenki, że z nim w kilka elit można wygrać z dwukrotnie większą ilością statków.
    8. Gregorio - 4 w rankingu PB. Nigdy nie widziałem, żeby prężył się na czacie. Chyba nawet go nie włącza.
    9. Cyku - 59 miejsce. Nie widziałem na czacie wyzwisk w jego wykonaniu.
    10. Bigshow - top 6. Nie zapadł mi jakoś szczególnie w pamięci przez jakieś nienormalne zachowanie.


    Nie mam pojęcia skąd tu wzięli się niektórzy gracze i jeszcze prowadzą w ankiecie.

    Chyba, że to dla jaj. To sobie głosujcie nawet na TDVKillera :)
     
  17. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent


    Temat jest troche półżartem bo nie były prowadzone aż bardzo wnikliwie statystyki, ale sądząc po twoich wypowiedziach Panie Januszu , w tej ankiecie powinna się znaleźć lista top 10 PB. Porównujesz każdego do rankingu PB a to nie do końca tak jest, to że ktoś jest wysoko nie znaczy że jest dobry i się wyróżniał na morzach seafight a to nie jest ankieta top 10 osób na serwerze w danym momencie .
    Równie dobrze mógł ktoś kupić konto z wysokim miejscem w PB i to ma go czynić że jest dobry? Że się wyróżniał w danym roku ? Ile jest osób co kupiło wysoko konta z złotymi blachami top 30 w PB i inne statystyki a walczą bardzo słabo , tyle że sobie po wojence dobije kilka osób i z tąd utrzymuje się w rankingu.
    Rozwijanie konta jest też częścią gry, to że ktoś latał, lata na autopilocie to nie znaczy żeby go nie uwzględniać , bo też musiał za coś konto rozwijać by mieć jaką taką salwe do walki itp.
    Szczegółów o jakie można się spierać jest mnustwo.
     
  18. Scooby♥

    Scooby♥ Czeladnik forum

    Typowe, że na swoich źle nie napiszesz, nie ? Jak już smarujesz wszystkich to bądź obiektywny, bo Twoi koledzy również mają swoje za paznokciami.
     
  19. PЯOgяαмιқ

    PЯOgяαмιқ Okazjonalny autor

    Czyli według Ciebie jeśli puszczę bota na półtorej roku, uzbieram masę mojo, masę pereł tfu nie ja tylko bot i nagle zacznę grać zrobię za te perły na maksa statek, masę wyposażenia, zrobię pergaminy wejdę do TOP10 w rankingu, pergaminy oczywiście też na bocie to jestem jednym z graczy wartych uwagi bo latałem 90% gry na bocie? Gratuluję.

    Hmm kolega nie chciał chyba obsmarować tylko swoich przeciwników tylko odniósł się do graczy wymienionych wyżej, wydaję mi się, że to różnica. ; )
     
  20. Scooby♥

    Scooby♥ Czeladnik forum

    Pewnie, tylko graczom prawej strony grzeszków nie dopisał. Wręcz wychwalał co poniektórych.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.